Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

luciaq
20. okt 2012

vyprazane bedle a hubova prazenica

tilenka
20. okt 2012

...karfiolová polievočka, zeleninkovo-mäsové rizoto, ribezlová bublanina 😉

z.k
20. okt 2012

my dnes sójové rezance s domácim unclebens,príloha ryža a pečená cvikla s cesnakom 🙂

jenie123
20. okt 2012

Zemiakovo - vajickova polievka a bravcove sote na zelenine s ryzou.. zajtra asi kralik, len este neviem na aky sposob.. mate nejaky super recept?

titkovamiriam
20. okt 2012

@maba dik
@zklimekova dakujem

titkovamiriam
20. okt 2012

@lululka555 dakujem

titkovamiriam
20. okt 2012

@maba dakujem

titkovamiriam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanitta
20. okt 2012

rajcinova omacka knedla + k tomu varene hovedzie mesko, kto chcel mal miesto meska opekane fasirkove trhance do omacky... bedle na masle, bedle vyprazane uz nam lezu usami 😅 😝 ...

nelinka0401
20. okt 2012

dnes som robila škoricové motýliky a na večeru grilované mäso s gyros korením a hranolky 🙂

mmaatt
20. okt 2012

my dnes kapustová polievka a bryndzovníky a k ešte som upiekla aj mrežovník s domácim ríbezľovým lekvárom 🙂 😀

atiatko
20. okt 2012

Tak a u nás dnes bol kurací vývar s mrkvičkou, kalerábikom a ružičkovým kelom a domáce buchty na pare s domácim slivkovým lekvárom posypané makom a zaliate masielkom .... mňamka prevelikááááá 😉 🙂

mysiatkoo
20. okt 2012

@titkovamiriam nazdravieee a vsetko naj 🙂

zklimekova
20. okt 2012

cez poobedňajší spánok najmladšieho člena rodiny som napiekla 6ks brumíkov, jedného vačšieho macka,3mini bábovky a 17ks muffiniek ..boli jablkové, kokosové , s kúskami čokolády 🙂

zklimekova
20. okt 2012

zabudla som foto 😠

gelinka75
20. okt 2012

@zoe_a ahoj ja som zvykla plnene morcacie prsia, nakrajat maso na platky, naklepat, osolit, okorenit, platok sunky, syra, prehnut na polovicu a obalit v trojobale, vyprazit, alebo to iste, len bez trojobalu, zatocit, naukladat do pekaca a zapiect

vivusika
20. okt 2012

@luciaq tiez hubová pomsta? 🙂 U nás dnes taky tak, na raňajky praženica z masliakov, obed zapekané plnené bedle so syrom 😀 naši už majú zákaz zbierať všetko okrem dubákov 🙂 už máme huby nasušené, huby v mraziaku, zavárané huby... najskôr nič a teraz ako keby sa s nimi vrece roztrhlo...

natal12
20. okt 2012

@danielaj prosim ta napisala bi si mi presny postup toho papagajového koláčika ?? 🙂 ze co ako sa miesa a tak

zuzana76
20. okt 2012

kremova cesnacka a kuracia pecen na cibulke s ryzou

a zajtra bude asi kuracie raznici , ma inspirovala @lucka1987 dala by som si 😅

a polievka asi sosovicova biela

nakup
20. okt 2012

dnešné pirohy plnené a čučoriedkami poliate s maslom a posypane strúhankou a cukrom 😉

fordikford
20. okt 2012

dnes bola kremova brokolicova a plnena kapusta na zajtra kuracia polievka ,živanska s uhorkovym šalatom a konečne upečiem muffinky od danielaj 🙂

efci
20. okt 2012

dnes šošovicova kyslá (aj na zajtra) a torteliny plnené pesto so smotanovo sunkovou omackou a parmezanom, zajtra k polievke koložvárska kapusta

janka3a
20. okt 2012

zemiakove lokse plnene kuracim maskom na stave, zemiakove pagaciky a pismenkova polievka

danielaj
21. okt 2012

@luciok tak to ma teší, že papagáj chutil 😉
@joannas
@nakup
@zuul babulky moje, ďakujem pekne za milé blahoželania, ste zlaté 😉

danielaj
21. okt 2012

@titkovamiriam Mirka, všetko najlepšie k narodeninkám, veľa zdravíčka, šťastia, lásky a nech ti to tak výborne varí aj naďalej 😉
@natal12 ďakujem pekne 🙂

danielaj
21. okt 2012

@natal12 všetko zmiešaš dokopy, žiadna veda to nie je 😉

danielaj
21. okt 2012

no babule, konenčne som vás dočítala, včera som vôbec nebola na nete, boli sme na úžasnom výlete, od rána až do večera 😉 najprv zoo Bojnice a potom ešte Vodný svet Sebedražie, úžasné prostredie, super počasie, skoro ako v lete, no parádne bolo, v Bojniciach sme obedovali:ja vyprážaný encián s hranolkami, malá kurací rezeň s hranolkami, mm černohor+hranolky a staršia dcéra klasika jej obľúbený Gordon blue, veľmi dobre sme sa nanapkali a v tom vodnom svete sme si dali olovrant - gofry s jahodovým džemom, ovocím, šĺahačkou a čokoládou, mňam 🙂 dnes mám moju malú narodeninovú oslavu, idem rýchlo navari´t obed, ešte neviem, čo vykúzlim z mäsa a poobede hodím fotečky zákuskov aj tortičky, čo mi sama urobila moja dcéra 😉 tak krásny dník prajem 🙂

danielaj
21. okt 2012

@abriela všetko najlepšie k narodeninkám, veľa zdravia, šťastia, lásky a splnených prianí, tak na zdravie 😉

lucka1987
21. okt 2012

no vcera som robila kuracie stehna s ryzou + fazulovu polievku nakyslo a lekvarove perky s karamelovou polevou.. . a kedze cely den som bola sama doma, tak vsetko to ostalo na dnes 😀

lencyca
21. okt 2012

dobre rano,dnes nevarim,svagrinka nas pozvala na obed,uz sa tesim,co dobreho ukuchtila 😉