Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

ema13
12. nov 2012

U nas bola dnes zeleninova polievka s ovsenymi vlockami a sunkafleky....

nakup
12. nov 2012

@babulka123 ano kašu dáš do vody bujón povaríš rozmixuješ nech sa chute spoja na oleji opražíš cesnak a ak je riedšia pridaš trožku múky záprašku vleješ do polievky prevaríš

babulka123
12. nov 2012

@nakup no skusiiiim .. dakujem velmopekne

jani74
12. nov 2012

Ahojte dievčence - kuchárky 😉 Sem tam k Vám zájdem pre inšpiráciu a veľa X ste ma zachránili 😉
Keďže sa Vianoce blížia chcem Vás poprosiť o inšpiráciu čo piecť...
Ďakujem 😉

gucz
12. nov 2012

cestovinky so syrovo- smotanovou omáčkou a na vrch opražená slaninka 🙂

@jani74 aj ja som zvedavá, čo sem baby popridávajú, aké Vianočné dobroty. U nás to bude klasicka : linecké kolečká, dlabky bledé, dlabky kakaové, perníky, kokosové suché, ... možno aj Muffiny ozdobené krémom na vianočno (krém alebo šľahačku ofarbím na zeleno a posypem to farebnou ryžou, alebo farebnými guľôčkami)

natal12
12. nov 2012

@abriela moja prosim ta nedala bi si mi recept na ten pernik z 1 vajicka?? Co tam mozem dat ked nema hrozno ani jablka 🙂

nanulik
13. nov 2012

granadír a šošovicová so zeleninou a mrveničkou

raszuz
13. nov 2012

dobré ránko, ja dnes tiež šošovicová polievka a zemiakový prívarok s fašírkou

danielaj
13. nov 2012

@jani74 ahoj, kuk do môjho albumu, mám tam dskúšané vianočné koláčiky z posledných dvoch rokov, ak niekde náhodou chýba recept, tak dopíšem, ja robievam každoročne cez 20 druhov, už teraz sa teším, ako sa vybláznim, veĺmi ma to baví 😉

gelinka75
13. nov 2012

@danielaj aj mna to bavi 😀

nikita308
13. nov 2012

Ahojte, dnes zajačia polievka s haluškami a zemiakové placky... 🙂

zuziq
13. nov 2012

baby poradte co s uvarenymi kuracimi stehnami? Mam dve v polievke, rizoto sme mali min. tyzden, masko na smotane moj maly moc nechce. nejake ine napady? 😕

raszuz
13. nov 2012

@zuziq nechať ich trochu upiecť, resp. zapiecť v rúre?

zuziq
13. nov 2012

@raszuz len oni sa uz dost rozpadavaju kedze sa vyvarali v polievke, takze ich mozem jedine obrat a tak spravit... 😒

raszuz
13. nov 2012

@zuziq tak potom ako soté so zeleninkou, poprípade pár kuracích fašírok 🙂

majuskacechova
13. nov 2012

ahojte. dnes spenatova polievka a kuracie masko a zemiacky 🙂 😉

zuziq
13. nov 2012

@raszuz tie kuracie fasirky ma nenapadli, supet tip, dakujem 😉

lululka555
13. nov 2012

ahojte dnes varim zeleninovu polievku , filety zo stuky len tak na prirodno s maslom a citronom a ryzu s porom 🙂

cacika
13. nov 2012

dnes sa chystam robit cestovinovy salat s kuracim maskom, kukuricou a inou zeleninkou. ak stihnem bude aj polievka brokolicova. 🙂🙂

womankc
13. nov 2012

@mysiatkoo toto je tak pre teba, ty rada zdobíš jedlo https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jajusa18/alb...

rastulka
13. nov 2012

Ahojte 🙂 My dnes ešte dojeme včerajšiu vajičkovu polievku s vločkami 😉 k tomu urobim zemiakove placky plnene kuraciou pečienkou 🙂

lululka555
13. nov 2012

@rastulka mnam 😝 ,aj ja mam v mrazaku pecienky,ale chystam sa robit terinu do srncieho chrbata,asi v piatok 🙂

womankc
13. nov 2012

@nakup ´mňam chúťky si mi narobila

anavila
13. nov 2012

@megika1 joj mňam, ale si mi chute narobila..aj ked kura mame este od nedele ale nie s kapustou, vyzera to mňamkovo, ja som tak este nerobila, len s kyslou

levandullka
13. nov 2012

U nás dnes šafránové krémové rizoto s krevetami 🙂

vivusika
13. nov 2012

u nás dnes zabíjačka 🙂 pečené rebrá, neúdená klobáska a jelitková kaša, dusená kyslá kapusta a varené zemiaky 😉 dúfam, že budem mať od varenia aspoň dva dni pokoj...

womankc
13. nov 2012

@natal12 kompótované ovocie, broskyne, jablká , hrušky, slivky, marhule....... si myslím ,že by to nevadilo

womankc
13. nov 2012

@zuziq a čo takto nejaký cestovinový šalátik s kyslou smotankou alebo syrčekom a zeleninkou?, alebo by si si mohla aj nátierku / paštétu/ domácu spraviť, alebo pomlieť s troškou bôčika a urobiť ľahké fašírky, alebo špagety s paradajkovou šťavou, alebo slané lievance so zeleninkou a s tým mäskom nakrájaným

mircova
13. nov 2012

@nakup super, to si nechám na nedeľu, to bude fakt bomba 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
13. nov 2012

ahojte tak foto včerajšich francuzakov a dnesna plnena paprika a este idem spravit luskovu na kyslo 🙂 🙂 🙂