Desiata pre 7 mesačné bábo

mataaa1988
6. jún 2017

Ahojte, viete mi niekto poradiť, čo dávať 7-mesačnúmu bábu na desiatu? Ráno mu dávam mliečko, potom zase mliečko a potom obed.. Nemohol by namiesto toho druhého mliečka niečo iné?

mataaa1988
autor
7. jún 2017

to všetko už môže? Tak to je super.. 🙂 a zo zeleniny môže už aj fazulu, šošovicu, atď. či ešte nie?

lorela
7. jún 2017

@mataaa1988 Strukoviny až od 8. mesiaca, ale zelenú fazuľku áno, tekvicu, cuketu, baklažán, karfiol, brokolicu, mrkvu, kaleráb, petržlen.

kvetinka75
7. jún 2017

@mataaa1988 podľa mňa sú všetky kekse sladkosť. Aj iné - Brumík, resanky a pod. A nič nie je pre dieťa horšie ako začať so sladkosťami. Nič výživné to neobsahuje. Domáce výživy sú lepšie ako kupované ale tiež si myslím že uvarené ovocie+cukor, len prázdne kalorie a žiadna výživová hodnota. Radšej nadrobno nastrúhať čerstvé jablko alebo iné ovocie. A čo tak roztlačiť banán do tvarohu? Netreba to ani prichucovať. Sú rúzne kombinácie a netreba tam ani cukor a je to zo surového ovocia, príp. zeleniny.

mataaa1988
autor
7. jún 2017

A dávate aj surovú zeleninu, či len varenú?

janickacrazy
7. jún 2017

@kvetinka75 Tvaroh sa má dávať až od roka, jej dieťa má len 7 mesiacov.
@mataaa1988 Ja som v tom veku dávala aj surovú zeleninu, mrkvu, kaleráb do ruky, malý si na tom brúsil zubky a dasienka.

mataaa1988
autor
7. jún 2017

@janickacrazy A nezabehlo mu to? Malý má už dva zúbky, tak by veru mohol hrýzkať 🙂

kvetinka75
7. jún 2017

@janickacrazy z akého dôvodu sa tvaroh nemôže a jogurty áno?

zuzana203
7. jún 2017

@evittam kupujú. A práve pre deti. Tiež nerozumiem

kaja73
7. jún 2017

@kvetinka75 tvaroh ma koncentrovane bielkoviny.Pozri si mnozstvo bielkovin v joguret a v tvarohu na 100G..je to velky rozdiel..take mnozstvo-z tvrohu- zatazuje oblicky babatka.

janickacrazy
7. jún 2017

@kvetinka75 Tvaroh obsahuje veľké množstvo bielkovín a tým pádom veľmi zaťažuje obličky, preto sa odporúča až od roka. Jogurty sa možu skor, aj ked tam sa tiež názory líšia, moja gastroenterologička ich odporúča až od 10mes., aj ked niektorí lekári aj skor.
@mataaa1988 Nie , nezabehlo, dala som do rúčky hrubší plátok či mrkvy či kalerábu a pekne si hryzkal.

evittam
7. jún 2017

@zuzana203 Nechcela by som to ani keby mi zaplatili.😉

mataaa1988
autor
7. jún 2017

No tak teraz neviem.. s tým tvarohom radšej počkám, čo mi povie lekár a zatiaľ budem dávať aj surovú zeleninku a to ovocie postupne..

candii
7. jún 2017

@mataaa1988 ovocie na desiatu, najlepsie chvilku povarene a nase .. ziadne citrusy. Povarene preto lebo je to lahsie stravitelne, vynimkou je banan. Zeleninu jednoznacne len varenu .. este je mala. Ja osobne by som nedavala ziadne sladkosti, nic by som neprisladzala a ani nesolit, nekorenit. Tvaroh, pribinacky a pod. od roku lebo tvaroh zatazuje oblicky. Kvalitny biely jogurt s ovocim cerstvym .. super desiata 😉

mataaa1988
autor
7. jún 2017

@candii sladkosti nepreferujem ani ja, ani nesolim, nekorením, nič.. proste na prírodno 🙂

candii
7. jún 2017

@mataaa1988 to je dobre, ani surovu zeleninu nedavaj aj ore dospeleho cloveka je lepsie upravit tepelne zeleninu je to lepsie stravitelne

janickacrazy
7. jún 2017

@candii No jasné treba všetky vitamíny uvariť, ked prikrmuje dieťa od 4mes. a dieťa má 7mes. tak v klude mu može dať surové ovocie aj zeleninu.

candii
7. jún 2017

@janickacrazy do 1r treba povarit 😉 tak male dieta nema tak vyvinute ustrojenstvo ako dospely clovek. Chvilu povarit a mixnut

janickacrazy
7. jún 2017

@candii A to máš odkiaľ takéto informácie?

candii
7. jún 2017

@janickacrazy od pediatra. A celkovo, je lepsie zeleninu tepelne uvarit aj pre dospelych.

janickacrazy
7. jún 2017

@candii Aha, zase nejaká vymúdrelá doktorka. Ja s tým teda zásadne nesúhlasím, vitamín C sa varom ničí a variť zeleninu aj pre dospelých? Tak to už vobec nie. No ale nech si každý robí podľa vlastného uváženia.

jasminet
7. jún 2017

@janickacrazy surova nevarena mrkva nema ziaden vstrebatelny vitamin - po uvareni a pridani trosky kvalitneho oleja sa z nej dokazu vitaminy vstrebat do tela... zo zaciatku aj ovocie troska povarit, casom davat aj surove... napr. ceresna/broskyne a podobne su termonestabilne alergeny - cize surove su alergizujuce, uvarene nerobia problem... to iste aj lieskove orechy atd atd atd...

janickacrazy
7. jún 2017

@jasminet Mrkva je jediná výnimka pri zelenine, že obsahuje viac vitamínov varená ako surová. Ovocie som nevarila nikdy, nepoznám nikoho s alergiou na čerešne alebo broskyne. Orechy som tiež nikdy nevarila, ale tie sa dávajú až po roku, takže tie by som sem neplietla.

jasminet
7. jún 2017

@janickacrazy ja poznam - svoju dceru - aj na ceresne, aj broskyne, dokonca aj na jablka... tie tiez tepelne upravene ok, surove vacsinou sa jej vyhadze tvar...lieskove orechy pecene v kolaci moze, surove nie...

lorela
7. jún 2017

Ani podľa našej pediatričky (autorky a spoluautorky niekoľkých, aj súčasných, kníh o zdravej výžive detí) sme nemuseli ovocie ani krátko, nieto ešte dlho variť.

janickacrazy
7. jún 2017

@jasminet No dobre, ale musíš uznať, že to je skor výnimka ako pravidlo. Pokiaľ dieťaťu surové ovocie nerobí problém a v rodine nie sú alergie, tak nevidím dovod variť ovocie do roka.

jasminet
7. jún 2017

@janickacrazy nikto nehovori (alebo teda ja nie), ze do roka...to som nerobila, ale ked som zacala zavadzat nove ovocia pre deti, tak som ich zo zaciatku chvilku varila/sparila... ked nebol problem, zacala som davat surove... a toto dieta 7 mesacne neje este ziadne ovocie... ak som to dobre pochopila

lorela
7. jún 2017

@janickacrazy Mrkva nie je jediná výnimka. Obsahuje okrem iných dôležitých látok tzv. karotenoidy (antioxidanty), ktoré sú pre človeka vstrebateľné až po miernej tepelnej úprave (varenie, dusenie, na pare).
Do skupiny karotenoidov patrí aj z nich najdôležitejší lykopén, ktorý sa nachádza napr. v paradajkách, preto aj mierne tepelne upravené paradajky sú mimoriadne zdravé.

A čo sa týka zeleniny všeobecne, obsahuje vitamíny A, D, E, K, ktoré sú rozpustné len v tukoch. To znamená, že aby si ich náš organizmus mohol z prijatej potravy vziať, musia byť prijímané spolu s tukmi. Ak konzumujeme samotný zeleninový šalát, pokvapkáme ho extra panenským olejom. Ak ho konzumujeme s obedom - pokvapkať netreba, pretože v pripravenom mäse a prílohe sme už tuk pravdepodobne pridali, okrem toho prirodzene sa v ňom nachádzajúcom.
Čo sa týka malých detí, do zeleninových príkrmov je teda tiež vhodné z vyššie uvedeného dôvodu pridávať zdravé tuky. Nie v úplne prvých, ale po pár týždňoch.

janickacrazy
7. jún 2017

@jasminet Tvrdí to candii o pár príspevkov hore, na nu som aj povodne reagovala, lebo to sa mi fakt zdá už prehnané.

janickacrazy
7. jún 2017

@lorela To tu nikto nespochybnuje, viem o tom, ale aj surová zelenina je zdravá a netreba ju variť pre dospelých ako písala candii. A ani 7mesačné dieťa kúsok surovej zeleniny nezabije. Moj názor. 😝

lorela
7. jún 2017

@janickacrazy Jednoznačne, ja by som dokonca povedala, že "najmä" surová zelenina, až potom dusená atď. Pestro a na každý spôsob, asi tak 🙂.
7 mesačné bábo, ak s tým nie je problém, ohryzkávať mrkvu môže, neskôr papriku atď. Ja som síce v tom čase ešte nedávala, ale môže byť 😉