• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte recepty pre domácu pekáreň

1. augusta 2017 
@zigzag ja som použila čo som mala doma :grinning: proste aj dvojnulku ale kupila som si aj take ražné a tak- proste čo som mala som použila
12. nov 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jerryjanka dakujem, idem pozriet do obchodu, ze co tam maju :slight_smile: vies aspon prvy sa musi podarit, aby nepinali,ze kolko penazi som za to vyhodila,teda moj muz :grinning:
13. nov 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, prosím poradte mi niekto, dávali ste už nádobu na cesto do umývačky? Robila som v nej puding a mlieko mi vyprsklo na viacerých miestach na vonkajšiu stranu nádobu a tam sa to zasušilo, bojím sa to oškrabovať, aby som to nezinčila, preto by ma zaujímajo či sa nezničí ked ju dám do umývačky trebars len na 40C Neošpatní nádoba? dakujem :wink:
13. nov 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. nov 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, máte niektorá pekáreň Eta siesta? Ak áno, môže mi odmerať nádobu? A ešte sa takto spýtam, do Lidlovej pekárničky pasuje nádoba z nejakej inej pekárne? Aj tie háky? Totižto mám tu Lidlovú pekárničku, som s ňou spokojná, ale nedávno som si všimla, že z tých hákov sa ako uvoľnuje nejaká farba alebo čo to je, tak sa obávam, že čo to...
16. nov 2012 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred dvomi týždňami som kúpila pekáreň v kauflande a zatiaľ som s ňou spokojná,učím sa,skúšam rôzne chleby aj sladké koláče,dúfam že dlho nám bude slúžiť. :wink:
18. nov 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sima.p Teraz som si všimla aj ja, že z jedného háku sa uvoľňuje farba. Je to ten hák, ktorý som minule zabudla z chleba vybrať a manžel doň zarezal s nožom. Neviem, či do tej pekárne z lidla pasuje iná nádoba, ale viem, že sa to dá objednať, aj tie háky.
18. nov 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina no viem, že sa dá objednať, ale ak by pasovali háky z inej, skúsila by som tie, lebo tieto lidlovské sa mi nejako nepozdávajú. Napr. mama má pekáreň Sencor a ten hák má inú tú povrchovú úpravu.
18. nov 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sima.p Nedá sa to reklamovať?
18. nov 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina no neviem či by som pochodila, ako by som to dokázala, že to púšta farbu?
18. nov 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sima.p zrejme by si nebola sama.
18. nov 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sima.p možno by sa tiež dalo objednať nejaké iné háky z inej pekárne. Ja nad týmto práve uvažujem.
18. nov 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina vraj z tej ety (ale neviem presne z ktorej by mali pasovať)
18. nov 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sima.p Hm..., musíme to nejako zistiť. Ja som mala predtým etu a ten hák do nej vôbec nepasuje, lebo je veľký a narážal by na kraje nádoby. Bola to nejaká eta s jedným hákom.
18. nov 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina predpokladám, že by to mohla byť eta siesta alebo harmony, tie sú dvojhákové
18. nov 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sima.p Ešte sa chcem opýtať, či sa ti to stáva aj pri obyčajnom chlebe, lebo mne sa to prvý krát stalo teraz, keď som mala pomerne riedke a sladké cesto.
18. nov 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina prvý krát som si to všimla, ked som tam tie háky nenasadila dobre, akoby som ich tam nezatlačila tak ako treba, a teda nemiešali poriadne, akoby som to popísala, to vlastne tá dierka v tom háku - tak sa ta špina robila a poriadna, ked hnetenie zastalo a háky som išla poriadne zatlačiť ako bolo treba, tak to tam púštalo kopec špiny. No a potom som si to všimla inokedy, ked som po pečení umývala tie háky, tak vnútri bolo zase kopec "špiny". Na 99% pečiem len celozrnný chleba, sladký koláč som piekla len 2x, moc sa mi nevydaril. A áno, čím redšie cesto, tým sa mi to zdá horšie. Inak som s pekárničkou veľmi spokojná, ale toto ma teda poriadne štve.
18. nov 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate nahodou niekto pekarnicku MOULINEX OW 502330? chcela by som vediet, ako je hlucna. Pisu ze je hlucnejsia, ale neviem si predstavit, co to znamena... hlucnejsia ako umyvacka riadu napr. alebo taka ako mixer? :confused:
19. nov 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq je hlucna tak, ze nam to vadilo, vyrusovalo, nastastie sa pokazila a vratili nam peniaze :slight_smile:
21. nov 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuziq my mame mulinexku a je hlucnejsiau nas viac ako mycka, kedze nasa mycka je uplne ticha, ale mne osobne to nejak neprekaza, je hlucnejsia pri miesani, potom je uz tichucko.
22. nov 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuziq mala som istý čas moulinexku požičanú, bola hlučnejšia ako moja vega (tesco), ja mám umývačku tichú, ale napr rušilo to asi ako keď perie práčka, ako mixér určite nie. Inak, mne už vega doslúžila (rozpadla sa mi nádoba), zatiaľ mi to MM nejak vždy napraví, ale chystám sa kúpiť si novú a budem brať asi moulinexku. neviem, čo iné by som.
25. nov 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá,kde sa oplatí kupovať muku hlavne celozrnu?
28. nov 2012 o 08:30  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (44. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brambie momentalne maju v akcii za super cenu celozrnnu muku strednu special 800 g za 0,39 eura co vychadza asi 0,49 eura za kilo. Je dobra pridavam ju k bielej muke v urcitom pomere a je to super samotnu som ju este neskusala :slight_smile:
29. nov 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romea kde ju prosim ta maju ?
30. nov 2012 o 11:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (44. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brambie Kaufland :slight_smile:
30. nov 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brambie prepac zabudla som napisat ze kde v kauflande :slight_smile:
30. nov 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes som ho robila, podaril sa. Je super :wink:
@ivankaalenka
30. nov 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, chcem sa spytať či máte niektorá skusenosti s robením, resp. miesením testa na medovníky v pekarni na chlieb ? dakujem za každú radu :slight_smile:
3. dec 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty5 ja vždy len v pekárni :wink:
3. dec 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty5 Fíha, tak toto by ma nenapadlo, ale veď skúsim. :wink:
@alami
3. dec 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok