Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

titkovamiriam
21. okt 2012

Ahojte-tak vcera gulašik,večer grilovacka-masko,salatiky...
dnes zeleninova polievka a plnená faširka a zemiaky
cez tyzden taham nocne,tak sa bude varit,,co mrazak rozmrazí....

katushka16
21. okt 2012

ahojte,my dnes vývar z husacích chrbtov,so slížikmi a pečená krkovička s knedľou a kapustou,mňam🙂

sweetsuzi
21. okt 2012

Ahojte dievcata, prosim pomozte, nedari sa mi nijak najst jeden recept ktory som tu videla - jedna sa o fasirky podliate a pecene na plechu, ... mam mlete maso a nechcem smazit, ale skusit nieco nove. Vdaka za rady 😉

b.bardyova
21. okt 2012

dnes len tak na zahryznutie🙂

joannas
21. okt 2012

@kucminka ako si robila ten zakusok ? 😕

kucminka
21. okt 2012

@joannas presne takto,len plnku ja som si urobila podľa seba,takú čokoládovúhttp://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28251

lienka2
21. okt 2012

vcera fazulova polievka, jablkova zemlovka s pudingom
dnes zemiakovo-karfiolova polievka, hovadzie masko tarhona jablkovy kompot, margot rezy
zajtra dojedame 🙂

joannas
21. okt 2012

@kucminka daj ešte raz ten link lebo nejde otvoriť ☹ ☹

natal12
21. okt 2012

@b.bardyova nedala bi si mi recept dobre to vyzera 🙂

zklimekova
21. okt 2012

@danielaj
@abriela všetko naj k narodeninkám dievčence 🙂

my dnes klasika hovadzí vývar z rezancami , a maskové guľky v paradajkovej omáčke, knedlík 🙂

bubo1104
21. okt 2012

dnes som robila parenú knedľu + kurča + omáčka - mrkvovo - petržlenovo - uhorková ( falošná sviečková ) , zahustená šľahačkou . Ďalšie boli klasické kuracie rezne na cestovanie . No a ešte posledné buchty na pare čučoriedkové s maslom , cukrom a kakaom .

danielaj
21. okt 2012

@mysiatkoo ďakujem pekne 😉
@natal12 ve´d áno, všetko vyšľaháš spolu 😉
@nelinka0401 ďakujem pekne 😉
@kucminka Mňám, krásne, praclíky by som si veru dala 🙂

danielaj
21. okt 2012

@zklimekova ďakujem pekne 🙂

danielaj
21. okt 2012

takže dnes sme mali klasika slepačiu polievku, kuracie kari soté s ryžou alebo cestovinkami, a pečenú krkovičku so zemiakmi na cibuľke, k tomu ľadový šalát alebo čerstvý jablkový kompót, kto na čo mal chuť 😉 a suším jablká a hrušky 😉 a tu je foto nepečenej tortičky od mojej dcérenky, rezy vtáčie mlieko a vymyslený nescafé zákusok s gaštanovým krémom 😉

jenie123
21. okt 2012

Kralacia polievka, kralik na smotane s cesnakom, opekane zemiaky a jablkova strudla.. 🙂

kucminka
21. okt 2012

@danielaj praclíky som schovala,tak ešte máme,tak prídi 😉

megika1
21. okt 2012

popri divine na žiadosť famílie šišky s tvarohovo-čiernoríbezľovým sósom 😉

abriela
21. okt 2012

@danielaj dakujem Dani. Taktiez prajem vsetko najlepsie.
@maba dnes mame z tejto temy tri.
Kočky, dakujem vam blahozelanie. @lululka555 @zklimekova

abriela
21. okt 2012

@nelinka0401 velmi pekne dakujem za prianie

natal12
21. okt 2012

@kucminka nedala bi si mi recept na tie pracliky ?? 🙂

nakup
21. okt 2012

@danielaj To príslovie platí do bodky " aká matka taká Katka " takú tortičku ani ja neurobím 🙂

libela
21. okt 2012

sviečková na smotane a slepačia polievka s domácimi rezancami

anulienka166
21. okt 2012

u nas bola dnes klasika, kuracia polievka a stehna s ryzov...baby poradte co spravit zajtra..tej ryzi sa nejako vela zvysilo, ale nieco ine ako maso na stave..

nakup
21. okt 2012

@anulienka166 koložvárska kapusta, plnená paprika, plnený kapustný list s paradajkovou kapustou 😉

abriela
21. okt 2012

Narodeninovy veniec, či torta od mojho drahého 🙂 . Clovek sa stale uci, kysnute cesto som ho naucila robit mozno pred rokom. Kym ma nepoznal, tvrdil, ze chlap v kuchyni nema zavadzat 😉 .

vivusika
21. okt 2012

@anulienka166 zapekaný karfiol s ryžou a syrom 😉

b.bardyova
21. okt 2012

@natal12 Potrebujes na to obycajne listkové cesto, parky a syr..vajicko na potretie. Parok som zabalila do list. cesta nakrajala podla obrazku a dala na plech , kruzky parku som obalila v list. ceste a dala na plech potom som to potrela vajkom a dala nastruhany syr,

ukana
21. okt 2012

@b.bardyova ja som to robila s normalka kysnutým cestom kedysi 🙂 je to mnam 🙂