Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

luciferova
7. okt 2012

@mia258 mas xxl chladnicku? 😀

mia258
7. okt 2012

@lienka2 ked budem ohrievat nam, tak len v mikrovlnke. Malej to hodim na chvilocku na panvicu

mia258
7. okt 2012

@luciferova ani nie 😀 Nejako som to tam narvala, zajtra to bude dojedat mm aj na ranajky 😅

luciferova
7. okt 2012

@mia258 a na co si potom toooolko varila?

chloe001
7. okt 2012

Vcera - zeleninova polievka, cestoviny so syrovou omackou a paradajkami
Dnes - zeleninova polievka s drozdovymi knedlickami, pecene kuracie stehna s cesnakom, pecene zemiacky
Zajtra - polievka zo zelenej fazulky, palacinky

micka12
7. okt 2012

no dnes sme mali z mm chuť na slané tak som spravila toto http://varecha.pravda.sk/recepty/rohliky-so-sun... je to výborné 🙂

micka12
7. okt 2012

a ostane z rožtekov aj na ranajky 🙂

ema13
7. okt 2012

U nas dnes bola fajnova zeleninova polievka a ako hlavne jedlo boli mukove halusky a kurca so sampinonmi na smotane...mnamky....

tanitta
7. okt 2012

svieckova,slepaco-hovedzi vyvar, belehradsky rezen pecene zemiaky a raznici, a salat ala KFC

lencyca
8. okt 2012

@joannas dakujem 🙂

kibuk
8. okt 2012

ahojte 🙂
sobota- domace pirohy lekvarove,zemiakove
nedela- porova polievka,frankfurtske maso,ryza
pondelok-dnes- dojedanie z nedele a trenčiansky parok
utorok-palacinky
dalsie dni ešte podumeme čo variť 🙂

danielaj
8. okt 2012

dobré ránko 😉 u nás dnes dojedáme, ale nebudem len tak zaháľať, idem povymýšľať, čo by som ešte navarila, napiekla, zavarila,alebo čo 😅 😅 😀

mahulenka87
8. okt 2012

Dnes nič 😀 Včera som 1.krát varila knedlo vepšo zelo 😉 - pečený bôčik, dusená kapusta a domáca knedla. Mňaaaaam 😵 dostala som pochvalu od manžela.

rastulka
8. okt 2012

Ja dnes nevarim,akurat len dorobim ryžu k pizza reznom 🙂
@danielaj Už skoro rano som sa motala v tvojom albumiku 😀 rozhodla som sa vyskušat tvoje motyliky z kysnuteho cesta 🙂 😀

gazovicka
8. okt 2012

ahojte baby, viete mi niektora poradit, ako spravit klasicky spenat? svokra mi priniesla listky spenatu a nikdy som to nerobila... pre maleho.... ale prosim aj postup, lebo ja potrebujem trosku "polopasticky" 😀 ... malemu tam chcem pridat aj smotanku...

gazovicka
8. okt 2012

@rastulka co su to pizza rezne? hod recept.... 😉 ... diky

sisanka
8. okt 2012

dobre ranko baby..kedze sme vcera nevarili tak musim dnes...idem urobit kuracie sote v zemiakovej placke 🙂

danielaj
8. okt 2012

@rastulka vyskúšaj, sú výborné 😉

womankc
8. okt 2012

@janka256 skús im urobiť fašírky, pomel tie hubky a pridaj k masku, alebo čisto len huby a rožky, možno to zjedia, ak nebudú priamo vidieť , čo to je 😅

womankc
8. okt 2012

@danielaj tak čajík už nafľaškovaný, len danielaj, aký dávaš pomer cukru, ako v tom recepte? ja som nakrájala plný plech ovocia, ale teda nevážila som to / v recepte bolo 3kg a 2kg cukru/ . No mne sa zdalo 2 kg cukru strašne veľa, ale chutí to veľmi dobre, ja som to tak urobila , že do konvice som dala aj jeden čierny čaj a tú zmes, bolo to fajn aj deckám to chutilo. Mne len trošku vadilo, že je to dosť sladké, lebo ja som si zvykla na neosladený čaj , deckám isto ešte rubím takú zmes exotika, nakrájam tam ananás a mám ešte sušené mango , tak tam pridám

womankc
8. okt 2012

@slavka034 a múka aká , polohrubá? a robia sa aj na sladko?

womankc
8. okt 2012

@nicky182 ja robievam banánový džem, len musíš pridať šťavu z jedného citróna , aby mal peknú farbu , je vynikajúci

mita9
8. okt 2012

ja idem robit kolozvarsku kapustu...len este vymysliet polievku a kolacik nejaky 😀

womankc
8. okt 2012

@sisanka možem poprosiť aj ja recept na kura? alebo kde si ho tu dávala približne ktorá strana

womankc
8. okt 2012

@anavila ja som včera robila kura na jablkách , na spodok som dala cibuľu na také lúčiky nakrájanú na to nakrájané jabĺčka a na to mrkvičku nakrájanú škrabkou na také jemné pásiky na to poukladám nakúskované kurča osolené na na kurča ide ešte drvený kmín, červená paprika a majorán , ja som jemne pokvapkala kurča ešte sójovou omáčkou , ale nemusíš / ono to potom zafarbí aj tie jablká/ podleješ 2dcl vody a môžeš tam trošku masla dať a pečieš zakryté v rúre / tesne pred dopečením ešte odkyť aby sa kuriatko prekni opieklo a podávať môžeš s pyré, my sme mali hranolky a kôpky ryže, hodila by sa aj pohánka , naši si to pochvaľovali veľmi - má to takú mierne sladkasú chuť, miesto majoránu môžeš dať aj provensálske ak máš rada

womankc
8. okt 2012

@lencyca môžem poprosiť ten recept na koláčik vyzerá krásne ďakujem

titkovamiriam
8. okt 2012

dnes brokolicova polievka,kuraci paprikaš-knedla 🙂

zuziq
8. okt 2012

dojedame zo vcera, slizikova polievocka z bravcovych odrezkov a falosna svieckova z pliecka s vrtulkami

bonaquaba
8. okt 2012

zo vcera fazuloova polievka a prirodne so zemiakmi,doma mame velajablk,tak poprosim nejake recepty nakolace,alebo ako urobit plnku do buchiet a puzit jablka,dakjueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem