Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

junkfoood
19. okt 2012

@danielaj na to tarhonove rizoto sa aj chystam, ked ho tu tolko chvalite, viem ze tu uz bol ten recept, ale nedas znova??? dakujem

lucka1987
19. okt 2012

špíz ( bravcove napacovane masko, slaninka, klobasa, cibula , rajcina, ) s pecenymi zemiakmi + zeleninova polievka s vyvaru od karfiola.. a so zvysnym karfiolom.. hmm asi ho obalim 😉

katussska24
19. okt 2012

@joannas hahah, to teda neviem, ten chlieb je kupovany 😀 😀 😀 ale je to slnecnicovy chlieb, takze mozno to "spalene"su prave tie jadierka. inak chutil super, aj ked bol z billy 😀 😉

katussska24
19. okt 2012

@bubinko83 aaaaaaaa...ta laska tomu dala chut, mas pravdu 😉 😀

lululka555
19. okt 2012

u nas dnes gulasova polievka a domace rezance na sladko 🙂

titkovamiriam
19. okt 2012

@danielaj ja už v sobotu - 41 😀
inak baby vcera sme boli bez prudu no na porazenie varila som paradajkovu polievku a ostal granatír,dnes varím karfiolovu a masko s ryzou

danielaj
19. okt 2012

@junkfoood ja si na oleji osmažím tarhoňu alebo slovenskú ryžu, aby boli niektoré zrnká až dohneda, osolím, dám trocha vegety, zalejem vriacou vodou z konvice, a vypnem plyn, ja to robím na takej liatinovej platni na klasickom plynovom sporáku, ono to pod pokrievkou dôjde a za pár minút je hotovo, zvlášť si udusím kuracie músko so zeleninkou prípadne šampióniky, koreniny si daj podľa chuti, a ke´d je mäsko mäkké len to zamiešam do tarhone aj so šťavou, aby to bolo také mokrejšie a je hotovo, veľmi rýchle, ja už mám navarené 😉

danielaj
19. okt 2012

@titkovamiriam jéžiš som sa sekla 😅 , ty máš 20-teho? tak sorry 😉

womankc
19. okt 2012

@natal12 xixi to nevieš o čo prichádzaš 😀

womankc
19. okt 2012

@mia258 tuna v jednej reštaurácii robia tak, že ho prekroja na poly tam natisnú vlašské orechy , dajú dokopy a pogrilujú , ale neskúšala som to ešte , už som niekde na nete zachytila aj tak , že prepolili a vydlabali obe polovice , z toho vnútra urobili takú plnku bola tam sunka, olivy, nejaká zeleninka koreninky neviem , nemôžem to už nájsť , ale tak ja by som dala cibuľku, nejaké provensálske, alebo pizzové korenie, kukuricu, kapiu ..... - vymiešaným naplnili, spojili a zrejme v alobale urobili, ale vyzeralo to super

womankc
19. okt 2012

@verka18567 myslím , že každý muž sa poteší dobre pripravenému steaku aj z bravčoviny a k tomu pestrá obloha, feferónky, cvikľa , šalátik , kukurička, zelená fazuľka na cesnaku a masle , možno americké zemiačky, kari ryža , dobré vínnečko / ak má rád/

titkovamiriam
19. okt 2012

@danielaj a ved sa nic nestalo 😀 😀 😀 😀

zuziq
19. okt 2012

dnes za kotol bielej fazulovej polievky z papuc fazule ( ako ju my volame 😀 ) a druhe palacinky z trojitej davky, kedze dnes varim pre velke osadenstvo 😀

malinovka333
19. okt 2012

zamiakové placky, šošovicová polievka a zapekané palacinky mňam

chrumka
19. okt 2012

fazulova polievka, vyprazany syr a zemiakove pyre 🙂

abriela
19. okt 2012

@danielaj ja este do nedele 35 😉 a kolko ma Miriam? @titkovamiriam

rosannar
19. okt 2012

dneska šalát s kuracím mäskom z fast foodu-uplne suprový 😉 a k tomu fornety 😉

titkovamiriam
19. okt 2012

@abriela ja budem mat 41 🙂

bellada
19. okt 2012

paradajkova polievka so syrom a krutonmi
pecena oranzova tekvica s rokfortom a pecene zemiaky
taky vegetariansky obedik dnes 🙂

lululka555
19. okt 2012

dnesne domace rezance s mandlami a karamelovou omajdou,okrem toho gulasova polievka 🙂

miriamr
19. okt 2012

včera som robila lasagne s mletým mäsom a cherry rajčinkami, dnes nevarím, tak spravím len štrúdlu jablkovú a tvarohovú 😵

vivusika
19. okt 2012

u nás dnes hubová polievka, tarhoňove rizoto, uhorkový šalát a chystám sa na jablkovú štrúdľu 🙂

lucka1987
19. okt 2012
sparocka
19. okt 2012

Ja som práve dovarila obedik. Dnes máme fazuľovu polievku a buchty na páre mňam 🙂

titkovamiriam
19. okt 2012

na jojke budu varil lasagne!!!!

titkovamiriam
19. okt 2012

fotecky-masko s ryzou , karfiolova s ,,pustenými vajičkami,,a masovými kúskami 🙂

helloukitty
19. okt 2012

ahojte,neviete mi poradit neaky jednoduchy recept na torticku?mam 2 formy malych medvedikov a rozmyslam ako ich naplnit.. 🙂 🙂 dakujem

womankc
19. okt 2012

dievčatá makuknite sem, táto pani mi silo danielaj pripomenula, tiež fantastikoš mňamky https://www.modrykonik.sk/fotoblog/butterflyfly...

mysiatkoo
19. okt 2012

@danielaj @abriela @titkovamiriam no to zase bude slintacka nad vasimi vytvormi 😀 ale aspon sa inspirujem ,mna to caka o 2 tyzdne 😎

minnie30
19. okt 2012

dnes http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=34088&use..., ryžový nákyp a palacinky s tvarohom, šľahačkou 😉