Raňajky a večere - inšpirujme sa navzájom

happy8051
15. feb 2012

Toto je pokus o odnoz temy Co dnes varite? Takze: Co ste dnes ranajkovali a co budete vecerat?

sisaha
15. feb 2012

@happy8051 avokadovu pomazanku 😉

kibuk
15. feb 2012

@happy8051 pravdepodobne dnes uz len parky,pecivko a teply cajik 🙂

lucka1987
15. feb 2012

active suche chelbiky morcaciu sunku a platok syra .. snazim sa drzat dietu ... 😕

alenka600
15. feb 2012

@happy8051 Super tema, lebo hlavne tie ranajky a vecere mam stereotypne 🙂 Ranajky - pecivo a kakao, vecera - asi tuniaka so zeleninou a nejaky dzus.

sante81
15. feb 2012

makovka s dzemom a maslom + kakao, pukance maslové k paneláku

gerdusha
15. feb 2012

ranajky: cerealie s jablkom a mliekom
vecera: avokadovo-tuniakova pomazanka 🙂

janusa_
15. feb 2012

ranajky: razny chlieb, platok sunky
vecera: americke zemiaky

adelaida33
15. feb 2012

ráno omeleta, večer jogurt s cereáliami

terez24
15. feb 2012

ranajky - jogurt s vlockami, chlebik s maslom sunkou a zelenina
vecera - zeleninovy salat s tuniakom alebo mozzarela s rajcinami, uvarene vajicka k nim syr a zeleninka

happy8051
autor
15. feb 2012

na ranajky sme mali cokoladove croisanty, biely jogurt s cerstvymi jahodami a kavu, dzus. na veceru boli zapecene bagety so syrovou pomazankou, cervena paprika, rajciny

lutsy
15. feb 2012

@geradusha ako robis avokadovo tuniakovu pomazanku? znie to zaujimavo a jedno avokado mi zrovna zrie v kuchyni 🙂

d_anica
15. feb 2012

My sme mali rano ryzovu kasu a vecer bude tvarohovo-mrkvovo-jablckova pomazanka, snad ostane aj zajtra na rano 😵

vivusika
15. feb 2012

na raňajky pomazánku z treščej pečene a domáci chlebík, večera krupicová kaša s grankom a škoricou pol na pol 😀

titkovamiriam
15. feb 2012

@happy8051 že odnož 😀 😉
ranajky :tvarohova pomazanka,makovky,caj,mlieko
večera:buchty kakao 😉

lussy23
15. feb 2012

@gerdusha ako robíte tú pmázanku?

ukana
15. feb 2012

ranajky...cereálie s jogurtom
večera...rožok so syrom, paradajky, čaj....

@gerdusha , tá natierka z avokáda ma zaujala 😉 receptík daj 😉

fialkaa
15. feb 2012

Ranajky - kaizerky, sunka, zelenina, dzem, syr - ja sladke, mm slane, maly jogurt,
Vecera - zemiakova polievka, pizzove slimaky

titkovamiriam
15. feb 2012

avokadova pomazanka je mnam,ja robim :avokado pokvapkam citronom roztlacim premiesam s cesnakom a smotanou,osolim a okorením

mia258
15. feb 2012

Raňajky - domáca mramorová bábovka + mlieko
Večera - pečivo s cottage syrom 🙂

gerdusha
15. feb 2012

@lutsy
@ukana
@lussy23

avokado si prekrojim, vyberiem kostku, pokvapkam citronom /dala som z celej polovicky/ a vidlickou som pomackala, pridala 3 struciky cesnaku /my cesnak lubime a manzel je chory - tak zdravotne .)/, pridala som tuniaka vo vlastnej stave /nie v oleji, pretoze to uz by bolo uz moc tuku v natierke/, trolinku som to okorenila...a to je vsetko... 🙂

lussy23
15. feb 2012

@gerdusha ďakujem. Dosť sa to podobá na nátierku, ktorú sme už robili až na toho tunieka🙂

dualcore
15. feb 2012

moje ranajky salat z mrkvy a jablka,posekane mandle,hrozienka a med.vecera jogurt.

zuzikkaa
16. feb 2012

ranajky- rybacia pomazanka 🙂
vecera- zmes bezlepkovych vlociek + susene ovocie / nastruhane jablko + biely jogurt 😝 😝 😝

vianocnystromcek
16. feb 2012

ranajky vzdy müsli so susenym ovocim + bezlaktozovy jogurt alebo sojove mlieko
vecera: podla toho co som jedla na obed ale dnes to budu spagety s brusetou 🙂 a cerstvymi paradajkami

mata1001
16. feb 2012

velmi dobra tema pre mna...aspon sa inspirujem...u mna ranajky- kava a vecera- ovocie...no nic moc teda... 😝

titkovamiriam
16. feb 2012

kedze marek ochorel tak ranajky v klude:prazenicka,sunka,kakao-co kto chcel do skoly a prace
na veceru bude krupicova kaša 😉

happy8051
autor
16. feb 2012

dnes sme mali na ranajky lievance s cucoriedkami a slahackou, granko
na veceru bude toast so sunkou a syrom, zeleninka

gumimaci
16. feb 2012

@happy8051 mohla by si mi napisat recept na lievance? ja som robila len raz tie zo sacku, a boli hnusne ☹
dakujem 🙂

nanulik
16. feb 2012

u mna vyhrávajú granule (rozumej kakaové guličky) namočené mlieku 😀 malý má bud miláčik alebo jogurt a mm neranajkuje. na večeru mávame párky (malý nie) puding, krupičku, chlebík s niečím natretý, alebo polievku od obeda