Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

rastulka
5. nov 2012

@eva7780 Dakujem,určite vyskušaj,neolutuješ 🙂 😉

lencyca
5. nov 2012

@zklimekova Krásna tortička 😉

rastulka
5. nov 2012

Aj my dnes dojedačky 🙂 😉

adel22
5. nov 2012

Dnes budu pohankové placky s kyslou kapustou a slaninkou🙂 a mrkvovo-cuketova polievka s ovsenymi vlockami.

lencyca
5. nov 2012

aj my dojedáme,akurát spravím šošovicovú na kyslo,upečiem brumikov a škoricové keksíky,kedže už neni nič sladkého pre moje kobylky 😉

milenka74
5. nov 2012

@lencyca ahoj ako robis tych brumikov?aj ich plnis?

lululka555
5. nov 2012

ahojte 🙂 my dnes budeme mat to, co nam mama nabalila,bravcove aj kuracie rezniky ,zemiakovy salat,pecene kura s plnkou a ryzu 😉 a od zajtra vyvaram uz ja 😉

bellada
5. nov 2012

aj u nas obed nabaleny od mamy 😀 plneny kapustny list, kysla kapusta, knedla
mnaaam 😅

daniz
5. nov 2012

my v piatok jablková žemlovka - deti, polievočka krúpková + zeleninka, mm pečené rebrá + horčica,chren,kečup,pečivo
v sobotu francúzske zemiaky + uhorka a mrkvičkovo-kelová polievka
v nedeľu morčacia polievka s rezancami a černohorský rezeň + dusené zemiaky s maslom a zeleninový šalát preliaty cesnakovým dresingom a piekla som jablkový mrežovník s lístkového cesta. dnes podojedáme a deti si vymysleli na večeru párky.

karinka2105
5. nov 2012

@nakup ako si robila ten vajickovy salatik so syrom

ivulik91
5. nov 2012

my mame dneska paradajkovu polievku, bravcove masko na stave so zemiacikmi 😉

mariannkkaa
5. nov 2012

my mame zapekanu brokolicku so zemiackami.
potriem zapekaciu misu olivovym lejom, vysypem struhankou, rozlozim uvarene osupane zemiacky pokrajane na stvrtky, na to rozlozim sparenu brokolicku a zalejem omackou. omacku robim tak, ze rozpustim bambino v mlieku, zatrepem s mukou a do studeneho rozmiesam dve vajcia. na vrch posypem syrom, niekedy parmezanom a zapeciem. maly mi moc este nerozprava, ale pri tomto vzdy hovori "mam, mam" jedna radost 😉
a rovnako robim aj zapekany karfiol 🙂

fattamorgana
5. nov 2012

ahojte, baby. môžem sa k vám pridať do témy? dlhšie vás už sledujem, pred vyše mesiacom sme sa presťahovali do vlastného , dovtedy nebolo varenie na mne a zrazu je, tak zháňam recepty, kde sa dá.
takže u nás dnes granatiersky pochod s kapustovým šalátom a rozmýšľam, čo uvariť zajtra.

lululka555
5. nov 2012

@fattamorgana vitaj medzi nami 😵

natalii6
5. nov 2012

Ahojte zienky tak u nas gulasova polievka dietky maju spenat

a mam na vas otazku neviete kede v BA alebo na Slovensku dostanem kupit formu na brumika? ako danielaj mi dala link ale to je do Ciech ale postovne je 2x drahsie ako samotna forma 😠 dakujem

natalii6
5. nov 2012

@milenka74 ahoj toto je recept na brumikov od danielaj : 2 šálky polohrubej múky, 1 šálka práškového cukru, 1 šálka oleja, 1 šálka mlieka, 4 vajíčka, 1 prášok do pečiva , 1 vanilkový cukor , kakao

daniz
5. nov 2012

@natalii6 V Lidli, alebo v iných supermarketoch bývajú akcie na plechy.

zklimekova
5. nov 2012

tak dnes klasické nedeľné menu 🙂..hovadzia polievka s rezancami, varené zemiačiky, a rezne 🙂...dáte si so mnou moje prvé nepodarené cafe latte 🙂..na výzor má ešte ďaleko k dobrému..ale chutí 🙂..mňam

keira
5. nov 2012

@adel22 tie placky by ma zaujimali 🙂

natalii6
5. nov 2012

@daniz ako o Lidli som pocula ale bohvie kedy budu mat v ponuke 😒 som myslela normalne v obchode take daco nepredavaju? som pozreala aj v tescome a nemaju a ze ani nemali

daniz
5. nov 2012

@natalii6 skús do googla hodiť : pomôcky na pečenie za babku a tam si vyber.

ianitka
5. nov 2012

@natalii6 ja som v obycko domacich potrebach kupila za cca 5 €

natalii6
5. nov 2012

@daniz dakujem idem pozriet.. ja som dala do googla forma na brumika a vsetko iba v Cechach 😒

natalii6
5. nov 2012

@ianitka budem musiet popozerat dik

katulka74
5. nov 2012

@danielaj kde najdem recept na velhory?

natalii6
5. nov 2012

@daniz tak som to pozerala ale brumikov som tam nenasla iba velkeho medu bedu 😉

rastulka
5. nov 2012

@danielaj Dani,napíšeš mi prosim Ta ako robiš kašu z ovsenich vločiek? 😅 Dakujem

daniz
5. nov 2012

@natalii6 oni obmieňajú tovar, tak sem-tam nakukni, zatial si kúp veveričky, veď deťom je to fuk, budú mať zaujímavejšie papanie.

natalii6
5. nov 2012

@daniz ro som si ani nevsimla idem to objednat dakujem 😉