Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

womankc
29. okt 2012

http://varecha.pravda.sk/recepty/vianocne-peciv...
http://varecha.pravda.sk/recepty/vitrazne-medov...

toto sa mi nesmierne páči , neviem , či ste to niektorá už robila , ja skúsim

luciok
29. okt 2012

@zklimekova Ten koláčik vyzerá prudko jedlý 😵

luciok
29. okt 2012

@titkovamiriam Hmmm čo by som len dala za tanier dukátových buchtičiek....

sweetsuzi
29. okt 2012

Ahojte dievcata, kedze vas denne sledujem, pridam aj ja trochu inspiracie 😉 Vcera sme mali Mexicky gulas a dnes zeleninovu polievku s kuracim masom, Kurca pecene na jablkach a tvrohovy zavin. To kurca som robila prvy raz, ale urcite nie posledny, lebo je vyborne. 😎

ukana
29. okt 2012

@womankc ja som to robila
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=9125
len ono je to skor na ozdobu, mne to nechutilo, hlavne ked sa zmiesa to cesto s cukrikom v ustach 😒

womankc
29. okt 2012

@luciok pošlem ti ? včera som trošku upiekla pre syna na dnes so zvyšného kysnutého cesta
@ukana ale tak ako ozdoba na stromček môže byť, či? alebo zavesiť na okno

womankc
29. okt 2012

tak mi poslal mm fotku tých včerajších buchiet,len mi to akosi nejde vložiť, ešte to sa musím naučiť , sa mi krásne podarili ako hádam ešte ani nie. Kamoške som ukazovala a povedala mi , že ako z filmu Babička, júj normálne som sa potešila, skúsim to zajtra pridať

womankc
29. okt 2012

@sweetsuzi kurča vyzerá úžasne , čím si podliala , smotanou?

sweetsuzi
29. okt 2012

@womankc tu je cely recept http://www.apetitonline.cz/recepty/3803-kure-pe...
Ja som este po upeceni potrela zmesou kremzskej horcice, medu a olivoveho oleja ... mnamka 😉

nelinka0401
29. okt 2012

Ahojte.dojedáme zo včera.slepačiu polievku a rezne s pečenými zemiakmy.rezne pečiem vždy každému zvlášť nech sú chrumkavé 🙂

efci
29. okt 2012

tak trosku rekapitulacia, v sobotu bol rukolovy salat s medajlonkami z panenky, vcera kuracie rezne a zemiakova kasa, dnes kuracie na smotane s cestovinou, polievku mame k tomu od soboty brokolicovu kremovu. A zajtra chystam kuracie stehna pecene na hlavkovej kapuste a asi zase kasu, lebo bola vcera velmi dobra. To vzdy zalezi od zemiakov a tieto su mnam 🙂

lunana
29. okt 2012

Avokádo mi už asi nedozreje, keď som ho vydlabala a poliala citrónovou šťavou, že? 😒

veroni87
29. okt 2012

Z víkendu..pudingoš a grahamové špagety so skvelou paradajkovou omáčkou, ešte z domácich paradajok 🙂 Často vás čítam a veľakrát som už čerpala nápady na varenie. Ste super 🙂

bublina83
29. okt 2012

U nas dnes klasika, pecene kuriatko, ryza, calamada ... nebolo casu 🙂

ifkael
29. okt 2012

Zajtra sosovicova kysla polievka, druhe- tagliatelle s masovou omackou a chystam sa robit papagajove rezy. Asi v stredu, mozno zajtra.

Este mam na plane gulas tento tyzden a potom uz fakt nemam ani predstavy...Mozno slivkove gule z mrazaku :/

abriela
29. okt 2012

PROSBA o RADU: Babenky nemate nejaky dobry RECEPT NA GASTANOVY KREM 😕 😕 😕 , z mrazeneho gastanoveho pyre. Chcem drahemu upiect tortu, plnku z gastanov - predstava je vyslaham slahacku, pridam gastany - no nikdy som to este neorbila a ani nejedla, preto sa rada inspirujem.

lizatko1009
29. okt 2012

@abriela http://www.gastany.sk/zakusky-z-gastanov/gastan...
akurat sa dovara nas "obed", cize zapekane kuracie prsia v syrovej omacke so sunkou, zemiakove pyre a jablkovy kompot.

abriela
29. okt 2012

@lizatko1009 dakujem, len ja mam len mrazene pyre z obchodu

briketa
29. okt 2012

Dnes budeme mat cerstve ryby (halibuta)
Halibut v kokosovo-makademskej korke s ananasovym relisom
1/2hrnceka makademskych orechov, nadrobno nasekanych
1/2 hrcenka struhanky
1/4 nastruhaneho kokosu
2 PL nasekanej petrzlenovej vnate
stipka struhaneho zazvoru
2 bielka
2 PL repkoveho oleja (neprepali sa tak rychlo ako olivovy)
platky limetky

Ananasovy relish (prepacte, neviem ako sa to vola v slovencine)
1 hrncek nasekaneho ananasu
1/4 uhorky nasekanej nadrobno a zbavenej jadierok
2PL cervenej cibule nadrobno nasekanej
trochu pazitky a petrzlenovej vnate na ochutenie
1/2 PL limetovej stavy, trochu (par kvapiek) sezamoveho oleja
1/4 CL soli a stipku korenia
Suroviny zmiesame, polejeme stavou a pofrkame olejom, vsetko zamiesame. Osolime, okorenime, zase zlahka pomiesame a nechame 20 minut v chladnicke.

Halibuta (moze byt aj losos alebo morska biela ryba akehokolvek druhu) si posolime a pokorenime, obalime rozmiesanym bielkom.
Zmes struhanky kokosu, makademskych orechov, zazvoru a petrzlenovej vnate zmiesame dokopy a rybu obalime.
V panvici 2 minuty z kazdej strany opecieme (aby to bolo zlatohnede).
Navrch poukladame platky limetky a nalozime este navrch ananasovy relish.
Jedlo je velmi rychlo hotove, za pol hodku je komplet vecera na stole, ak si predvarite ryzu

Najlepsie s cerstvym miesanym salatom a divou ryzou!

briketa
29. okt 2012

relish je nieco ako nestiplava salsa, moze byt robeny z roznych ovoci a zelenin.

trafena31
29. okt 2012

@zklimekova sa mi páči že sa inšpiruješ na mňamkách.))dakujem

mysiatkoo
29. okt 2012

dnes dojedacky, ale vecera bola ze mnam... sice nie uplne ako od maminky, ale na prvy pokus som spokojna... maslom mastene, solou solene a s laskou robene lokse s kyslym mliekom 🙂)

rastulka
29. okt 2012

Babule,ako robite polievku z červenej šošovice?

abriela
29. okt 2012

@mysiatkoo moj drahy si toto dava zajtra na obed. Prehovaram ho, nech si da radsej varene maso v paradajkovej omacke a knedlik. Lebo lokse spravim na veceru v piatok a ked vidim tie tvoje tak mi uz aj tecu slinky. Aj ked my ich jeme s cukrom 🤐

mysiatkoo
29. okt 2012

@abriela u nas sa vzdy jedavali len naslano..len mne k tomu este xyba vonkajsia piecka na drevo - az vtedy maju ten spravny smrnc ;) a prvy krat som to videla na iny sposob az som odisla do sveta od rodicov - no stareho psa novym kuskom nenaucis - uz mi to nezaxutilo 😕 kazdopadne mozno sa niekto inspiruje aj na sladke ;)

bellada
29. okt 2012

@rastulka presne tak isto ako z normalnej sosovice, akurat ju nemusis dopredu namacat a uvarena je raz dva 😉

abriela
29. okt 2012

@mysiatkoo to je rozdiel - vychod zapad. Moj drahy je zo zapadu a ked som jedla lokse s cukrom, pozeram na mna akokeby som bola z mesiaca

mysiatkoo
29. okt 2012

@abriela no ja som z vyxodu povodne :D

laurinka777
29. okt 2012

@abriela v sobotu idem piect gastanovu tortu. Korpus robim cokoladovo orechovy. Gastanova plnka: 500g sladke mrazene gastanove pyte, 500g mascarpone, do toho struhana horka cokolada. Jednoduche a podla mojho okolia skvele.Ked je to moc huste, pridam trosku mliekam.Potriem tym vnutro torty, aj zvonku celu a posypem struhanou horkou cokoladou..Velmi jednoduche!