Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
lululka555
28. okt 2012
@lencyca dakujem 😉
tanitta
28. okt 2012
dnes slepaci vyvar , a toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=32620 k tomu naviac som dorobila horcicovu omacku kto chcel a pecené zemiaky
barca25
28. okt 2012
maskova polievocka s morcacimi prskami a lasagne 🙂
kucminka
28. okt 2012
dnes sme mali oslavu prvého rôčika,takúto krásnu tortičku nám dala upiecť krstná mama 🙂 🙂 🙂
a2303
28. okt 2012
Polievka zostala zo včera (brokolicová krémová) a dnes bravčové stehno na divoko a k tomu žemľová knedľa.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4898
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4899
sany90
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielaj
29. okt 2012
pekné zasnežené ránko :-p dnes dojedací deń 😉
rastulka
29. okt 2012
Dobre ranko 😉 Ani ja dnes nevarim,dojeme zo včera 🙂 😉
eva7780
29. okt 2012
dobre ranko,aj my dojedame x-) 😉
lululka555
29. okt 2012
ahojte 🙂 aj my budeme dojedat zo vcera polievku,pecene mäsko s kapustou a knedlou,len po kolacikoch sa zaprasilo,tak uvarim puding s ovocim a piskotami 😉
ivet37
29. okt 2012
@sany90 myslis plnene rohliky?
marcelasandrika
29. okt 2012
Kelovy privarok a ktomu vajcio,alebo parky.
raszuz
29. okt 2012
dobré ráno, dnes a asi ani zajtra nevarím 🙂 , naši nás nabalili: slepačí vývar s rezancami, zajo v sviečkovej omáčke s hrnčekovými knedľami, rezne so zemiakovým šalátom ... ako zákusok budeme mať moje výtvory, som robila pre priateľa do práce (mal narodky) a nechala som pár kúskov aj pre nás doma 🙂 : kapustové pagáčiky, tvarohovú striešku z BEBE keksov a koláčik, čo do cesta ide varený puding a na vrch po upečení smotana so šľahačkou 🙂
womankc
29. okt 2012
@lululka555 no to je super nápad, vyskúšam, perníčkovanie to je moje , tento rok sa chystám aj na chalúpku a po dlhých rokoch idem urobiť aj perníčkový betlehém
womankc
29. okt 2012
@natal12 ja som tu dávala tento a na tej fotke vyzerali báječne
rozpis:
250ml mlieka
40g cukru krupice
1 kocka droždia
500 g hladkej múky
50 g rozpusteného masla
1 žĺtok
1 vanilkový cukor
štipka soli
1 jahodová marmeláda
trochu masla a lyžica rumu na potretie

Všetko vymiesime a necháme podkysnúť 40 minút. Klasicky vyváľame , vykrojujeme kolieska , dáme džem a druhým kolieskom pritisneme , dáme na plech necháme, ešte 20 min podkysnúť na plechu . Pečieme 15 minút na 170C. Upečené potrieme rozpusteným maslom zmiešaným s dvoma lyžicami rumu, krásne potom voňajú, samozrejme stačí aj pocukrovať
zklimekova
29. okt 2012
aj u nás dnes dojedací deň, včera som premohla lenivosť a spravila ten koláčik...mohol mať viac šľahačky v hornej vrstve, ale keď som ju navŕšila tak som na ňu hneď plesla piškótu a šľahačka zažala po bokoch vytekať ]-( až potom mi došlo , že sa tá vrstva mala nechať trošku zatuhnúť, nech tá želatína začne posobiť :-N, ale čo, však sa stávajú horšie veci,...polovica z neho zmizla, ešte ani poriadne nezatuhol, dnes poobede bude super 🙂
sisanka
29. okt 2012
my dnes nedojedame lebo krkovicka v marinade sa vcera zjedla tak idem urobit hovadzie rezne naopak so zemiakovou kasou 🙂
womankc
29. okt 2012
@zklimekova pridaj recept na koláč, vyzerá vynikajúco
lencyca
29. okt 2012
Dobré ráno,aj my dnes dojedáme,ale musím niečo vymysliet staršiemu synovi,lebo mu sviečková nechutila 😞 že mala som radšej spravit niečo z bravčového...
diusik
29. okt 2012
@vierka0 super,mnam
diusik
29. okt 2012
@mysiatkoo tie halusky vyzeraju excelentne!
bklaudia
29. okt 2012
Ahojte! @aduskatt aky je ten chlapsky granadir? Dnes na obed tiez nemusim varit. Vcera sme mali kyslu zemiakovu polievku, pre muza kolienko zapekane na pive, zemiaciky k tomu. Mi s dcerou sme mali vyprazane kuracie rezne s ryzou a kompotom. Na veceru spravim zapekany baklazan. Od Mamicky mame fantasticky kremesik 🙂
Baby to hokaido ma semena ako ine tekvicky? Lebo ked hej, tak si ich kupim aby som mala na sadenie🙂
womankc
29. okt 2012
@bklaudia áno bežne kúpiš aj veľa druhov nových tekvíc aj hokaido
liviadanova
29. okt 2012
Ahojte Žienky, niečo s brokolicou Vás nenapadá? Ďakujem 🙂
womankc
29. okt 2012
@liviadanova brokolicové karbonátky, zapekaná brokolica, varená brokolica s dusenými šampiónmi posypaná syrom , vyprážaná v cestíčku, brokolicová krémová polievka
anulienka166
29. okt 2012
ahojte u nas dnes kuracia polievka, fasirky so zemiakmi....a spravim aj puding 😉
liviadanova
29. okt 2012
@womankc Ďakujem 😃 Aký máš prosím ťa recept na zapekanú? s cestovinou či zemiakmi?
womankc
29. okt 2012
@liviadanova ja ju zapekám len samotnú alebo aj zmiešanú so slaninkou, šunkou syrom a preliatu vyšľahanými vajciami s troškou smotany a k tomu podávam zemiačky, ale môžeš to urobiť kľúdne spolu

Začni písať odpoveď...

Odošli