iwusteeek
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.
iwusteeek
1. apr 2016

@lorela praveze uz casom to ani zarazajuce nie je pretoze sa to stalo klasikou dnesnej doby :/

iwusteeek
1. apr 2016

@roselyn tak sa drzte 🙂

iwusteeek
1. apr 2016

nasej rodine aj keby som urobila zasadaci poriadok tak sa zasmeju a posadaju si ako chcu 🙂 ved je to jedno nie?

iwusteeek
1. apr 2016

@patina121 tak kolono nie je prijemne vysetrenie ale uz len kvoli zdraviu si clovek povie ze to zvladne a da sa to 🙂

iwusteeek
1. apr 2016

@mara21 nie nemusis 🙂

iwusteeek
17. mar 2016

@majusik236 ja sa tu niekedy tak strasne nasmejem :D :D

iwusteeek
17. mar 2016

@adusska111111 trha to oci priam 😀 chod na gyn a potom sa ucit gramatiku 🙂

iwusteeek
17. mar 2016

@brcka252 ahoj prosim ta co si zacala brat? mne gynekolog odporucil tiez vitaminy, vraj si mam kupit nejake v lekarni, kedze sa snazim otehotniet. Len ked som sa v lekarni pytala tak mi ich ukazala lekarnicka tolko ze som nevedela ani ktore je na co a ktore zabera a kedy sa to ma uzivat ani nic. Tak som si povedala, ze si to najprv nastudujem vsetko a az potom si nejake kupim 🙂

iwusteeek
17. mar 2016

ja mavam a ani nekojim :P

iwusteeek
17. mar 2016

@adusska111111 ta nasa kamaratka gramatika.

iwusteeek
17. mar 2016

prva cesta k psychologovi a mozno by bolo aj na mieste sa s otcom maleho porozpravat ;)

iwusteeek
17. mar 2016

@zalka tak toto by aj mna teda velice zaujimalo

iwusteeek
17. mar 2016

@evkafekete v prvom rade prosim ta nech uz sa rozhodnes pre akekolvek umele mlieko tak dodrzuj odporucania, co sa pripravy mlieka tyka. Poznam jednu maminku, ktora kvoli horsej financnej situacii setrila aj na mlieku a davala viac vody a menej mlieka aby im dlhsie vydrzalo, ale pritom si neuvedomila ako tym moze malemu uskodit. Nastastie po mojich dohovaraniach s tym prestala a zacala malemu setrit aj na lepsie a kvalitnejsie mlieko z coho sa velmi tesim 🙂 treba si uvedomit ze na malom dietatku by sa setrit nemalo ;)

iwusteeek
17. mar 2016

@lusyke kasli na to 🙂 zbytocne vrasky budes mat ;)

iwusteeek
17. mar 2016

@ariannazara napodobne. Tiez si to neviem a po pravde ani nechcem predstavit :/

iwusteeek
17. mar 2016

@roselyn mas nieco nove? 🙂

iwusteeek
17. mar 2016

spagetyyyyyyy tak na tie si mi teraz urobila chut

iwusteeek
25. feb 2016

Baby drzte sa !!

iwusteeek
25. feb 2016

aj ja uz chcem byt :(

V diskusii: Ryba v tehotenstve
iwusteeek
25. feb 2016

@januska1602 a mas aj nejaky ubytok na vahe?

iwusteeek
25. feb 2016

len ci by im ta manzelska poradna pomohla, ale tak za skusenie nic nedaju

iwusteeek
25. feb 2016

sem tam sa snazim kupit aj take potraviny

iwusteeek
25. feb 2016

@klaudusik7 uz si mu volala? ja k nemu chodim uz nejaky ten cas a este som s nim ziadny problem nemala. Bolo obdobie, ked som nemala ziadne gyn. problemy takze som k nemu chodila len raz za rok, ale posledny rok akoby sa so zdravotnymi problemami roztrhlo vrece a ja ich musim riesit. Nastastie mi pan doktor Milly na moje gyn. problemy nasadil dobre lieky a ja sa uz citim lepsie. Uz tam pojdem len na kontrolu a ta snad dopadne dobre.

iwusteeek
19. feb 2016

a ovulacne testy si neskusala?