Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
jani74
22. nov 2012
Ahojte kuchárky maminky. Chcela by som vyskúšať tie chorvátske rožky ale nejak neviem nájsť recept. :-N Prosím napíšete mi ho :-N Ďakujem
mysiatkoo
22. nov 2012
@kikatko napriklad kostice na pracu s marcipanom... 8ks za 3E, co som v e-shopox videla tak od 14E... a vykrajovacky s piestom za 1,5E 3 az 4 kusove
kikatko
22. nov 2012
@mysiatkoo jaj, ja že oblečko. tieto prkotinky si ja kupujem cez ebay - naposledy formu na muffiny ale mačičkovu
mysiatkoo
22. nov 2012
@kikatko nie nie, stale tocim o jedle 😎 e-bay ma tiez nenapadlo pozriet zatial... dik za tip :-p
mia258
22. nov 2012
Chlapovi na veceru 🙂
salma22
22. nov 2012
@bubo1104 he he he 😃 ale neviem aky recept mala 😕 ja som ich robila teraz ,prvy krat tak som si to kukla na ako sa to robi podla toho som to robila
kikaneu
22. nov 2012
@adel22 voňavá vianočka: 500g polohrubej múky, soľ, 50g droždia, 1 lyžica cukru, 1 lyžica hladkej múky, 250ml mlieka, 180g masla, 100g práškového cukru, 1 vanilka, 3 žĺtky, štipka muškátového kvetu, 50g hrozienok, 100ml rumu, 50g mandľových lupienkov, 1 rozšľahané vajce, práškový cukor na posypanie
Z vlažného mlieka, lyžice múky, cukru a droždia pripravíme kvások. Preosiatu múku so štipkou soli zmiešame s vykysnutým kváskom, pridáme práškový a vanilkový cukor, maslo, žľtky, muškátový kvet, hrozienky namočené v rume (ja som nedala) a vypracujeme hustejšie cesto, ktoré prikryjeme utierkou a necháme na teplom mieste kysnúť (používam pekáreň). Cesto rozdelíme na 9 dielov, z ktorých si ušúľame valčeky. Najprv do vrkoča zapletieme 4, potom 3 a nakoniec 2. Zo spletených prameňov poskladáme vianočku a necháme ešte 30 minút kysnúť. Potrieme vajcom, ozdobíme mandľovými lupienkami (ani tie som nedala) a upečieme 🙂
bubo1104
22. nov 2012
@abriela - ja používam tie najmenšie vykrajovačky lebo ozaj priberajú na objeme . Ale až tak , že na celú dlaň , to nie . Keď sa Vám takto nadúvajú asi dávate veľa sódy bikarbóny alebo ich pečiete na miernom ohni a medovníky potrebujú vysokú teplotu . U nás zase medovníčky idú a dosť , niekedy robím aj na 2 x . Tiež zviknem podarovať , keď idem do nemocnice a tak
@mysiatkoo - tak to ma teší , že sa našla ďalšia spriaznená duša , ktorú baví vypekať . A môžem sa spýtať odkiaľ máš recept ?
bubo1104
22. nov 2012
@michaelamilan ako keby som čítala o sebe . Aj ja dávam mužovi do práce výslužku koláčiky a kolegovia a kolegynky pýtajú receptíky . Keď sa stane raz za čas , že nedonesie , normálne sú mrzutý , že nedoniesol . A tiež sa hnevajú , že majú bruchá , hlavne ten môj , ale čo mám robiť , je lepšie keď má človek nejakú zábavku ako by mal robiť hlúposti a tak
mysiatkoo
22. nov 2012
@bubo1104 no popri detox sa to stalo paradoxne mojim najvacsim relaxom - dovtedy som kuxynu obxadzala sirokym oblukom 😃 a recept mam odtialto : http://www.lorna.estranky.sk/clanky/zaujimavost... a dik za tip, ze treba vykrajovat male...cesto som robila prvy krat, tak som zvedava.... mimoxodom - kolko po upeceni ix nexavas "odlezat" a ako ix uskladnujes?
rastulka
22. nov 2012
Takže naš dnešny výýýborny kolačik 🙂 tip je od @womankc 😉 Dakujem 🙂
http://varecha.pravda.sk/recepty/jablkove-rezy/...
rastulka
22. nov 2012
Aj ja som bola u činanov 😃 no nemali velky vyber :-| kupila som motylikov a kvetinky v tvare srdiečka 🙂 nechala som tam 3,50eur 😉
ifkael
22. nov 2012
baby nebojite sa to kupovat od cinancov? ktovie z coho je to vyrobene.. ftalaty a tak... =-)
ifkael
22. nov 2012
domaci fastfood
sisanka
22. nov 2012
Denisko piekol 🙂
a2303
22. nov 2012
@ifkael ten hamburger je svetový!!!! normálne by som si teraz dala x-) ako si ho robila? ďakujem
natal12
22. nov 2012
@danielaj dani asi už spíš a zas ja otravujem 😃 tebe tej štavy pustilo viac mne menej :-| a bude aj bez z toho dobrý ?
ifkael
22. nov 2012
@a2303 kupila som hovadzie maso, zo stehna tusim, namlela. korenie, sol. a si zoberies do dlane a buchas to o dosku, par krat... deti mali z toho strasnu srandu. chytis do ruky, vyformujes gulicku...svaaac o dosku..chytis do ruky vyformujes gulicku.....svaac o dosku.. pekne sa to da dokopy... spalcom urobis do stredu dierku, nie uplne ale taku priehlbinku, das piect- nemam gril, tak na panvicu. tym ze sa tam urobi ta priehlbinka sa rovnomerne prepecie maso..

avokadova majoneza- avokado, rajciny, citron /limetka, sol, trochu majonezy, trochu cibulky nakrajenej...chcelo by tto koriander vnat, ale nemala som..

syr, slaninka, salat, rajcina. predtym ako je maso hotove opecies zemlu - natrela som s majonezou obyc, dala list, syr som davala este na maso ako sa dopekalo, platok...sa tak pustil trochu... dala maso zo syrom na zemlu, poliala avokadovou majonezou, rajciny, slaninka..

chlapi moji mi povedali, ze viac do mcdonaldu na hamburger nejdu 🙂)) a je to fakt paraadne. nabuduce, ked bude nejaka party, uz viem ako to "odbavime" 😃
danielitka26
22. nov 2012
ja som dnes vzhladom na nedostatok casu urobila len francuzske zemiaky
natal12
22. nov 2012
baby pýtam sa tých ktoré ste už robili pečený čaj že kolko sa to má nechať prevratene dole hlavou ? 🙂 🙂
a2303
22. nov 2012
Ja som tento týždeň varila vlastne ani neviem ako :-| deti som mala choré, tak bolo veselo.. 😞
mali sme (len neviem čo ktorý deň bolo 😃) napr.:
vývar, zajačí perkelt s cibuľkovými zemiakmi (ako robievala babka)
rezne z trúbi s ryžou a hruškovým kompótom
rizoto s kuracími prsiami, kukuricou a hráškom
lievance (ale so sójovým mliekom, nakoľko malý je alergik) s javorovým sirupom
a zajtra bude hustá zeleninová polievka (teraz sa mi dovára) a druhé neviem čo ešte... :-x
mysiatkoo
22. nov 2012
@ifkael myslis, ze tie co predavaju v e-shopox su v niecom ine? a vo vykrajovackax sa nepecie, ide o pol sek. zalezitost, kym to vykrojis - je sa tam coho obavat? neviem - pytam sa...
a2303
22. nov 2012
@ifkael Uau!!! cez víkend robím hamburgeri... :-p :-p :-p ďakujem!
luciferova
22. nov 2012
Ahojte

Zhanam recept na take medovnicky, ktore vyzeraju ako moravske kolaciky. V podstate je to asi medovnikove cesto (ale makke) a hore sa da ako ozdoba slivkovy lekvar, oriesky a hrozienka. Robievate to niektora?
nanulik
22. nov 2012
na zajtra už je navarená polievka zo stonkového zeleru, (bála som sa aká bude ale je vynikajúca) a zajtra rybie prsty a zemiaky
ifkael
22. nov 2012
@mysiatkoo prichadza to do styku s jedlom..ja viem, ze nemozme vediet, ze co vsetko jeme.. ale.. ved hadam mi niekto rozumie ako to myslim, nechcela som nikoho urazit.

tiez nemam prachy mat plnu kuchynu riadov tupperware ale z cinskeho obchodu...tam nekupujem nic. :-N
mirage
22. nov 2012
Ja si tiez strazim co kde kupujem. Radsej si priplatim, ale mam dobry pocit. Ked na to nemam, nekupim. pretoze podla mna je rozdiel made in china, a no name u cinana kupovane.

Začni písať odpoveď...

Odošli