Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
caty82
12. okt 2012
Zeleninkova polievočka a vypražany karfiol. 🙂
womankc
12. okt 2012
@mimka Ďakujem
tretulka
12. okt 2012
karfiolova polievka zo vcera, dala som zapiect rybie filety so zeleninkou, a vyskusala som recept na bryndzaky, su vyborne http://receptyakeber.blogspot.sk/2012/09/bryndz...
adikad
12. okt 2012
jenie123
12. okt 2012
@lululka555 dakujeeem..
jenie123
12. okt 2012
@lululka555 @abriela mne sa to pri knedle par rokov dozadu tiez stalo a vtedy som prestala robit domace.. pred nedavnom som ich opat skusila a boli pekne.. ale tie parene.. 😞 davam polohrubu a jedno vajicko.. do knedle som vajicko nedavala..
abriela
12. okt 2012
slepaci vyvar a halusky s tvarohom - dnes od nasich kucharok v jedalni :-x
lululka555
12. okt 2012
dnes rajcinova polievka so syrom, a druhe rychlovka - omeleta zo sunkou a hraskom a varene zemiaky 😉
lucka23
12. okt 2012
baby sikovnice dajte prosiiiiiim tip na nejaky chutny a rychly a jednoduchy jablkovy kolacik. 🙂ohlasila sa necakana navsteva tak nemam casu premyslat co napiect a mam plnu spajzu jablk. :-N 😃 dakujeeeeeeeeeem
smejkoh
12. okt 2012
@lucka23 napr. strudla z listkoveho cesta, ak ho mas po ruke
natal12
12. okt 2012
@lucka23 jablkové pité robila osm ho podla tohto recepotu a je vyborne 🙂 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2520
danielaj
12. okt 2012
@fifitko25 ja tiež robím často karbonátky z vločiek, podobne ako ty, ale nenechávam ich stáť celú noc, tak 1-2 hodinky aj menej, ako mám čas 😉
summer_103
12. okt 2012
u nas dnes brokolicova kremova s vajickom a cestoviny s pestom 🙂
amdeis
12. okt 2012
Hura, hura, hura konecne polievka aj u nas - sosovicova s kyslou smotanou a slaninkou. Na druhe fliacky so slivkovym lekvarom a orechami.
katarinakmp
12. okt 2012
@adikad Ahoj, vyzera to super, uz som si to aj vytlacila a vyskusame. Dakujem.
lencyca
12. okt 2012
dnes hribova polievka so struhancami,bravcove masko na cesneku,ryza,aj zemiakova kasa 😉 kapustovy salat
l.lara
12. okt 2012
kelova polievka s parkom a sulance s makom a pre najmensieho kuracie na prirodno s baklazanom a s ryzou 🙂
katarinakmp
12. okt 2012
@lencyca ako sa robi hribova polivka, este nikdy som ju nerobila.
nelly3
12. okt 2012
@lenka268
prosim ta ten nepeceny piskotovy kolacik, ty si tie piskoty pridala do toho kremu? nejako sa mi to podla receptu nezda, nema sa to ukladat ako smotanova torta? ved to je skoro podobne 🙂
novakova2000
12. okt 2012
báleš, šošovicová mliečna - navarené 🙂 može mangel dojst
luciferova
12. okt 2012
@jenie123 skus nabuduce tento recept, je to trochu iny princip, mozno sa zadaria http://varecha.pravda.sk/recepty/parene-pecene-...
lenka268
12. okt 2012
@nelly3 ahoj, ano uz som to aj pisala ze ono je to v podstate piskotova torta ale trocha inak urobena. Rozdiel je iba v priprave ale chuti to narovnako. Ja som tam tie piskoty nahadzala a zmiesala. Polku dala do formy na to ovocie a zvysnu polku zmesi na to a navrch granko.
luciferova
12. okt 2012
@danielaj ahoj, nečká sa ti dnes? vcera som v lidli kupila formu na mafiny a dnes vyskusala tvoj recept a su fakt vyborne tie mafiny, idealne vyvazene. je sice pravda, ze som si tam cosi zmenila (mala som len olivovy olej, tak som miesto oleja supla kelimok kyslej smotany), ale su fakt mnam 🙂 diky 🙂
natal12
12. okt 2012
@danielaj este raz ta pochválim su vyborné len tie budem robit a este ich máme a su mekucke 🙂 a robila osm kokosové aj ale tie uz nebudem lebo to je suché 🙂 a @luciferova za kolko si ju kupila ??
luciferova
12. okt 2012
@natal12 do 5e stala 🙂 na 12 kuskov
bodka13
12. okt 2012
@luciferova aj si ich robila tie buchty =-) ...aká teplá má byť voda-horúca či stačí vlažná? a koľko zaliať,tak do 1/3 buchty?
@natal12 toto jablkové pité je úžasnéééé-tiež robím takto 🙂 ...svokra má nejaký recept kam idú až 4 vajíčka...no mne sa tento recept(náš) zdá lepší 🙂
rastulka
12. okt 2012
My sme dnes mali polievku zo včera a http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=27588 🙂
blanocka
12. okt 2012
u nas bola hraskova polievka a zapekane cestoviny s brokolicou 🙂
natal12
12. okt 2012
@luciferova a ty si odkial ?? lebo neviem ci ju tu unas budu mat . @bodka13 presne my uz sme ho prejedeni 😃 terazmame muffiny co osm robila predvčerom a su furt mekucké . recept mam podla @danielaj
bubo1104
12. okt 2012
dnes dojedáme , len som upiekla motýlikov s kysnutého cesta - škoricové

Začni písať odpoveď...

Odošli