Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mis_ka
15. nov 2012

prave som dopiekla nivovo-sunkovu strudlu s kukuricou 🙂

zklimekova
15. nov 2012

@veve39 ja by som to maslom nezamieňala...to je 100%stužený tuk..je to iné...ja tiež zamieňam maslom palmaríny kde sa dá...ale v tom určite nie ...

nelinka0401
15. nov 2012

@womankc už som ich spravila aj bez papiera.trošku som pomastila plech ale len trolilinku 🙂 nemám hnedý papier ale biely.vždy dávam s tou lesklou stranou hore aj tak sa mi to prichytí

natal12
15. nov 2012

@sweetlemon ja keď robím kysnuté cesto mne vždy vykysne ako má 🙂 tak možno si mala nejaké nekvalitné dorždie .. ja použivam iba značku Fala maju taký strieborný obal

natal12
15. nov 2012

@lencika Daj vediet ako dopadli , dnes som robila podla školského receptu pizza rožteky a su vynikajúceee 😉

eva7780
15. nov 2012

dnes sme dojedali rizoto,zajtra budú cestoviny zo šampionovou omáčkou a prikladám foto mojej "vydarenej" bábovky 😀 😀,inak prepečená bola,tak neviem,čo sa takto rozpolila 😕

nakup
15. nov 2012

@mysiatkoo zaujímavo píšeš to ch - že x ? 🙂

kikatko
15. nov 2012

kurací perkelt a kolienka

mysiatkoo
15. nov 2012

@eva7780 dnes nebol babovkovy den zjavne :D
ja som dopadla podobne, aj ked som to domrvila dzemom, ktory bol zrejme na dane cesto moc husty... no nic, nabuduce netestujem a vratim sa k povodnej verzii, tato bola stejne daka moc sladka... ale polka je uz fuc, tak zase az taka uplna katastrofa sa neudiala 😀

mysiatkoo
15. nov 2012

@nakup hehe ano, to mam este z pubertalnyx cias, ked sa dalo napr. v sms poslat len 160 znakov a kazde pismenko hralo ulohu 😀 aj moju 65r. mamu som tym uz nakazila 😀 😀

mysiatkoo
15. nov 2012

@womankc ty si inak vesela kopa .... sa tu rehocem az sa deti divia co je mame 😀

slavka1307
15. nov 2012

Milé mamičky.Nepohoršite sa, prosím, aká som neschopná. Prosím o radu. Vyčítala som tu voľaktorý deň vyprážaný karfiol bez smaženia - v rúre. Ale mne to asi nešlo upiecť. Bolo to tam 1,5 hodiny a iba to vyschlo. Karfiol som mala z mrazničky, iba rozmrazený, trochu som ho osolila rozobratý na ružičky samozrejme, dala do vajca s múkou a pak obalila v strúhanke a poukladala na plech vyložený papierom na pečenie. Škoda elektriky. Aj tak som to musela dať na panvicu - ale hrôza - bolo to tam pár sekúnd a zhorel mi. No som asi neschopná - dnešný obed 0 bodov. Napíšete mi prosím niektorá presný postup ? Ďakujem.

mitka2007
15. nov 2012

@slavka1307 musis ho najprv uvarit...aj ked vysmazas normalne na panvici ... 😉

mitka2007
15. nov 2012

@mysiatkoo ale vyzera veeeeeeelmi dobre 😉 😉 😉

slavka1307
15. nov 2012

@mitka2007 písali tu, že vraj to netreba - že to skúšali a nebol vôbec poznať rozdiel.

elliah
15. nov 2012

gulasova polievka, zemiaky v rure upecene a bravcove masko na prirodno....a priloha

elliah
15. nov 2012

@eva7780 moja tiez tak dopadla, ja som davala puding do stredu a bola som nedockava a snazila som sa ju vyrvat z formy prilis skoro.....este bola tepla a teda puding bol redsi, tak sa mi to rozpolilo....druhy krat som si dala pozor a vyberala som ju studenu z formy a bolo to ok....

eva7780
15. nov 2012

@mysiatkoo u nás je už tiez vacsina babovky fuč 😅 i ked mala rozne tvary 😀 😀

eva7780
15. nov 2012

@elliah aj moja bola ešte teplá

joannas
15. nov 2012

@eva7780 neviklopila sy ju ked bola ešte horuca ? 😉

eva7780
15. nov 2012

@joannas nebola sice celkom horuca,ale ešte dosť teplá,nabudúce nechám vychladnúť 🙂

nakup
15. nov 2012

ahojte dnes dojedame fazuľovú na kyslo, a kuracie rezne v cestičku piré zemiaky a baby kukuričky

gianni
15. nov 2012

ja som týžden nevarila,dnes sme sa vrátili s malým z nemocnici a zajtra bude niečo z kuraťa,určite vývar a potom asi pečené s ryžou...

sebi123
15. nov 2012

tak dnes je asi " babovkovy den " 😀 😀 😀

bubo1104
15. nov 2012

@nakup mňam , dala by som si . Už dlho som nerobila mäsko v cestičku , dobrá inšpirácia , určite čo nevidieť spravím .

michaelamilan
15. nov 2012

@sweetlemon mno musela som sa skontaktovať s mamčou 🙂 aby som Ti nedala zlý receptík😀 takže: na oleji si osmažíš menšiu cibulku, do nej pridáš droždie rozmrvené, necháš troška rozpustiť. Potom pridáš 4 rozšprúdlované vajcia a 1 hrnček mlieka asi 2dcl a na koniec 2PL strúhanky. Toto je receptík na moju milovanú od mamči 🙂 Inak mamka ju dochucovala vegetou alebo maggi tekutou omáčkou.....dobrú chuť a napíš či sa Ti podarila.

mitka2007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veve39
15. nov 2012

@zklimekova asi mas pravdu 😒 , maslo je ine...ja mam silny blok voci stuzenym tukom aj margarinom, vobec ich nekupujem, ani nepouzivam 😒 , asi to predsa len skusim s maslom a uvidim, co sa z toho vykluje 😎 , ked sa k tomu dostanem, dam vediet 🙂

natal12
15. nov 2012

Baby ktorá ste už piekli koňakové špice ?? chcela bi som odskúšany a overeny recept 🙂

zuul
15. nov 2012

maminky som uplne vyflusnuta co varit, teda ziadny napad!!! idem vas pocitat ci ma nieco napadne. 😕