Môžem pól ročnej uvariť mrkvu a zemiak na pare?

crapula
23. feb 2011

Mamicky mozem uvarit moje pol rocnej dcerke zemiak a mrkvu na pare? Mozem jej proste vzdy zeleninku varit len na pare? Ci mam radsej normalne uvarit vo vode? Lebo si myslim, ze by sa vo vriacej vode "uvarili" aj vsetky ziviny..

dara76
23. feb 2011

mozes 🙂

bambi2
23. feb 2011

nic sa nestane, kludne mozes robit na pare vsetko. je to ovela zdravsie ako varene vo vode... aj ja som naparovala... ale uplne do mäkka ak musis mixovat 😉

atrami
23. feb 2011

na pare je určite lepšie. Ja som si urobila aj vývar, ten som rozdelila do nádobiek na ľad a ak bolo jedlo suché, pridala som zmrazený vývar alebo mlieko.

mircalla
23. feb 2011

Varenie na pare je odporucane kvoli zachovaniu zivin. Da sa naparovat alebo kupit parny hrniec do zastrcky, mam tefal a neviem si taketo varenie vynachvalit. Ked je to hotove skratka zabzuci. Ozaj odporucam

saza007
23. feb 2011

jasne, najlepsie na pare!

kdezee
24. feb 2011

ja tiez varim len na pare 😉 od zaciatku..ale tusim maximalne 20min by sa to malo varit

erikaka
24. feb 2011

ano môžeš

zuzikkaa
24. feb 2011

jasne,na pare nieje problem 😉 a v pohode aj vovode ked varis max 20min tak sa stale zachovaju ziviny.ja som varila vo vode a ked som mixovala tak som pridavala aj ten vyvar podla toho ci ake som to chcela riedke.ale to mozes kludne urobit ze uvaris na pare a potom riedis prevarenou vodou ked chces dat pit z flasky 😅

smarti
26. feb 2011

Keď varím na pare, tak to je omnoho chutnejšie ako keď varím vo vode a verím, že aj oveľa zdravšie.