Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

nanulik
12. okt 2012

frankfurtská polievka a španátové halušky so syrovou omáčkou zo včera

lucka1987
12. okt 2012

brokolicova kremova polievka, a gyros s hranolkami , kolacik pernikovy 😉

jenie123
12. okt 2012

Vcera sme mali parene buchty a dnes zatial sosovicova polievka..
Baby, prosim vas, kde robim chybu.. vzdy ked robim parene buchty, ked ich chcem vytianut s hrnca sa mi scvrknu.. pod pokrievkou su uzasne a ked ich chcem vytiahnut sa mi pokazia.. chutovo su super, len niesu pekne gulate, ale splasknute.. skusala som ich parit od 7 do 12 minut a vzdy sa mi to stalo.. viete mi poradit, aby nabuduce boli krasne.. 🙂

tin007
12. okt 2012

Dnes sa chystam urobit karfiolove kari na kokosovom mlieku s ryzou

danielaj
12. okt 2012

@bodka13 neskúšala, ale podľa mňa kľudne môžeš 😉

danielaj
12. okt 2012

dnes máme polievku zo včera: zeleninovú s ovsenými vločkami a kúskami taveného syra, a pečiem sumca + zemiaková kaša s bylinkami a zeleninový šalát (rajčiny, paprika, cibuľa) 😉

luciaq
12. okt 2012

hrachova polievka a zemlovka

zuziq
12. okt 2012

rajcinova zo vcera a zapekane cestovinky so zeleninkou, smotanou a parmezanom

gelinka75
12. okt 2012

@jenie123 ahoj, ked ich vyberies, hned popichaj sparadlom a natri troska olejom

jenie123
12. okt 2012

@gelinka75 to som aj urobila.. len buchty mi splasknu hned ako dam podkrievku nabok..

gelinka75
12. okt 2012

@jenie123 potom nieco neni dobre v strukture cesta, kolko to paris? mali by sa 20 minut ako knedle

lenka268
12. okt 2012

Ahojte dnes varim vysmazane sampiony so zemiakmi a tatrakou , zemiakovu kyslu polievku a pre maleho palacinky s tvarohom lebo mi zahlasil ze papat hribiky nebude. 🙄

jenie123
12. okt 2012

@gelinka75 tak tolko som to neparila.. od 7 - 12 minut.. studovala som snad 50 receptov a v kazdom pisali inak co sa parenia tyka.. dakujem velmi pekne, nabuduce vyskusam dlhsie parit..

lululka555
12. okt 2012

@jenie123 ja buchty parim tak 8 minut a su pekne napuchnute,ked som parila dlhsie tiez sa mi splasli

ifkael
12. okt 2012

Dnes plnena paprika... cez vikend nevarim v sobotu oslava a v nedelu tiez... takze vidim to na kolacik,mozno aj dva 🙂 🙂 🙂

jenie123
12. okt 2012

@lululka555 tak potom neviem kde robim chybu.. a prosim ta mas nejaky osvedceny recept?

womankc
12. okt 2012

@mimka Ďakujem a na vrch niečo ešte dávaš? teda čoko a tak? teplota štandard 200C, či menej

lululka555
12. okt 2012

@jenie123 ja kysnute cesto robim väcsinou od oka,ale tento recept http://varecha.pravda.sk/recepty/parene-buchty-... sa na ten moj podoba,davam tam presne to iste (akurat muku hladku ),len navazim 😉

mimka
12. okt 2012

@womankc nedavam uz nic na vrch, ono je to take pekne chrumkovo ruzove 🙂 ale mozes poprasit jemne praskovym cukorm... ano, a 200stupnov 🙂

fifitko25
12. okt 2012

my dnes tak zdravo: karbonátky z ovsených vločiek, zemiačky a mrkvový šalátik 😝

mia258
12. okt 2012

Dnes mam chlapa doma, spravim nam druhy obed - lievance s ovocim, cokoladou, slahackou a zmrzlinou. MNAAAAM!!! 😵

A inak normalny obed - kelova polievka a pecena plnena tekvica

zklimekova
12. okt 2012

dnes šošovicová polievka na kyslo, bravčové masko pečené spolu so zemiakmi , uhorkový šalát 🙂

zklimekova
12. okt 2012

@fifitko25 ako robíš tie karbonátky z ovsenných vločiek?

fifitko25
12. okt 2012

@zklimekova balík ovsených vločiek zalejeme 1 litrom vriacej vody, v ktorej povaríme 3 lyžičky vegety, 1 lyžičku majoránky a rascu, necháme celú noc odstáť.
Potom pridáme: 5 žĺtkov, opraženú cibuľku, strúčik cesnaku (kto má rád cesnakové, tak aj viac), droždie, 3 hrste syra, soľ, korenie a sneh z bielkov - obaliť v strúhanke a vypražiť 😉
fakt je to mňamkové a je toho aj dosť veľa 😉

mimi21mimi
12. okt 2012

Na obed mame fazulovu polievku so zeleninou so vcera a mm nieco prinesie zo zdraveho fast foodu.
Na veceru urobim zapekany karfiol a zemiaky/zemiakove pyre a nejaky salatik.

abriela
12. okt 2012

@jenie123 Ja parim buchty len 5 minut, knedlik 20-25 minut. To o com pises sa mi stava pri knedliku. A preco 😕, tiez neviem. Zvycajne z jedneho cesta sa robia aj buchty aj knedlik. Muku davam polohrubu muku, vajce nedavam (recept od @luluka555). @gelinka75

lululka555
12. okt 2012

@abriela ja knedlu parim 20 minut ,ale minule sa mi zase stalo nie zeby splasla,ale bola nejaka zadrhnuta,nenapuchnuta ( normalne som sa hambila za nu 😀 ) a pritom to stale robim rovnako 😉

78lenka
12. okt 2012

krkovička na pive a slaninke,zemiaky

chloe001
12. okt 2012

Gyros masko s jogurtovym dresingom, ryza.

katkas1
12. okt 2012

my mame od vcera, tak som len upiekla struhany tvarohovy kolac a pre deti rizoto, zajtra vyprazim ryby so zemiakovou kasou a urobim pizzove slimaky, nedelu kuraci vyvar a plnena pecena rolada z mleteho masa 🙂