Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

alezbet
17. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

Dnes na obed plnene langose so sunkou a syrom a k tomu fazulova poliecka

stevvvka
17. feb 2016

@alezbet mnaaaaam

alezbet
17. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

aj mne uz slinky tecu, nech uz su vsetky vysmazene a mozem sa ist najest 🙂

katuliena82
17. feb 2016

@alezbet toto nam nerob....mnam, sakris 🙂

matvejka125
17. feb 2016

Paradajková polievka, francuzske zemiaky

cobisko
17. feb 2016
Používateľ cobisko je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cobisko.

sladky obed a to palacinky plnene nutelou a slahackou :P

adawada
17. feb 2016
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.
slimstar
17. feb 2016

Upečte si tradičné kysnuté buchty
http://veu.sk/index.php/chutne-recepty/1319-upe...

smoulinka1505
18. feb 2016

Ahojte. neviete mi poradit ako sa robi cervena kapusta ktora sa dava ako priloha v restike?dakujem

nibocka
18. feb 2016

@smoulinka1505 ja robim tak,ze si urobim trosinku karamelu,usmazim cibulku,dam vopred nasolenu kapustu a dusim.pidluevam vodou alebo cervenym vinom.kostujem a dochucujem priebezne.sol,korenie,ocit cukor podla chuti.ja nechavam vsetko vyparit,lebo riedku nelubim ale viem ze niekto nechava stavu a potom zahustuje.ale ako to netusum.asi mukou,solamylom...

smoulinka1505
18. feb 2016

@loknicka
@nibocka. Dakujem ale ona ma byt surova

nibocka
18. feb 2016

@smoulinka1505 tajze myslis ten salat ako obloha,nie priloha

lubica285
18. feb 2016

Francuzske zemiaky, studena torta 😍

katuliena82
18. feb 2016

Kuraci rezen a zemiakovy salat

katka1981
18. feb 2016

@loknicka, prosm ta ta sa do tych 4 hrncekov zmesti z akeho mnozstva muky? Ja robievam z 500 gramov bezpelkovu na pare, ale toto sa mi velmi paci. Prezije to varenie kazdy hrncek?

qidko
18. feb 2016

Dnes:francuzske zemiacky,bananovy nepeceny kolac 🙂

madono
18. feb 2016

Ne: zeleninový vývar s písmenkami, divina na smotane s nokerlami, jarné/žĺtkové rezy
Po: domáca pizza 1.šunka,syr, kukurica / 2. údenné karé, červená fazuľ, pór, vajce
Ut: kyslá fazuľová polievka, moravské koláče /tvaroh+marhuľa/
St: marinované bravčové rezne s ryžou a tzatziky
Št: hríbová mrvenicová polievka, fliačky s kapustou,
Pi: rizoto s mletým mäsom, čerešňová bublanina
So: hrášková polievka s rezancami, bryndzové pirohy

loknicka
18. feb 2016

@katka1981 myslim ze 400 muky a hrnceky teoreticky by mali "prezit" vsetky 🙂

betka239
18. feb 2016
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

@madono to si takto planujes cely tyzden? 🙂

katka1981
18. feb 2016

@loknicka, no snad naberiem odvahu a skusim uvarit takto, lebo mam maly parak a pol kilovu knedlu musim robit na 2x. Len ked ja robim klasicku ze necham nakysnut, neviem teda ci sa to vojde do tych hrncekov

humka2
18. feb 2016
Používateľ humka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.

@madono to ako v restauracii 🙂

lentilka46
18. feb 2016

@smoulinka1505 to by som aj ja chcela vedieť, neviem sa jej objesť..ked to zistíš, daj mi prosím vedieť 🙂

usmiateslniecko
18. feb 2016

Kelova polievka s pecivom a cestoviny s domacou masovo-paradajkovou omackou a struhanym syrom

1fifinka1
18. feb 2016

Ked si date do google salat z cervenej kapusty tak urcite nejaky najdete, mne naslo vela.

mijo53
18. feb 2016

fazuľová so zeleninou a cestovinami, palacinky s jemným tvarohom

madono
18. feb 2016

@betka239 väčšinou áno, bývame na dedine a na väčší nákup do mesta sa dostanem raz do týždňa, takže musím vždy porozmýšľať čo budem variť. 😉

iwusteeek
18. feb 2016
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

@madono Tak to uz ano, aj ked ja si neviem predstavit ze by som si musela naplanovat na cely tyzden co budem varit..to by bolo pre mna utrpenie

lucya87
18. feb 2016

Dnes morcacie prsia na cesnaku a zemiaky s cibulkou a slaninkou.