Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

danielaj
19. okt 2012

@womankc veru krásne koláčiky, len ja som myslela, že to ona pečie a to má len na inšpiráciu posťahované z netu, niektoré z nich som už aj ja robila, videla som ich na FB 😉

minnie30
19. okt 2012

@lucka1987 mňam, ražniči zbožňujem, v nedeľu urobím, ďakujem za tip 😀

danielaj
19. okt 2012

@mysiatkoo no moja neviem či bude slintačka, je nebudem nejako extra vypeka´t, nejaké 2 rezy a dosť, nerobím veĺkú oslavu, budeme len my domáci + rodičia a brat s rodinkou možno príde, takže nič extra nebudem robiť, ale naša 10 ročná dcéra mi chystá nepečenú tortičku, už si bola nakúpiť včera suroviny, aby som nevidela, tak to sa teším najviac 😉

mysiatkoo
19. okt 2012

a pridavam tiez nieco slintacie co sa za posledny tyzden zadarilo (lebo sa aj nezadarilo a jeden kolac skoncil v kosi 😲 )... moja prva a isto nie posledna cokoladovo-vanilkova panna cotta s popucenymi jahodami....

zklimekova
19. okt 2012

@mysiatkoo mňam to vyzerá super 🙂..hneď by som si dala 😉

mysiatkoo
19. okt 2012

@zklimekova dakujem ;) je to hriesne dobre 😉 odporucam vyskusat http://www.apetitonline.cz/vyhledavani/panna+co...

zklimekova
19. okt 2012

@mysiatkoo 🙂 hneď ukladám, určite vyskúšam 🙂

miruska73
19. okt 2012

@efci prepac ale len teraz som sa zapla ,ale vidim ze baby sikulky ti uz odpisali.....lietame po meste a zhaname saty na stuzkovu no v BB nic nieje......
no kolac velmi odporucam taka fajnova rychlovecka mi sme zozrali skoro na posedenie.. 😕 😀

miruska73
19. okt 2012

dnes dojedame karfiol a na vikend si dame segedin a polievku z kurcata....a asi vtacie mlieko rezy 😅

nelinka0401
19. okt 2012

Ahojte baby 😉 my dnes len také jednoduché jedlo.palacinky plnené ovocím a so šlahačkou.dnes sa mi nechce extra variť.deti majú ešte polievku a toto bude taký sladučký dezert 🙂

s_i_s_a
19. okt 2012

dnes mal náš Samko na obed v jedálni RYŽOVÝ KOPEC s KOMPÓTOM...neviete niekto čo to môže byť

elka74
19. okt 2012

@s_i_s_a žeby ryžový nákyp? 🙂 🙂

s_i_s_a
19. okt 2012

@elka74 môže byť 🙂 ... ma to zaujalo ten názov...ale to občas v jedálňach býva že človek nevie čo sa pod tým názvom skrýva 😀

luciok
19. okt 2012

Dnes máme vločkovú polievku, ktorú skoro nik nechce jesť 😀 a zemiačky upečené vo výpeku čo zostal po pečených kuracích stehnách. Na polovicu som prisypala aj kúsky klobásky pre manžela, aby sa mu rátalo 😀
No a dnes mám narodky, tak si idem upiecť ten papagájový koláčik. Dúfam že sa mi podarí.

luciok
19. okt 2012

@titkovamiriam
@danielaj jeeej a ja mám dnes 19teho 🙂

luciok
19. okt 2012

@s_i_s_a väčšinou to znie lepšie ako chutí 😀

lencyca
19. okt 2012

dnes sa dojedla sosovicova polievka,zemiakova harmonika,kapustovy salat,dufam ze zostane aj na zajtra,na veceru urobim tvarohovu pomazanku s mrkvou a cibulkou 😉

maba
19. okt 2012

@luciok všetko najlepšie k narodeninám 😉

maba
19. okt 2012

@danielaj všetko najlepšie k narodeninám 🙂

nikita308
19. okt 2012

@danielaj Všetko najlepšie... 🙂

lencyca
19. okt 2012

@mysiatkoo vyzera to uzasne,urcite aj chuti 😉

lencyca
19. okt 2012

@luciok vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

lencyca
19. okt 2012

@danielaj Dani vsetko najlepsie k narodeninam,dobre to oslav 🙂

nikita308
19. okt 2012

@danielaj Trošku skoršie som ti priala, ale keď ja čítam odzadu a k presnému dátumu som sa dopracovala neskôr... 😀 😀 😀

nikita308
19. okt 2012

@lencyca Ja sa len čudujem, že pri tom tvojom kuchárskom umení sa tvoj manžel ešte nezväčšil... 😀 😀 😀

lencyca
19. okt 2012

@titkovamiriam vsetko najlepsie k narodeninam 😉

lencyca
19. okt 2012

@nikita308 dakujem,vidis ze na nho to neplati,on veru nepriberie 😀

lencyca
19. okt 2012

@abriela vsetko najlepsie k narodeninam 🙂

nikita308
19. okt 2012

@lencyca U nás je to opačne... 😀 😀 😀 ja hovorím, že môj bude vyzerať onedlho ako pán Pávek z Vesničko má středisková... 😀 😀 😀 už len Otíka mu zohnať... 😀 😀 😀

lencyca
19. okt 2012

@nikita308 je vidiet ze si ho dobre chovas 😀 ,u nas teraz zacal Matko "zrat",ale som velmi rada,vsetko na nom visi,rebra mu trcia,ako keby som mu nedavala jest 😀 ale opak je pravdou,aj sladkosti u nas miznu rychlostou blesku,naobeduje sa a hned sa postavi do skrine ze co by si este dal 😀