Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lencyca
25. okt 2012

@sweetsuzi daj mi potom vediet ako vam chutili 😉

chloe001
25. okt 2012

Kuracie prsia s brokolicou v syrovej omacke - zapekane.

b.bardyova
25. okt 2012

Ahojte kocky tak na zaciatok kuracia polievocka +spagetky :D

b.bardyova
25. okt 2012

Kuracia polievocka +spagetky

1977
25. okt 2012

Poradite nejaku dobru omacku na spagety?Diky

lululka555
25. okt 2012

moje dnesne tarhonove rizoto - podla mna, lepsie, ako z ryze 😉

lussy23
25. okt 2012

@kucminka @abriela ďakujem

lussy23
25. okt 2012

@nakup ďakujem

rastulka
25. okt 2012

My sme dnes mali zeleninkovu polievku zo včera a paradajkovu omačku s varenim hovadzim maskom a viedenskou knedlou 🙂 a prave som nakrajala žerbo rezy 😝

megika1
25. okt 2012

neviem,kde sa mi stratila maminka,ktorá chcela recept na chlebík,na č.1593 mám recept,ktorý ma nikdy nesklamal 😉

vivusika
25. okt 2012

@lululka555 aj nám veľmi chutí, ja už z klasickej ryže ani nevarievam 😉

lululka555
25. okt 2012

@vivusika ja tiez z ryze nerobim,vzdy zostavalo a toto sa vsetko vzdy zje,aj teraz je uz vylizany hrniec 😀

lululka555
25. okt 2012

@rastulka mnam,moje oblubene rezy 😝

briketa
25. okt 2012

Dievcata, prosim vas v akom pomere cukru na 1 bielok sa dava na vyrobu polevy na zdobenie medovnika? Na cipkovanie, aby to bolo uplne tuhe.
Vcera som robila 1 bielok a 20g cukru a uplne mi to potieklo 😖 , vobec to pekne nedrzalo.

gelinka75
25. okt 2012

ja varim bravcove na sampinonoch s ryzou

gelinka75
25. okt 2012

@briketa no nato treba aspon 150g praskoveho cukru dobre vymiesat, zalezi ake velke bielko

kikaneu
25. okt 2012

tak ja som dnes teda upiekla tie šišky v rúre....pomohol mi s tým google a dopadlo to skvele 🙂

danielaj
25. okt 2012

@lululka555 jasné, že je lepšie ako z ryže, ja už iné ani nerobím a ešte lepšie je podľa mńa zo slovenskej ryže, robím tak, ako tarhoňové, Mňam, si mi chúťky narobila 😉
@rastulka mňám, žerbo mám veľmi rada, krásne ich máš 😉

briketa
25. okt 2012

@gelinka75 jaaaaaj mne teraz zasvietilo - nemalo to byt nahodou 20dkg a nie g.... jasneee
vdaka!!
na zajtra to musim mat, tak idem makat

danielaj
25. okt 2012

dnes som opäť robila naše obľúbené chorvátske rožky, tentoraz som dala polovicu hladkej múky a polovicu celozrnnej, výborné sú aj tie, robila som obyčajné len posypané sezamom a ľanom, ďalšie boli posypané nastrúhaným syrom a potom ešte pizzové- použila som domácu rajčinovo-cesnakovú pastu, čo som zavárala v lete, do toho pizza korenie a trocha domáceho kečupu, dala som na rožky a posypala strúhaným syrom, staršia dcéra povedala, že lepšie ako z Tesca 😀 a malá tá vyjedala tie obyčajné posypané 😉
a ešte som dnes skúšala uvari´t dulový kompót, mňám veľmi dobré, robila som prvý krát a chutilo veľmi, dule som len očistila, nakrájala na osminky, dala do hrnca, zaliala vodou, pridala cukor, klinčeky a kolieska citrónu a že aká Mńamka 😉

ifkael
25. okt 2012

@danielaj rozky som robila aj ja, ale plnene ako pizzu, deti sa bili o pecivo, syn co nezje hocico ze- mamina mas pochvalu a muz si tiez pochutil.. 🙂))

veroninna1
25. okt 2012

dnes kapustnica. zajtra polievka zo struhanou zeleninou a krupicovymi haluskami

janja2502
25. okt 2012

@lululka555 ano aj mne velmi chuti. Len ta tarhona sa mi nie vzdy podari. Ako ju robis?

tosomja
25. okt 2012

@b.bardyova polievka na tanieri vyzerá úžasne, skoro ako tá moja 😀 Určite aj super chutí. Nemám rada tie "bezfarebné" neochutené kuracie polievky.
Napr. ak robí moja svokra, tak je číra ako voda, len trošililinku zafarbená dožlta, bez chuti. Musím si ju dochucovať na tanieri, čo už nie je ono.

levandullka
25. okt 2012

Dnes nám po bytíku rozvoniavajú pečené zemiačky, cesnak, mrkvička a červená repa 🙂. Snáď sa môj ,,zeleninový balíček" podarí tak, ako som dúfala 🙂

veve39
25. okt 2012

@leva piekla si to spolu vsetko naraz ? cim si to ochutila /okorenila ? aj ja sa chystam, no este som sa neodhodlala...u nas to musi byt perfektne, aby aj muz, nedovercivy voci novym pokusom, si pochutil 😉, lebo ak mu to nechuti, mna to demotivuje 🙂 mala je jasna - ta nezje nic obdobne 🙂

irsina83
25. okt 2012

Baby mate nejaky receptik na zapecene zemiaky s cukinou, baklazanom a syrom??? chcem to tak spravit a rozmyslam ci to dochutit, mam domaci paradajkovy pretlak tak rozmysla ze aj ten tam dam a k tomu my som ugrilovala kuracie prsia... no neviem, stale rozmyslam ako to skombinovat...

levandullka
25. okt 2012

Moja dnešná večera - pečená zeleninka 🙂

babajaga
25. okt 2012

@danielaj tie rozky su uzasne...prosim ta,nehodila by si mi recept a postup...dakujem moooooc

natal12
25. okt 2012

@kikaneu nedala bi simi recept na tie šišky ??