Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
sjuzi
24. nov 2012
My mame este odvcera zemiakovu kasu a k tomu file na masle a cesnaku. Dnes k tomu urobim len ladovy salat a uvarim kremovu hokaido polievku (z oranz.tekvice)...
erni
24. nov 2012
ahojte zelam vam pekny vikend....my dnes budeme mat karfiol,zemiaky a rajcinovu polievku a poobede idem robit tortu pre malu k meninam..tak dufam,ze sa podari aspon natolko ze bude zverejnitelna 😃
martul
24. nov 2012
Ahojte baby, poradíte mi recept na žemlové knedle? Také čo sa varia v kuchynskej fólii vo vode, nie v hrnčekoch? Hľadala som už všade tak prosím aj vás o radu.
ĎAKUJEM.
ukana
24. nov 2012
ahojte, my dnes ražniči so zemiakovou kašou, zeleninový šalát 🙂
nelinka0401
24. nov 2012
@miriamr dakujem,uložila som si ich.musím kúpiť špaldovú múku a ide sa na to.robila som iné ale tie sa tiež zjedli rýchlosťou blesku 🙂
leanax
24. nov 2012
Dobré ránko... ja už mám navarené 😃 karfiolovú polievku a jablkovú žemlovku 😃 môžem upratovať ]-(
bubo1104
24. nov 2012
@michaelamilan šikuľka , tak naozaj len čakať , ale to úsilie bude stáť za to . Do Silvestra budeš miesiť 2 x uvidíš , sú také fantastické a hneď po dopečení mäkkučké .
zuziq
24. nov 2012
Ja dnes opat nevarim, kedze sme este u nasich na vychode, ale dnes mame karfiolovu polievocku a raznici pecene v rure so zemiakmi, mnam x-)
ukana
24. nov 2012
@leanax ja som si ešte rannu kávu nezalialaaaa 8-( 8-( 8-( 8-( a ty už máš obed 8-( 8-( 8-( 8-( 😃 :-o 😉 😉 😉 šikulka 😉
macka23
24. nov 2012
My dnes plnena paprika /zasoby z mrazaku 🙂 / a zajtra spanielske vtaciky s ryzou. Mnam 🙂
leanax
24. nov 2012
@ukana u nás keď je cez výkend manžel doma tak vstávame všetci skoro, lebo on nevie dlho spať, zvyknutý vstávať skoro ráno do roboty a nech sa snaží ako chce potichu ja sa aj tak zobudím 😉 potom už neviem spať, bol ráno na čersvý chlebík tak sme si dali spolu fajné raňajky a už som o pol osmej postavila polievku a začala variť 😃
ukana
24. nov 2012
@leanax no moj včera žúroval, tak vyspáva ]-( ]-( ]-( ]-( , tak sme aj my so synom potiahli so spánkom skoro do deviatej, šla som nakupit, dám kávu a porozmýšlam, čo na obed....ale manžel si nezaslúži ]-( ]-( a my so synom asi zbehneme niekde do reštiky x-) x-) x-) x-) takže aj ja mám navarené 😃
leanax
24. nov 2012
@ukana joj zasmiala som sa teraz, že si nezaslúži 😃 😃 😃
danielitka26
24. nov 2012
no ja dnes segedin z cerstvej kapusticky a drahemu neviem co navarim polievocku ziadnu to on papa malokedy jablkovy zavin upeciem a pre neho mi poradte ked on nic dokopy nezje
lululka555
24. nov 2012
@lencyca ja sa tak niekedy smejem na tych vyrokoch tvojho mm 😃 sranda,ze ti to tak okomentuje...ja ked sa mojho niekedy pytam ,ci urobim cestoviny na slano,ci na sladko tak odpovie ,ze ako spravis tak bude 😉
sisanka
24. nov 2012
my dnes dojedame zo vcera, ako dobre lebo dnes sa mi nic nechce! ]-(
lululka555
24. nov 2012
@rastulka mne bude stacit ta polovicna ,co mam recept,a to zostane z toho doma a este porozdavam po rodinke,kazdemu taky mix vsetkoho,co budem piect 😉
mamkabeika
24. nov 2012
Ahojte 🙂
Prosim vas, nemate nahodou recept na tvarohovy zakusok, ktory sa zvykne piect na svadbach? Dakujem moc 🙂
firstbaby
24. nov 2012
U nas dnes kacaci vyvar s domacimi rezancami, kurca s ryzou a zavaraninou, suhajdy 😉
kikatko
24. nov 2012
guláš, muffiny- slane a a j sladké
sitko
24. nov 2012
Zeleninová polievka s niťovkami (dojeme zo včera), zemiaková kaša, zapekaný karfiol, pre muža vyprážaný, a zelený šalát.
nelinka0401
24. nov 2012
@lululka555 aj môj je taký,ked sa ho spýtam,že čo mám variť,tak,že jemu to je jedno on zje všetko,tak a už mám poradené :-N ale neofrfle nič.pekne všetko zje na rozdiel od malého...a ozaj Terina mala veľmi veľký úspech.každému veľmi chutila 🙂 🙂 🙂
lululka555
24. nov 2012
@martul ahoj my robievame dost casto taketo knedliky : ,nakrajam si rozky asi 6 ks,zalejem teplym mliekom,pridam 3 vajicka,nakrajanu vnatku,sol,cmk,asi 4 take hrubsie platky masla,osmazenu pokrajanu cibulku a trosku mleteho muskatoveho orieska,vsetko poriadne zamiesam a ja to varim v mikrotenovych sackoch,urobim taky sulok z toho a varim asi 20 minut. 😉
dufam,ze som nic nezabudla
lululka555
24. nov 2012
baby,tu je trosku ina verzia ,,peceneho caju,, http://varecha.pravda.sk/recepty/ovocny-caj/337... 🙂
michalag
24. nov 2012
Dnes včerajsie spominane francuzske zemiaky a cibulova polievka
zuzuz1
24. nov 2012
dnes sa u nas oslavuje tatova 56-tka takze si navaril gulas, vcera som narobila zamatove rolady a chlebiky s vajickovou a rybacou pomazankou...🙂
sendy111
24. nov 2012
dnes varime kapustu ale sladku a knedlu a bravcove masko polievocka struckova
gumkacik
24. nov 2012
dnes Natalka oslavuje 10 rokov.tak mame chlebicky,jednohubky .a ako obed sa bude podavat srncie medailonky s dubakovou a čučoriedkovou omačkou a ako priloha zemiaky v trube a ryža.
x-)
lucka1987
24. nov 2012
dusene hovadze masko, dusena ryza s rozmarínom, a hnedou omáčkou Madeira ( ale vino madeira som nemala, cize som pouzila prve cervene co bolo doma 😉 )

Začni písať odpoveď...

Odošli