Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
bublina83
1. nov 2012
Malokedy sa u nas stava, ze si daju vsetci nalozit 2x 🙂 ... segedinsky gulas s domacou knedlou
bublina83
1. nov 2012
zklimekova
1. nov 2012
u nás dnes kelová polievka, špagety s maskovou omáčkou, na to postrúhaný syr , kečup ....čo kto chce 🙂
bubo1104
1. nov 2012
hovádzia polievka , halušky s bryndzou a škvarkami . Piekla som aj domáci chlebík .
gelinka75
1. nov 2012
pecene kura so zemiakmi a vcera som piekla orechovy kolac 🙂
chloe001
1. nov 2012
Prekladane zemiaky baklazanom, cibulou, cesnakom, zaliate paradajkovou omackou a zapecene..
luciferova
1. nov 2012
@pivnakozmetika a co sa s tym cestom robi? Tlaci do formiciek? Vykrajuje? Nepoznam to...
zuzkazp
1. nov 2012
pecene husacie prsia, kapusta knedlik 🙂 🙂 😛 a kremesku som piekla 😃
pivnakozmetika
1. nov 2012
@luciferova ja mám plech na madlenky , kto nemá môže použiť aj papierové košíčky .
danielaj
1. nov 2012
ahojte, tak som vás konenčne dočítala, čo dobré ste včera a dnes varili, ja som dnes vstala skoro, navarila kelovú polievku a parené buchty s lekvárom a anutelou, posypané makom, orechami a kakaom, boli sme na cintorínoch, konenčne sme doma a idem ešte nejaký koláčik urobi´t a čakajú ma dve obrovské vedrá dúl. tak idem experimentovať, skúsim džem aj zavarím 😉
@zklimekova aj u nás dnes kelová 😉
zuzkazp
1. nov 2012
@danielaj co sú to dúly? =-) 🙂
maculik
1. nov 2012
ahojte kocky,
mate niektora pekarnicku? Chcela by som kupit, ja som totiz lava na kysnute cesto, ale pritom by som rada take vypekala. Len neviem, ktora je dobra a aj cenovo prijatelna, tak do 100€, ak sa da :-N Mate nejake tipy, s cim ste spokojne?
Dakujem 🙂
danielaj
1. nov 2012
@zuzkazp toto http://www.toprecepty.sk/recept/3038-dulovy-dze..., ja idem dnes prvýkrát robiť džem, vraj je výborný , kompót som skúšala robi´t minulý týždeń len tak na skúšku v hrnci a veĺmi nám chutil, tak budem robi´t aj do pohárov a ešte som objavila aj toto http://varecha.pravda.sk/recepty/dulove-zele-cu..., to by som tiež chcela vyskúšať, dostala som dve veĺké vedrá, tak ich spracujem 😉
danielaj
1. nov 2012
@maculik ahoj, ja mám konkrétne túto nemeckú zn. Unold http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz..., mm mi ju kúpil asi pred 6 rokmi v Nemecku a som maximálne spokojná 😉
zuzkazp
1. nov 2012
@danielaj to prvý krát počujem 🙂 comu je to podobne ako to chutí?
lencyca
1. nov 2012
ahojte,dnes kapustova polievka,dojedli sme fašírky s kašou,syn poobede len chodil,co by si sladkeho dal,tak reku počkaj urobim ti mufiny,naše oblubene,nech sa naje 😃 mm ma nasral,odmietol mi zjest polievku,lebo som tam dala rajčinový pretlak ]-( už ma z neho poráža...
danielaj
1. nov 2012
@zuzkazp no niečo medzi jablkom a hruškou, ale oveľa viac aromatické 😉
zklimekova
1. nov 2012
@zuzkazp duly sú asi také ako hrušky, nie? také svetlé..sa mi zdá, že také bledo žlté sem tam kupujem v kauflande ..ak sa teda nemýlim 🙂
evabb35
1. nov 2012
zeleninový boršč a halušky s bryndzou
maculik
1. nov 2012
@danielaj dakujem, pozerala som, uz som ju nenasla v internet. obchodoch (tiez zijem v Nemecku, tak pozeram tu), ale nasla som asi novsi model http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz... , vyzera tiez dobry, co povies? teda podla tvojich skusenosti s pecenim a funkciami, co tam opisuju.
danielaj
1. nov 2012
@maculik no funkcie skoro ako tá moja, len novšie prevedenie, myslím, že by bola dobrá 😉
maculik
1. nov 2012
@danielaj super, dakujem. Aj je pekna, ani nie draha, asi si ju objednam x-)
tosomja
1. nov 2012
hranolky a gyros
dala som variť "kočoninu" (huspeninu) 🙂
Doobedu som urobila krémeš s bebe keksov
miriamr
1. nov 2012
mliečna brokolicová polievka s krutónmi, jogurtové morčacie rezne a zemiaková kaša 😉 , idem ešte niečo upiecť, aj keď ešte netuším, že čo 😕
kikatko
1. nov 2012
plnená paprika a domáca knedla. inak nejak sa mi doma nahromadili zajačie hlavy- čo sa stým da robit? teda okrem polievky- to nikto nechce.diky za radu
nurili
1. nov 2012
Bryndzova polievocka a brydzove a jahodove pirohy.....taky slovensky den.... 😉
gucz
1. nov 2012
dnes zeleninová polievka, kuracie mäsko z prsíčiek na šťave s ryžou, k tomu kapustový šalát (z lídlu), a teraz poobede makovo jablkový závin na pochutenie
gucz
1. nov 2012
závin je trošku zvrchu viac upečený, ale bol obrovský, tak som ho piekla dlhšie, aby sa prepiekol
rastulka
1. nov 2012
U nas zmena planu :-x Dojedla sa gulašova polievka a rozkazali si sladke pirohy :-| Tak som im urobila rožkove s jahodovym lekvarom :-p Moje nervy,včera zapekane palacinky dnes pirohy,ešteže nemame obchod so sladkostami velmi rychlo by sme skrachovali =-)
nakup
1. nov 2012
@danielaj ja som sa o duloch dozvedela až tu že vraj sú trpké je to pravda ?

Začni písať odpoveď...

Odošli