Problém s pečením oblátok

pupetko263
10. okt 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte vedeli by ste mi poradiť kúpila som si stroj na pečenie oblatok značky Wafee problém je v tom že keď spravím oblatku mala by som si ju pekne zobrať z platne a ja namiesto toho ju musím ťahať po platne aby som ju odlepila a potom položila aby sa nevykrutila máte s tým skúsenosti? A dobré rady? Či je problém v cestu recepte alebo fakt neviem...

lucik90
10. okt 2021

@pupetko263 mám doma oblátkovač tejto značky. Tiež mi to zo začiatku nešlo, treba cvik 🙂 Kúpila som si takúto teflónovú pomôcku značky tescoma. Ale každému môže vyhovovať niečo iné...

lucik90
10. okt 2021

@pupetko263 a ak by sa oblátky lepili, nebojte sa použiť tú kefku, ktorá bola pribalená k oblátkovaču. Treba ňou dobre vydrhnúť platne. Nebojte sa, nedoškriabu sa 🙂

vargatomas1
10. okt 2021

tiež som tak isto trosku pomohlo nastavenie hrubky a aky recept pouzivate ten original pribaleny?

vargatomas1
10. okt 2021

@lucik90 to ma ani nenapadlo pouzit a mam ju doma🙂

telusikk
11. okt 2021

Ale možno to nebude problém samotného oblátkovača ale skôr cesta, ak sa lepí asi ho treba trošku obmeniť 🙂

vavasimo83
9. nov 2021

@pupetko263 nemá niekto na predáj alebo poradiť znacku