Marcipánové torty 2 - fotopostupy, recepty

peroli
30. máj 2012

Všechny možné foto-postupy, recepty na krémy a dorty sem... 😉

tatiana451
6. sep 2015

@muffinka8 ,dobrý deň,našla som ju na str.15,ružovo fialova a na vrchu zo stredu je ako otvorený kvietok

denisabugarova
11. sep 2015

ahojte potrebujem fotopostup torty v tvare postele viete o niecom? dakujem 🙂

veronika13
17. sep 2015

Ahojte žienky, prosím poradíte mi? Idem piecť veľkú tortu, má byť pre 120 ľudí, no som obmedzená tvarom a počtom poschodí. Musí byť okrúhla a tri poschodia. Myslíte, že priemery 35,30,26 budú stačiť?

denisabugarova
17. sep 2015

ahojte baby poradite mz ako sa robi lienka a vlacik aj s voznom? dakujeem 🙂

sisa05092007
17. sep 2015

dievcence hladam postup na uplne jednoduchu postavicku,pomozete?ja uz som stratena....dakovala 🙂

lokalistin
19. sep 2015
littlebubu
5. okt 2015

ahojte maminky, prosím Vás...existuje nejaký postup...pre tú "fodru" na spodnom kruhu? tuším akoby sa to mohlo dať, ale ak by bol nejaký obrázok , alebo video ...bolo by super... Ďakujem 🙂

lienocka1110
6. okt 2015

poprosim postup na olafa dakujem

vaneska2011
6. okt 2015

Ahojte... mám k vám prosbu, kto by mi vedel vyrobiť peknú marcipánovú ozdobu na tortu, veľkú asi 15 cm. Niečo podobné ako na foto. Aká by bola cena ? Ďakujem

littlebubu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majkuska
12. okt 2015

Prosim vas kto mi vie poradit kde kupim farby na marcipan? Objednavat uz nestiham, chcem urobit dverkam na narodky.

littlebubu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikak23
13. okt 2015

Dobry den, neviete mi poradit kde by som v Bratislave objednala vyrobu marcipanovych fuguriek? Dostala som sa k jednej cukrarni, ale cena 4 cm figurky je 15 € a to je trochu prehnana cena. Dakujem.

littlebubu
15. okt 2015

tak takto dopadla Elza, pre moju Elzičku. :

littlebubu
15. okt 2015
woman04
15. okt 2015

@vaneska2011
@majkuska
@nikak23
@littlebubu Dievčatá,prosím vás,nezahlcujte tuto temu otazkami,je urcena len na fotopostupy,tema sa stane neprehladna a aj tak vam tu nikto neodpovie..debatuje sa tu :
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/marcipanove-torty-rady-a-postupy/

littlebubu
15. okt 2015

@woman04 OKI, vďaka... nebolo to umyselne.

cawes
3. nov 2015

Ahojte sikovne mamicky
Rozhodla som sa ze sa naucim piect resp zdobit marcipanom aj ja. Viete mi odporucit knizku? Alebo ako na to? Co je lepsie marcipan alebo fondsnt?

petrasalajova
10. nov 2015

Prosím vás máte niekto postup na tortu macka?
Nie PU ale klasického medvedíka.
Ďakujem

vladiella
12. nov 2015

Zeny, tu sa nevkladaju ani otazky, ani Vase vytvory... tu sa vkladaju len fotopostupy. naozaj ste take neohladuplne a ignorujete upozornenie co bolo napisane nez ste sem vlozili dalsi zbytocny rext.

@cawes
@petrasalajova

skuste otvorit forum marcipanove rady a postupy kde je priestor na pokec o tortach. vdaka

vladiella
12. nov 2015

' oprava : text

denisabugarova
1. dec 2015

Ahojte zienky viete my poradit ako spravit tortu v tvare pandy dakujeem 🙂

denisabugarova
2. dec 2015

ahojte potrebujem poradit idem robit tortu v tvare Pandy a neviem ako sa to robi. Prosim poradte mi dakujem 🙂

nikita308
2. dec 2015

Ahojte, prosím Vás dievčatá idem po radu, dcéra bude mať 4 roky a chcem jej urobiť tortu... problém je však v tom, že jej zistili nedávno alergiu na mlieko a mliečnu bielkovinu, nemáte nejaký recept na plnku???

nika1985
2. dec 2015

@nikita308 moja mala to ma tiez, v BA kupujem pohankovy tvaroh a s kokosovym mliekom plus smotana som jej spravila pribinacikovy krem. Alebo viem ze baby pouzivaju aj palmarin a klasika puding z mlieka ktore moze. Teraz som skusala kokosovu smotanu, gastanove pyre a cokoladu zvarit a ked to bolo take polotuhe supla som to na korpus a v pohode. a da sa kupit aj alsan

nikita308
2. dec 2015

@nika1985 Ďakujem... 🙂

pukica
2. feb 2016

Ja nekonecny amater opat otravujem mam kamaratovi na premieru studentskeho muzikalu spravit tortu poslal mi foto co ma byt na brchu ono je to vlastne pozadie teda kulisy rozmyslala som ze dam biely potah slnko a tie dva stromy co su v predu spravim pod potahom teda aby to vyznelo priestorovo ked na to dam potah a potom zvysok namalujem no a ted dilema cim malovat?Normal gelovkami to bude ok?Dakujem za kazdu jednu pomoc,normalne som tortami prasrila bo nejak na to nemam 😔 ale kamosovi by som rada spravila peknuuu tortu za tu jeho neskutocnu snahu,pridavam foto 😊

littlebubu
15. feb 2016

@peroli ten burak je chutný...nemáte tu niekde fotopostup aj mcqueena? Prosím 😊

t_fire
16. feb 2016

Mile tortickarky, viem ze to sem asi nepatri ale potrebovala by som pomoc. Prosim vas skusala uz niektora z vas prasok na krajky flexi ice? Ako sa s nim pracuje. Za kazdu radu vopred dakujem. V skupine tortickarok mi nikto nevedel poradit