Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
cwilinge77
14. okt 2012
@chrumka mozem poprosit recept na dzadky?
lululka555
14. okt 2012
u nas dnes zeleninovy vyvar,kuracie rezniky,ryza a zeleninovy salat 🙂 peknu nedelu
a poobede upeciem pernik 😉
titkovamiriam
14. okt 2012
u nas polievka zo vcera,pecene stehna kuracie ryza a prsia robim vyprazane 😃 a upeciem rožteky 🙂
lolko_lenka
14. okt 2012
mrkvovo-kalerábová polievka s jačmennými krúpkami a pečená ryba so zemiakmi 🙂
eva7780
14. okt 2012
karfiolova polievka s liatym cestom a kuraci perkelt s kolienkami
micka12
14. okt 2012
Kedže manžel neni doma tak iba pre seba grilované mesko zo opekanými zemiakmi a šalátom 🙂
chrumka
14. okt 2012
@cwilinge77 800 g zemiakov, 100 g hladkej muky, slaninka, cibulka. Zemiaky osupeme, porezeme na kocky a dame varit. Ked su uvarene, tak precedime, pridame muku a premixujeme na hladku hmotu (cesto). Kym su zemiaky teple, tak si ruky potrieme olejom, aby sa zemiaky nelepili, a vytvarujeme z nich gulicky, Zo slaninku si uprazime, pridame cibulu,este poprazime, a tym si polievame tie dzatky. Dava sa k tomu mlieko. Dobru chut 🙂
lenka268
14. okt 2012
Dnes varim kuracie raznici na plechu s pecenymi zemiakmi.
caroline123
14. okt 2012
slepaci vyvar a pecenove halusky,segedinsky gulas a knedla. jak ja ho zboznujem. 😃
bubo1104
14. okt 2012
včera pizza - šunková + olivy + kukurica + syr . Dnes hovádzia polievka + bravčové mäsko zapekané v mise s praženičkou a syrom + ryža , domáci jablkový kompót . A upiekla som jablkovú štrúdľu - mňam
zazalienka
14. okt 2012
Ahojte,
tak my dnes hokkaido polievka, cíferské prekladané rezne a ryža🙂
megika1
14. okt 2012
to je dnešné už ráno spomínané rýchle jedlo,dobre mi kysne zemiakový chlebík ( kúrime ) tak bude bašta 🙂,možno pridám foto
chloe001
14. okt 2012
Mrkvova polievka so syrovymi knedlickami a zapekane cannelloni so spenatom, riccottou a syrom.
janka256
14. okt 2012
ahoj my dnes kuracia polievka s celestynskymi rezancami a http://varecha.pravda.sk/recepty/ciganske-plack... k tomu varene zemiaky 😉
amdeis
14. okt 2012
Slavnostna domaca nedelna pizza s prsutom, kukuricou, olivami, syrom. Neostala ani smitka.
vivusika
14. okt 2012
u nás slepačia polievka s mrveničkou, pečené kurča s plnkou, zemiaková kaša, ryža, broskyňový kompót alebo zeleninový šalát 🙂 ku kávičke od včera jablkový koláčik 😉
janka256
14. okt 2012
kocky chcem upiect nieco sladke ale nemam ani jedno vajicko dajaky receptik by nebol ? 😞
danielaj
14. okt 2012
dnes slepačí vývar so zeleninou a slížikmi, vyprážané rolky z kuracích pŕs plnené šunkou, syrom a hríbami+americké zemiaky, dusené plátky z bravčového karé s hríbovou omáčkou+ ryža, k tomu jablkový kompót alebo domáca čalamáda
@mysiatkoo jasné, vymením 😉
cwilinge77
14. okt 2012
@chrumka dakujem
sisanka
14. okt 2012
@janka256 http://www.toprecepty.cz/recept/26137-vlacny-am... skus toto - je vazne vyborny...kludne mozes dat do cesta aj orechy a hrozienka 😉
janka256
14. okt 2012
@sisanka jej dakujem pozerala som recept vsetko mam doma okrem tej vanilkovej trsti ale to nevadi vyskusam 🙂
lencyca
14. okt 2012
dnes zeleninova polivka s muslickami-moj sym ich nazval ze ciapocky 😃 ,bravcove slimaky na ihle,zemiakova kasa,miesany salat,a mamina mi poslala struhany tvarohovy kolac,mnam 😉
amdeis
14. okt 2012
Jo a este som teraz dorobila jablkove pyte.
sisanka
14. okt 2012
dnesny obed - grilovane kuracie prsia na mede, hranolky, salat s balkanskym syrom a krabi salat 🙂
sisanka
14. okt 2012
@janka256 ja som davala vanilkovy cukor a pokial nemas tak myslim ze sa nic nestane 😉
mata71
14. okt 2012
Rajčinová /paradajkova/ polievka zo syrom,,slovenská ryža,faširky,slivkovy kompot,buding vanilkovy s černicami.
daniela15
14. okt 2012
zavára tu niektorá z vás orechy aj v mikrovlnke? Niekde som to čítala a teraz si nie som istá, či tu. Len by som chcela vedieť, či do mikrovlnky na tú1,5 minútu môžem dať naraz viac fliaš alebo ich zohrievať len po jednej. Ďakujem za pomoc.
abriela
14. okt 2012
@janka256 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=50185&use... Do cesta mozes nahadzat aj ovocie.

Plnka moze byt aj jednoduchsia napr. 0,7l mlieka, 2 ľubovolné pudingy, cukor, 200 g masla
Z mlieka, pudingových práškov uvaríme hustý puding. Pridáme cukor. Do teplého krému zašľaháme maslo. Aspoň máme istotu, že sa maslo a puding nezrazia.
ivanajelinek
14. okt 2012
Ahojte. Skusala niektora uz tento kolacik??? Myslite ze ked namiesto tej citronovej stavy dam pomarancovu, ze to bude vadit? Mam doma len pomarance a su tiez kysele :-x A ani hnedy cukor nemam, len normalny. Bude to vadit???
http://varecha.pravda.sk/recepty/carrot-cake-mr...
danielaj
14. okt 2012
@ivanajelinek nie neskúšala, ale ten cukor určite nebude vadiť a myslím, že pomaranč tiež nie, dodá tomu zase troška inú chuť 😉 ja doporučujem tento mrkvový, je úžasný, š´tavnatý, my sm esa ho nevedeli dojesť, mám ho odfotený aj u seba v albume , http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=42966 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli