Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
natal12
26. okt 2012
@monka9999 nedala bi simi recept na osie hniezda ? 🙂
natal12
26. okt 2012
baby este raz robili ste niektorá tieto šišky ? 🙂 alebo nemáte nejaky odskusany recept ??

http://www.receptiky.sk/sisky-pecene-v-rure/
mamkabeika
26. okt 2012
@natal12 Pokiaľ viem, svokra ich skúšala a nechutili im, že sa nedali porovnať s klasickými domácimi vysmážanými šiškami 🙂
megika1
26. okt 2012
@natal12 z 500g polohrubej múky,1 kávová lyžička soli aj cukru,250 ml mlieka ,kocka droždia,2 žĺtky a olej 1 dcl,trošku rumu dobre vypracovať voľnejšie cesto,nechať dobre vykysnúť vyprážať na oleji vhodnom na vysoké teploty 🙂)
natal12
26. okt 2012
@mamkabeika presne tieto iste ??? =-) ved za vyskusanie nic nedam uvidime mna zaujalo to ze ked si odkusnem ta nutele tam a ze su pečene a nebudu také mastné fuj :-N !!
mamkabeika
26. okt 2012
@natal12 áno, tie :-N Ale vyskúšaj, za to nič nedáš 🙂
natal12
26. okt 2012
@mamkabeika dúfam že ma neporazí 😢 :-N
natal12
26. okt 2012
@mamkabeika lebo vyprazané su podla mna moc mastné :-|
erikovamamka
26. okt 2012
@miskap2111 tak toto musi byt vynikajuce, urcite upeciem a dakujem za zverejnenie receptu 🙂
ivka_666
26. okt 2012
@bellada možem poprosiť recept? 😉 ďakujem
danielaj
27. okt 2012
@lululka555 áno mám ich v albume, ale nemám tam napísaný recept, budem sa snažiť recept dopísať teraz cez víkend 😉
lencyca
27. okt 2012
@sweetsuzi ahoj,tak to som rada ze vam chutili,mas ich krasne,aj ja to tak niekedy robim,ze dam iny pomer muk,robim ich aj z celozrnnej muky,mm velmi chutia,naposledy som robila chorvatske,tie mu vobec nechutili-nam zo synom ano,ze mam robit len spaldove 😃
lencyca
27. okt 2012
@luciferova ahoj,mozem poprosit recept na mufinky,na slano som ich este nerobila,dakujem 😉
lencyca
27. okt 2012
@lululka555 super napad 😉
luciok
27. okt 2012
Ahojte, dnes si upečieme mäsko v celku, k nemu bude sladká dusená kapusta a knedľa - taká sezónna klasika. No a ako dezert som si vymyslela obyčajnú bublaninu s čučoriedkami.
lululka555
27. okt 2012
ahojte 🙂 ja dnes len narychlo urobim granadir a uhorkovy salat 😉
mis_ka
27. okt 2012
kuraci vyvar a cukinove rizoto so slaninkou na vrchu
gelinka75
27. okt 2012
mame este masko s ryzou, ale planujem buchty a osie hniezda 🙂
veve39
27. okt 2012
@mamkabeika my mame velmi radi slivkovy z lineckeho cesta s tvarohom - linecke cesto-tvarohova plnka-poukladane slivky nakrajane na mesiaciky -navrch opat cesto...
je to viac-menej inovacia tohto rebarboroveho kolacika, len cesto som trochu vylepsila....so slivkami je uzasny, ja uz iny slivkovy ani nerobim....
http://varecha.pravda.sk/recepty/krehky-rebarbo...
mariana0915
27. okt 2012
baby čo všetko ide do polievky z baranej hlavy ??idem variť po 1X 🙂
reni1512
27. okt 2012
guľááááš a šišky so slivkovým lekvárom 🙂
tin007
27. okt 2012
Dnes bude zeleninova polievka zo struhanej zeleniny a mm tuzi po palacinkach s dusenymi jablkami, vraj urobi =-)
ukana
27. okt 2012
my dnes strapačky s kapustou a slaninkou 🙂 🙂 🙂 polievka zeleninová...poobede nejaký kokosový koláčik upečiem, máte tip ?
glukacova
27. okt 2012
@abriela krááááásna ak sa môžem opýtať z akej hmoty robíš??
natal12
27. okt 2012
srdiečka na smotane s knedlou a sisky 🙂
glukacova
27. okt 2012
Ahojte chcem sa baby opýtať tie jedlé tortové obrázky sa dávajú na aký povrch torty??? Na plnku alebo môže byť aj čokopoleva a ešte k nim ponúkajú taký priesvitný gél objednávate aj ten???
abriela
27. okt 2012
@glukacova dakujem. Je to cokoladova MMF . Dokonca este od leta (juna) z chladnicky, cize az tak super sa s nou uz nerobilo. Dnes idem skusit prvykrat zele potahovku.
glukacova
27. okt 2012
@abriela a nevies mi prosím poradiť s otázkou vyššie?
lululka555
27. okt 2012
@glukacova ahoj ja som raz lepila jedlu fotku,ale poradili mi,ze na plnku a cokoladu nemam davat,ze sa to zvlni a nebude to pekne,tak som vygulala marcipan a tam to nalepila s tym lepidlom,zatazila do druheho dna a potom prilozila k torte a dozdobila,ale niesom cukrarka,to mi poradila len ta pani v predajni,kde som si kupovala to lepidielko.

Začni písať odpoveď...

Odošli