Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
nakup
15. nov 2012
@womankc drožďovú nátierku si pamätám zo škôlky fest fajná
zuul
15. nov 2012
@tin007 ako na ten salatik? dakujem
tin007
15. nov 2012
@zuul Surovy zeler, jablko, kysla smotana, citronova stava, vlasske orechy a mlete cierne korenie. Zeler (bud taky 1 mensi alebo polka vacsieho) a jablko (dala som 1 a pol jabla, zelene, kyslejsie, aby bolo stavnatejsie) som nastruhala na hrubsie, dala som na to stavu z pol citrona a velku kyslu smotanu. Dochutila som ciernym korenim a vmiesala som tam vlasske orechy.
zuul
15. nov 2012
@tin007 wau mnam a s cim si to jedla? k comu?
tin007
15. nov 2012
@zuul na obed samotny a teraz vecer s kuskom chleba
megika1
15. nov 2012
tak domácky x-) ,skoro tma a vtedy rada pečiem po večeroch chleba,inak fantastický bol s troškou sušeného rozmarínu
ivanajelinek
15. nov 2012
Ahojte kucharocky...Poradite nejaku dobru omacku na cestoviny? Je uplne jedno ci rajcinova alebo smotanova, s mäsom alebo aj bez mäsa... Dakujem 🙂
weirdo
15. nov 2012
@ivanajelinek - ja som robila predvcerom spenatovo-smotanovu, rozmrazis spenat na panvici, das sol, cesnak, smotanu, prevaris, das do panvice cestoviny (najlepsie tagliatelle), nechas spojit cele a das nahrubo nastruhany syr. Mnam 🙂
kibuk
15. nov 2012
dnes pirohy u rodicov a kelova polievka
zajtra mlete masove guličky v horcicovej omacke a zemiaky
titkovamiriam
15. nov 2012
@slavka1307 fuuuu tak zamrazeny neporadim,taky mavam na polievku.Ja vysmazam len surový -uvarim ho s slanej vode,obalim a dam na plech-pokvapkam olejom a upeciem,je dobre ho aj prikryt plechom-hotovy musi vyt do 20 min 🙂
danielaj
16. nov 2012
dobré ránko, dnes varím hríbovú polievku s haluškami a zemiakmi, pečené buchty plnené dulovým džemom a nutelou 😉 a včera ako som sa hrabala v mojej receptovej skrini, tak som našla toľko super receptov, ktoré som kedysi robievala, a celkom tam boli zapadané prachom 😃 tak ak bude čas, popíšem vám moje ďalšie odskúšané koláčiky, robievala som ich , len nemám pofotené, lebo fotiť koláčiky som začala len minulý rok, takže ich nemám v mojom albume :-|
taratuta
16. nov 2012
a ja dnes nevaríííííííííííííííím hurá...aspon opupratujem, aspon do okien sa pustím, chystám sa uz velmi dlho že ich poumývam, máme od včera zapekane mlete maso na sposob fasirky, plnene brokolicou a vajickom...a brokolicovu polievku, majte sa pekne....a príjemné varenie!!! este mi treba vymysliet, co uvarim ccez víkend 😞
mahulenka87
16. nov 2012
ja som chcela robiť kyslú fazuľovú polievku, ale zabudla som si ju namočiť :-N + lokše s kačacou masťou a kyslá kapusta priti chrípke 😉
A zo včera máme ešte kurací perkelt.
lencyca
16. nov 2012
@michaelamilan a ja to mám rada,ale moji chlapi mi to nechcú :-S
lencyca
16. nov 2012
@womankc dobréééé 😃 😃 😃
rastulka
16. nov 2012
Dobre ranko 🙂 U nas dnes rajčinova polievka s kukuricou a dukatove buchtičky :-p 🙂
lululka555
16. nov 2012
ahojte 🙂 nevarim 😉 ,vcera som si navarila tolko,aby bolo aj na dnes (cuketovy privarok,bravcove dusene a knedla) a idem tiez upratovat,nech mam cez vikend pokoj 😉
lululka555
16. nov 2012
a cez vikend sa chystam piect tie maslove kolaciky,co som piekla v nedelu,ale aspon z 2 davok,lebo sa po nich len zaprasilo ,take boli dobre :-p

@danielaj potesim sa novym receptikom 😉
lencyca
16. nov 2012
dobré ránko 😉 dnes zeleninová polievka s písmenkami,zo včera ostali špízy,dorobím k nim zemiakovú kašu,kúpila som si mrkvu,urobím tie mrkvové mufiny,moj malý je výmyselník,včera ked som išla varit,nemala som horáky na šporáku,musela som si ich najprv pohladat 😃 musím ho začat zakrývat...špekulant malý 😉
zklimekova
16. nov 2012
dnes asi len zeleninová polievka,....mám veľkú chuť na ryžu v mlieku 🙂..len dnes idem aj robiť tortu pre synovca a neterku a ak chcem aj poupratovať , tak moje chute asi pojdu bokom 😃
zuziq
16. nov 2012
my dnes sosovicovu polievocku s troskou smotany a druhe veru neviem. chcela by som nieco bezmasite ale nie cestoviny =-)
petulka90
16. nov 2012
ja idem dnes prvýkrát vyskúšať koložvársku kapustu 🙂
sitko
16. nov 2012
Tekvicová polievka a dojeme zo včera morčacie soté a lososa na masle, len s čerstvými celozrnými žemľami.
visage1974
16. nov 2012
ja som zacala zeleninovu polievku, ale tak ze som nastruhala na vacsom struhadle trosku podusila zalejem dam troska cestovin a hotovo a druhe dnes nevarim nic extra maju chut na toasty, ale zajtra teda neviem
leanax
16. nov 2012
my dnes šošovicová polievka s klobáskou, bez smotany a zemiakové placky... tú polievku som našla na mimibazáre v receptoch, vynikajúca... mňamky
dabon
16. nov 2012
My dnes dojedáme zo včera - krémová brokolicová polievočka (bez mlieka) a morčanie mäsko v zem. placke, posypané syrom a k tomu veľa zeleninky 🙂
martinkaa
16. nov 2012
My máme dnes špenátový prívarok 🙂
ifkael
16. nov 2012
Ja dnes vooobec netusim este, ze co varit..boli sme vecer na jednej akcii, prejedli sme saaa, tak nieco lahke... co- neviem.
majka35
16. nov 2012
spaghetti aglio oglio x-)
lululka555
16. nov 2012
tak predsa len budem nieco varit,ale az vecer. Vybrala som z mrazaka pecienky a urobim terinu,bude zajtra na ranajky,mnam :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli