Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lencyca
10. okt 2012

dnes po 3mesiacoch 🙂 maly zjedol zeleninovu polievku,supla som mu tam cestoviny-zvieratka,druhe bola vyprazana cukina,varene zemiaky,calamada,az dnes sa mi podarilo robit orechovy zavin a jablkovy s makom 😉

lencyca
10. okt 2012

@erni prisla by som 😀 ja ich mam rada,ale moji chlapi ich nemusia,takze sa mi neoplatia robit,samej pre seba 😒

danielaj
10. okt 2012

@rastulka šikula 😀 😀 😀
@natal12 vyjde ti 24-26 kusov 😉 ja tiež vždy robím dvojaké 🙂

joannas
10. okt 2012

@lencyca pekne kolače ,aj moja mama niekedy take robila 🙂

danielaj
10. okt 2012

@natal12 presne ako ti
@womankc napísala, vynásob počtom dávok 😉

lululka555
10. okt 2012

ahojte,tak ja som dnes varila nakoniec kyslu sosovicovu polievku so zemiakmi a lievance s nutelou a malinami
a zo vcera sme mali spagety bolognese 🙂

lydia22
10. okt 2012

@lululka555 takéto fotky prosím nedávať na večer 🙂 človek len slintá

levandullka
10. okt 2012

@lululka555 Zabíjala by som za takéto menu 🙂. Mnaaaaam

moname
10. okt 2012

ahoj,prosím poradili by ste mi,niekde som počula že gaštany treba pred pečením namočiť?nemáte nejakú skúsenosť ako na ako dlho a aké sú najlepšie-v v rúre som ich už raz úplne vysušila

luciferova
10. okt 2012

@moname to som este nepocula, ale ked ich davas do rury, treba ich poprepichovat. alebo skus varene, chutia tiez dobre a mas istotu, ze ich nevysusis 🙂

luciferova
10. okt 2012

v sobotu budeme mat navstevu, poradite mi nejaky obed, ktory by sa dal navarit den vopred? alebo aspon nachystat vopred. pridu od rana, nebudem mat cas varit. budu jest aj deti. vdaka 🙂

veroninna1
10. okt 2012

@moname my ich zvykneme tak pripravovat, ze ich na cca hodinu namocime do vody a potom vrch narezemedo kriza a dame piect. namacaju sa aj kvoli tomu, aby sa lahsie dali narezat.

veroninna1
10. okt 2012

dnes sme mali makarony s omackou s mletym masom, a este tofu pizzu

zklimekova
10. okt 2012

dnes sme mali špenátovú polievku, ostala pizza od včera a spravila som tie kysnuté motýliky ..podľa mojej dcérky mašličky🙂...od @danielaj 🙂...som ich tu včera videla tak som sa inšpirovala...., ale kysnutého na ten týždeň stačilo ...

zklimekova
10. okt 2012

ešte som chcela dať foto... 🙂 ..spravila som škoricové, kakaové a aj pár briožiek ...škoricových je už menej nestihli sa fotiť všetky 🙂...najmenšia sa nimi napchávala, ale na otázku či jej chutí ...povedala aj tak svoje najobľúbenejšie slovíčko ...niee 🙂

zklimekova
10. okt 2012

@lululka555 takúto polievočku mám na pláne v piatok 🙂..už sa na ňu teším....tie lievance vyzerajú supeeeer mňam

fordikford
10. okt 2012

@danielaj ano aj ja ho robievam tento punčak je vyborny ale to stredne cesto robim z polovičnej davky lebo je potom je hruby

fordikford
10. okt 2012

@womankc ja ked som davala piect domace na prve sväte tak za krabicu kde bolo asi 120 kusov som dala 25 e ale nič som nedavala ja som nestihala pri malej piect ale ked som piekla na svadbu tak kus stoji 0.25 e

kaara1980
10. okt 2012

@moname urob fašírku a k nej cibuľový (mama to volá židovský)šalát.Ja som to robila včera,je to rýchlovka a na druhý deň ti stačí ohriať len fašírku 😉

fordikford
10. okt 2012

@mimka chcem sa spytat tie krajne čokoladove s bielym zdobenim ako to zdobiš maš nejaku foliu na zdobenie?

natal12
10. okt 2012

@danielaj muffinky su vynikajuce musim pochvalit 😝 odkial si zobrala taky recept ??? vsetci sa v rdoine zalizovali mama hovorila ze nelubi muffiny ale tieto su super 🙂 dakujem za recept !!

fordikford
10. okt 2012

dnes bola zemiakova polievka a pečeny bôčik kapusta knedlik ,palacinky s džemom a pribinačikom brat sa konečne vratil z ukrajiny šiel o pol desiatej a vratil sa o 20.00 načakal sa riadne naši nerobili 🙂

kikatko
10. okt 2012

ja som vyhlasila tento týžden vojnu celej kuchyni a všetkému čo sa tam deje- celovýkendové robenie pečeného čaju som dnes vyhodila-už bol chytený plesnou- 45 poharov a čo som navarila sa tiež pokazilo. tento týžden to istí istý obchodný retazec a ich pult s dobrotami

adulikka
10. okt 2012

pondelok...kolienka z vajcom
utorok ...francúzske zemiaky
stredu...plnená paprika...bude na dva dni ,zo zemiakmi a aj s knedlu...čo ma kto rád

moname
11. okt 2012

@luciferova
@veroninna1 ďakujem za odpovede a nad varením som tiež rozmýšlala 🙂

moname
11. okt 2012

@kaara1980 aj tebe ďakujem za odpoveď i keď zjavne nieje pre mňa 😉

danielaj
11. okt 2012

dobré ránko, včerajšie fotky :pleteky, rožky, hrachová kaša s opečeným párkom a krehké rožteky z cesta "Vyskoč z vody" plnené jablkovo-orechovou plnkou, boli výborné 😉

danielaj
11. okt 2012

@zklimekova super, krásne ich máš a som rada, že chutilo 😉
@natal12 tak to ma teší, že muffinky chutili, recept mám od bývalej kolegyne a tiež komu som ho dávala, tak chválil, že sú výborné, šťavnaté, rýchle a dajú sa super odmieňať 😉
@kikatko tak to je veĺká škoda ☹ ☹ ☹ ja som ho tiež pozerala, či sa nekazí, lebo v tom recepte bolo, že netreba sterilizovať, tak som nedala, ale z 12 tich pohárikov už zostalo iba 7, ostatné míňame, chcem ho ešte robi´t, a ten zasterilizujem, aby sa mi nestalo to, čo tebe 😒

lencyca
11. okt 2012

@joannas dakujem,u nas take robila moja neboha babicka,strasnu chut som na ne dostala,hlavne na ten orechový 😉

mimka
11. okt 2012

@womankc fuuu nepamatam si presne, ale urcite puncovy, medovy, doboska, londynske rezy... a plnim herou, lebo maslo sa velmi topi, zle sa to potom kraja a manipuluje s tym 🙂 oni budu chutne aj s herou a troskou rumu neboj, nemusis davat maslo, sak to ma teraz taku cenu ze dovi dopo 😝