Ktoré jedlo by ste nikdy nezjedli?

terry2003
14. aug 2022
grace55
14. aug 2022

@terry2003 drzkovu polievku, ryžový nákyp, a vnútornosti akokoľvek pripravene.

marianarem
14. aug 2022

@terry2003 Tak ja si netrufam povedat, ze nikdy, ak by ma prikvacil velky hlad, tak by som asi jedla hocico. Ale velmi velky odpor mam k mozockom a k jednemu jedlu, co si robil moij dedo - husacia krv na kmine.

karelova
14. aug 2022

Tazko povedať nikdy... Vzdy som tvrdila ze nezjem surove maso a uz som jedla tatarak z klokana 😀 ale ano, neoblubujem a nekonzumujem surove mäso, huby, morské príšery

janinah
14. aug 2022

Ktoré sa hýbe...a pľúca na smotane

nikdenikto
14. aug 2022

Držkovú, prasacie mozgy, huspeninu, tlacenku, žaby, slimáky atd

ruzovakrava
14. aug 2022

Morské plody, krabie tyčinky, atď., neskutočný odpor k tomu mám, aj keď som sa niekoľkokrát pokúsila prekonať to 😃 a ešte šmakocinka ktorú má rád mm - v hrnčeku rozmiešané vajce v horúcom mlieku 🥴

tamvtme
14. aug 2022

Take, co je este zive....napr ustrice

20erika07
14. aug 2022

Vsetky vnutornosti ,leco , fliacky s kapustou ,bôb, hribovu polievku zo suchych hribov ,ryzovy nakyp 🙂

maribell
14. aug 2022

Hmyz je často označovaný ako jedlo budúcnosti..no úprimne, takej budúcnosti sa asi nechcem dožiť 😨

sojorez
14. aug 2022

Knedle rozmocene od omacky, mokre dukatove buchticky...

viestta
14. aug 2022

Tekvicový prívarok.

elementissa
14. aug 2022

Nič živočíšneho pôvodu. To by som sa naozaj musela ocitnúť na opustenom ostrove úplne sama a nerástol by tam ani jeden strom, ani žiadna tráva, nič... Iba piesok a kamene. A už by som bola bez akeho jedla viac ako 10 dní. Vtedy by ma pravdepodobne určite premohol pud sebazáchovy a maximálne egoisticky by som pre zachovanie svojho života obetovala život nejakej ryby alebo iného živočícha, ktorého by som našla vo vode. A potom by ma to mátalo do konca života.

dilino
14. aug 2022

segedínsky gúľaš, bryndzove halušky.Brrr.

zara0201
14. aug 2022

Okrem vyššie spomínaných vnútorností a morských plodov tak by som nikdy do úst nedala špenát

petulda333
14. aug 2022

Drzkova polievka,jic surove ako sushi ci tatarak, jazyk a pod.

akinom0077
14. aug 2022

@terry2003 je toho celkom dost🙂 napr drzkova polievka😂ale vseobecne neznasam knedlu, omacky, bravcove maso, spenat, a proste vsetko co ma konzistenciu taku ani hustu ani riedki taku na grc napr krupicova kasa pachne to po mlieku a konzistencia na zvracanie🙂 bryndzove halusky… slanina… klobasa… segedin… blee az ma striasa

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuska0910
14. aug 2022

Morske prisery, drzkova, zabijackove "speciality", salamy, parky, cokolvek paradajkove (okrem kecupu😊), tucne mäso, a neznasam varene zemiaky, ako zemiaky jem, ale hocijako inak pripravene..
Inee ma momentalne nenapada🙂

nikka055
14. aug 2022

Huspeninu, Liči a nič podobne slizke 🤮

suzitok
14. aug 2022

@sojorez presne 😂 ja si knedlu davam zvlast na osobitný tanier...mna az napína, ked je knedla premocena, stačí ked to vidim a dojedla som...
Ja by som nezjedla surove maso a nezjem nič, v com citim pach vajca...inak vajcia jem normálne, aj uvarene, akekolvek, len pach po vajci mi extra vadi

edien
14. aug 2022

@terry2003 držkovú polievku, slimáky, tatarák, hocičo z mletého mäsa 🤢

evi225
14. aug 2022

Horčicu. Neviem umyť ani lyžičku od horčice. Napína ma už len pri pohľade na ňu :D

miadi
14. aug 2022

Olomoucke syrecky. Ten smrad sa neda prekusnut😂inak co tu ludia nemaju radi mnamko seafood 🦞 aj slimaky su ok v syre zapecene. Aj chrobaky su ok chutia ako popcorn 🍿😂Mne sa hnusi bravcove telacie a ine maso okrem tych morskych, a vajicko v polievke 🤮

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
14. aug 2022

Ja som schopná ochutnať asi všetko. Nezjedla by som len niečo, čo je zjavne pokazené, plesnivé, zhnité či inak zdraviu škodlivé. A nič, čo ešte žije, hýbe sa a pozerá sa na mňa. 😳

juliavolna
14. aug 2022

@terry2003 sunku

zuzitko74
14. aug 2022

Nejedávam pikantné jedlá a ani sa na to nechystám. A dúfam, že nikdy v živote nebudem prinútená ku kanibalizmu.

miriam11
14. aug 2022

@terry2003 tvarohové rezance na slano s kôprom a so skvarkami, chlieb s medom

patka06
14. aug 2022

Zjem všetko čo nezje mňa 😂 ale vyhýbam sa krupicovej kaši

sissy27
14. aug 2022

@terry2003 surströmming 🙈 a z takých bežných vyprážaný syr, držky a pľúcka na smotane