Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

erika161
18. feb 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@katuliena82 to mas mlete maso na smotane

veselamirka2
18. feb 2016
Používateľ veselamirka2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veselamirka2.

spagety so zeleninkou

katuliena82
18. feb 2016

@erika161 dakujem 🙂 to moze chutit vyborne

madono
18. feb 2016

@iwusteeek
@betka239 musím povedať že neplánujem každý týždeň, ale bývame na dedine, obchod je tu nulový, takže ak sa dostanem na väčší nákup (tak raz do týždňa), tak neplánujem aj varenie. Ja zase neznášam rozmýšľať čo budem variť, takto viac menej mm naplánuje a ja navarím. PS: inak je to aj šetrnejšie. B-)

slimstar
18. feb 2016

Záhorácka fazuľová polievka s rezancami
http://veu.sk/index.php/chutne-recepty/532-zaho...

lasoninka
18. feb 2016

Kyslá hribova polievka a langose

simonnka2014
18. feb 2016

@lasoninka mnam langose,zajtra spravim aj ja 🙂

tinaaa84
19. feb 2016

Bravčové karé v marináde zapekané so slaninkou, syrom a rozmarínom a zemiaková kaša. A ako dezert špaldové jablkovo-tvarohové scones, malo to vyzerať troška inak ale improvizovala som 🙂

nikushkasa
19. feb 2016

Dnes sa mi varit na obed nechcelo takze som spravila len rychlu pomazanku z fety s cerstvym pecivom 😀 😉

qidko
19. feb 2016

Dnes :sisky dzem slahacka,mrkvova polievka

matvejka125
19. feb 2016

Mrkvová polievka, vyprážaný karfiol, zemiaky, tatárska

vierka74
19. feb 2016
Používateľ vierka74 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vierka74.

rybku na masle s opekanymi zemiakmi a cesnakovy dresing

madlei
19. feb 2016

...vrátila som sa akurát z nákupov a dala som variť vývar zo sviečky z jeleňa, druhé bude kôprovka s karlovarskou knedľou a vareným mäskom z vývaru...bude aj na zajtra navarené aspoň 🙂 taký väčší "obed" na piatkový večer a zajtra miesto státia pri hrncoch si môžme ísť napr. zaplávať alebo nejako spoločne využiť čas...

iwusteeek
19. feb 2016
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

@madlei juuj take masko z jelena 🙂

mijo53
19. feb 2016

od včera sme dojedali fazuľovú polievku, takú riedku a strapačky s kyslou dusenou kapustou doma nakladanou /tie som nevarila roky /. To sme si s manželom pochutili.

mijo53
19. feb 2016

@madono ja tiež veľa krát plánujem na celý týždeň, presne ako píšeš je to šetrnejšie aj na peniaze , aj na čas, nemusím rozmýšľať, zoberiem papierik s rozpisom a varím

zgamd
19. feb 2016

Dnes slepačí vývar a palacinky ☺

zabkazelena007
19. feb 2016
Používateľ zabkazelena007 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabkazelena007.

dnes som to vyriesila obedikom v restauracii a mala som skvely sendwich s kuracim maskom a zeleninou

zuzka985
19. feb 2016

ja som dnes robila vyvar ,pecenu fasirku zo zemiakovou kasou a uhorkovym salatom,a upiekla som jablkovo makove strudle ...

vlastulina1
19. feb 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

@zabkazelena007 tak ten mohol byt dobry, mnaam

madlei
19. feb 2016

@iwusteeek nooo dostali sme od známeho, on jej poľovník...tak sme sa potešili, lebo je to naozaj kvalitka...ja moc mäsková nie som ale toto je aj moje obľúbené 🙂

qidko
19. feb 2016

@iwusteeek ahoj skoda ze byvas tak daleko poslala by son Ti masko z jelena🙂

katuliena82
19. feb 2016

Kukuricne cestoviny s bryndzou, makovy zavin

lentilka46
19. feb 2016

U nas dnes halusky s cibulkou 🙂

slimstar
19. feb 2016

Výborná domáca Grécka mliečna ryžová kaša
http://veu.sk/index.php/chutne-recepty/393-vybo...

katuliena82
20. feb 2016

Bravcove masko na lece na sposob gulasa, ryza. Na vecer peciem bezlepkovy chlebik a bryndzova natierka

ikaika
20. feb 2016

Polievka z cervenej sosovice. Moccaci perkelt s cestovinkou. Dezert- torticka s mascarpone 🙂

matvejka125
20. feb 2016

Mrkvova polievka, spagety

miriam11
20. feb 2016

hrachova polievka so zeleninou, peceny kralik plneny pecienkovou plnkou, zemiaky varene v supke s hraskom a mrkvou a struhany tvarohovy kolac

gucz
20. feb 2016

Dnes som varila vývar z kostí a zeleniny, pyré, vysmážala rybu (tresku) v trojobale a piekla mäsové guličky z ikea.