Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

maba
21. okt 2012

@abriela všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravia, šťastia a nech sa Ti splní všetko po čom túžiš 🙂 😉
(nie som si istá,či máš narodky dnes,alebo zajtra... 😀 )

luciaq
21. okt 2012

@vivusika my nie az tak vela ako vy, ale konecne nasusene tolko,ze bez stresu mozem varit z hub a bude aj na vianocnu kapustnicu.

luciaq
21. okt 2012

ja dnes hovadzia polievka a priatel sa pustil do nedelneho obeda, ten vari kurca po francuzsky s ryzou, tak som zvedava ako to dopadne 😉 . po obede ideme na zahradu rybky grilovat tesiiiiim

lululka555
21. okt 2012

@danielaj
@abriela
zelam Vam obom krasne narodeniny a vsetko naj 🙂 🙂

tanitta
21. okt 2012

rostenka s ryzou, kuraco-.hovadzi vyvar, uhorkovy salat

kacena1159
21. okt 2012

Kurací vývar, Černohorský rezeň s hranolkami 🙂

lululka555
21. okt 2012

dnes mame hovädzi vyvar,pecene kura,plnka a ryza + marhulovy kompot 😉

zuziq
21. okt 2012

tak polievocku zatial neviem.. rozhodujem sa ci klasika slizikova alebo nejaka ina a druhe bude dnes varit manzelik - fettuccine s omackou z kreviet mnamky

danielaj
21. okt 2012

@lululka555 ďakujem veĺmi pekne 😵

fiona8
21. okt 2012

dnes ideme k svokre 😀

mysiatkoo
21. okt 2012

@danielaj @abriela vesele narodeniny baby

natal12
21. okt 2012

@danielaj to sa neslahá ??

nelinka0401
21. okt 2012

@lululka555 tuším máme dnes podobné obedy 😀
slepačí vývar a pečené kura so zemiakmi a ešte máme zeleninu tak nejaký šalátik k tomu spravím

nelinka0401
21. okt 2012

@danielaj
@abriela
baby,všetko len to naj,naj k narodkám. 🙂 🙂 🙂

denisa87
21. okt 2012

Baby ake salatiky zvyknete robit?mam kapustu,papriku,poradte mi 🙂 Inak dnes zas varim aj pre svokrovcov,Slepacia polievka,pecene kura,cernohorský rezen,ryza,zemiaky 🙂

vivusika
21. okt 2012

prívarok zo zelenej fazuľky, zemiaková kaša, volské oko 😀 a ku kávičke som včera upiekla jablkový krémeš, dnes ho ešte musím postrašiť čokoládovou polevou 😉

ywula
21. okt 2012

@denisa87 kapusta, paprika, cibulka, dotoho biely jogurt, kus cukru, soli, kornie...a mrkvičku...mnam
😎

mysiatkoo
21. okt 2012

baby prosim o radu - mam strasne mucne zemiaky... ked som ix piekla, neboli vobec xutne, ale predpokladam, ze na iny typ upravy by sa mohli celkom hodit, len si nie som ista co z nix, aby to neslo do kosa...poradite?

lenka268
21. okt 2012

ja dnes varim slizikovu polievku slepaciu a kuracie rezne obalene v cesticku, zemiakova kasa a k tomu kapustovy salat.

denisa87
21. okt 2012

@ywula jej Dakujem,spravím ju 🙂

natal12
21. okt 2012

my dnes mame pecene kurca s tarhonou a paprikovo -rajčinkový šalátik mnáámky 🙂 a teraz idem urobit babovku mramorovú ..

tin007
21. okt 2012

Dnes bude kuraci vyvar so zeleninou a palacinky na sladko. Vecer dojeme, co mame v chladnicke (takze syry, sunka, zelenina a pod.)

kucminka
21. okt 2012

koláčik opitý izidor,slané praclíky a náš včerajší úlovok-václavky,boli aj dubáčky,tie máme na spodu.

nelly3
21. okt 2012

takze dnesny obedik: zahoracke snicle, opekane zemiaky, uhorkovy salatik a tatarska omacka 🙂 mnamky a vecer idem urobit kolacik stavnaty cokoladovy - manzelikovi do prace na poradu 😉

gelinka75
21. okt 2012

tak dnes mensia oslava pecena kacka, kuracie medailonky, majonezovy salat a orechova torta s parizskym kremom 🙂 plus poobede chlebicky, tie musia byt 😵

natal12
21. okt 2012

baby praskla mi babovka precoo?? 😠 lebo som dala asi prilis vysoku teplotu co uz no nevadi . nabududce budem vediet . a to sa ma na zaciatok dat nizka a pri konci vyssia ??

nakup
21. okt 2012

@denisa87 nadrobno nakrájaj kapustu je to jedno či biela alebo červená malú cibuľku na drobno, do bielej môžeš pridať postrúhanú mrkvu osolíš necháš postáť urobíš sladkokyslý nálev len tak minimum premiešaš kapustu a na koniec zamiešaš kyslú smotanu, alebo tatárku je dobrý aj ku chlebíku, rohlíku 😉

nakup
21. okt 2012

@mysiatkoo zemiakové placky nepustia toľko vody, halušky, do polievky....

mysiatkoo
21. okt 2012

@nakup dik, uz skusame placky ... ;)

janka256
21. okt 2012

dnes kuraci vyvar s rezancami a bravcove karbonatky naprirodno + bude kolacik od @danielaj http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=49804 mnam nevieme sa ho ojest 🙂