Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
lencyca
24. nov 2012
@lululka555 tak to mas fajn,ten moj vsetko komentuje,nevies co mozes cakat...malo kedy pochvali,vsetko jedlo je -"da sa...uz som si zvykla 😃 vcera ma este prekvapil,ze mi pochvalil gulasovu polievku,robila som ju nepikantnu koli drobcovi,zjedol uplne plny tanier!som cakala koment a nebol 😃 ked sa mi narodil druhy syn boli sme az 10 dni v porodnici,boli na svokrinej "strave",syn mi kazdy den volal mamina kedy uz prides,to sa neda jest :-N
yanika1
24. nov 2012
Ahojte, prosím o radu, dostala som čerstvo ulovenú celú tresku, chcela by som ju zajtra upiecť, máte prosím niektorá nejaký chutný receptík? VĎAKA :-N
lucikatn
24. nov 2012
pečené zemiaky s domácou klobásou a cibuľou + kyslá kapusta a čalamáda ako príloha, polievku dojeme cuketovú posypanú s pokrájaným sójovým nárezom a bake rolls
lululka555
24. nov 2012
@lencyca ja sa niekedy smejem aj na mojom,vcera ked dosiel a zbadal,ze mame palacinky tak normalne mu oci zaziarili,ze ,,mame palacinky,mnaaam 😃 😃 😃 a pritom som mu den predtym hovorila,ze urobim palacinky 😉
lululka555
24. nov 2012
@lucka1987 mnam vyzera to super,co je to za omacku prosim ta? 😉
abriela
24. nov 2012
Krupova polievka so zelenininou a kolzvarska kapusta. Kolac dnes nerobim, ide sa k nasim. Mama mi volala rano, aku muku ma dat do skvarkovinkou. Cize zakusok budu skvarkovniky a u nas sa robia so slivkovym lekvarom.
dadkaabarino
24. nov 2012
dnešné menu : pečené kuriatko na zeleninke + zeleninová polievočka a krupami a k tomu ešťe nejaký koláčik vymyslíme 🙂 😉
lencyca
24. nov 2012
@lululka555 no co s nimi 😃 on zje vsetko co navarim,okrem kapustovej s rajcin.pretlakom,ze to je prepac za vyraz"kramovica,ze to on jest nebude ]-( pritom plnenu papriku v raj.omacke zje,zvlastne...som sa nasmiala minule ked som robila chorvatske rozky-ze mu nenormalne smrdia kvasnicami,a ze aj jeho kolegom to daval kostovat,no nezabijes ho?
lululka555
24. nov 2012
@lencyca 😃 😃 😃 nemozem z toho nazvu 😃 moj ma tiez svoje muchy,co nema rad a inak ani moj tu ,,kramovicu,,nelubi
ibajeho
24. nov 2012
@lucka1987 ahoj ta omacka madeira sa ako robi? A chutovo by si ju k comu prirovnala? Dik
firstbaby
24. nov 2012
Bananova mnamka po veceri 😉
lucka1987
24. nov 2012
@ibajeho
@lululka555 dakujem .. vychadzala som z tohto receptu http://www.toprecepty.cz/recept/12659-zakladni-... , ale ako pisem neala som tam to portugalske vino madeira, ale obycajne nitrianske knieza co som mala doma. a len pohar.
a chutovo ?
je to omacka nasladko . a ak dam viac klincekov a bobkoveho listu, tak aromaticka. neviem ci poznas ako chuti omacka z bazanza na vine. tak je tomu podobna.. ako v podstate je to klasicky zaklad pod hnedu omacku, akurat tam je pridane to vino

inak tu http://www.iprima.cz/anosefe/o-jidle-lidech/kuc... su velmi dobre tipy na omacky 🙂
michaelamilan
24. nov 2012
@lululka555 jeeej ďakujeeeeem.....určite vyskúšam!!!!!!
natal12
24. nov 2012
@firstbaby ako si robila tu banánovu manmku ? 😉
michaelamilan
24. nov 2012
@bubo1104 už sa fakt neviem dočkať!!!!!!! Sa teším ako budú hotové!!!! Potom aj foto dám!!!!
firstbaby
24. nov 2012
@natal12 bananovy puding s piskotami, bananmi a posypanym grankom, velmi tazke 😃
natal12
24. nov 2012
napapaní sme a teraz taká káva bi bodla idem si spraviť a bábovečku jablkovú si dať :-N inak baby ta diskusia kávičkáren je zrušená ?
papuka
24. nov 2012
moje 1. maffiny podľa danielaj, dakujem, robila som nutelové, tých je najviac, potom s džemom a aj čisté na koštovku, uvidíme čo povie syn a mm ked pride domov z roboty, dakujem danielke za inšpirácie, ked niečo potrebujem kuknem do jej albumíka s receptíkmi 😉
zklimekova
24. nov 2012
dnes sme mali rizoto, a špenátovú polievku, práve som dokončila tortičku..a chystám sa na bábovku, ešte kým najmenší člen rodinky spinká 🙂
michalag
24. nov 2012
ja rozmyslam nad nejakou roladou, ale nejako neviem aku
danielaj
24. nov 2012
dnes u nás rajčinová polievka s cestovinkou, grilovaný sumec, americké zemiaky, cukinová čalamáda, alma paprika a idem piecť zákusky, mm má v pondelok narodky a v piatok meniny, tak zajtra bude minioslavička a ešte mu musím nabaliť do roboty 😉
danielaj
24. nov 2012
@lencyca no veď to som si aj mohla myslie´t, čo ten tvoj zase zo seba vypotí, že semienka rozžuť 😃 no to je celý on 😉
natal12
24. nov 2012
@michalag nutelovú alebo zamatovú 🙂 je ich dost 🙂
danielaj
24. nov 2012
@papuka nemáš za čo, veĺmi rada poradím, ak viem a podelím sa s receptami, máš ich krásne 😉
titkovamiriam
24. nov 2012
kuracia polievka s haluštičkami,zemiakove pyre a sojova fašírka
efci
24. nov 2012
dnes som varila bolonsku omacku podla "S talianom v kuchyni", cokoladovy cheesecake podla Nigelly Lawson a hovadzi vyvar podla seba 😃 Bude aj na zajtra.
reni1512
24. nov 2012
my sme varili fazulovu podbitu (so smotanou) a pirohy so slivkovym lekvarom a posypanym makom 🙂
natalienka12
24. nov 2012
@efci to je ten koláčik čo varila Kalisová v Servítke? Dáš mi recept? vyzerá mňamky
natalienka12
24. nov 2012
@titkovamiriam ja milujem sóju a sójová fašírka dobrý tip, písneš mi recept? kuuujem
niky13
24. nov 2012
@efci a varila si bolonsku omacku 2 hodiny?

Začni písať odpoveď...

Odošli