• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Recept na tortu za 5 minút

18. júla 2009 
tak ja tuto tortu milujem. Korpus robim sama:
(vsetko mixerom zmiesam)
5 bielok vyslahat mixerom, pridat 5 polievkovych lyzic cukru, pridat 5 zltok, pridat 5 polievkovych lyzic polohrubej muky, vyliat na vymasteny a mukou vysypany plech a upiect.
Mnami, uz viem co urobim zajtra ku kave :grinning:
25. apr 2008 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, elize a to pecies na plechu, alebo v tortovej forme? a bez ovocia? ...nic ine?
25. apr 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aha prepac elize, odpisala som skôr ako som si precitala o co ide. tu tortu poznam je vynikajuca aj v cokoladovej forme. tak prepac za tie otazky ohladne ovocia a korpus urcite vyskusam.
25. apr 2008 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renerka, v tomto mnozstve je to tak akurat na tortovu formu. Ak robim roladu tak cesto vylejem na papier na pecenie (ktory mam na normalnom plechu) a hned po upeceni spolu s papierom na pecenie polozim na vlhku utierku a rolujem. Po vychladnuti odrolujem a plnim kremom a bananom. Poliat cokoladou,neskor nakrajat a hotovo. Volame to "slonie oko"
26. apr 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby skúšali ste robiť tortu už aj na mrina kesoch?zmekli potom?díííky

elize a roládu plníš spomínanou plnkou na 5min.tortu?
27. apr 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzidr na marina keksoch som to este nerobila. Na tieto keksy davam puding, ovocie a zase puding a prikryt keksom.
Roladu plnim kremom z masla, ale zvykla som si v poslednej dobe kupovat polevu od dr. oetker v prasku.
27. apr 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam ta 5 minutova torta je super robila som ju včera a hned na posedenie sa zjedla a dnes som ju robila zas a už je po nej fakt je to rychlovka čo sa tyka pripravy aj jedenia mnam mnam. Elize a do korpusu nedavaš žiaden kypriaci prašok? :fearful:
11. máj 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás ju voláme 5 minútová torta a to doslova, za 5 minút spravená, za 5 minút zjedená :grinning: :grinning:
12. máj 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat vcera mamina robila tuto tortu, pocula som o nej prvykrat... a bola super, mnam :slight_smile:
12. máj 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze sa tato torta alebo len ta pudingova zmes dat aj do mraznicky, ak ju chcem spotrebovat v priebehu tyzdna?
30. máj 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robila som dnes túto tortičku, výborná, len kým som ju z hrnca dostala von, trošku som sa potrápila. Ale výsledok stál za to. Nabudúce skúsim namiesto mandariniek jahody v konzerve, aj to by mohlo byť dobré
1. jún 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ta slahacka sa ma najskor vyslahat, nez sa tym zacne triast? alebo tam ma ist taka riedka?
22. jún 2008 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l.lara....taká riedka :wink:
22. jún 2008 o 07:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzucko dakujem, tak to uz len pre tu srandu skusim :grinning:
22. jún 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skús..všetko naplieskať do misky, potom troška triasť a normálne budeš cítiť, ako ti to v tej mise hustne...je to paráda :grinning: :grinning: :grinning: ..a hlavne fajnota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2008 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa to aj nejak miešať?ked to trebars trasením zle premiešam?si teda neviem predstaviť držať hrniec s pokrievkov a triasť :grinning:
22. jún 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, trasením to premiešaš úplne v pohode, ale nedávaj to do hrnca, ale do nejakej umelej misky s vrchnákom, ktorý dobre tesní :slight_smile:
22. jún 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to normalne premiesavam varechou a v pohode, je to jednoduchsie :wink: . len prvy krat sme triasli :grinning:
22. jún 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj,no taku misku s vrchnákom nemám,takže ak dnes zoženiem ingrefiencie bude drahý miešať až mu ruka odletí a potom už od nervoch nebude chcieť tuto vychýrenu tortu a bude len moja :grinning:
22. jún 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som naposledy nerobila tortu, ale spravila take pohare, rep. do misiek som vrstvila piskoty a na to ten krem
22. jún 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som všetko nakupila :grinning: ,idem spraviť korpus a zajtra to upečiem :grinning:
22. jún 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som stihla dnes aj obchod, aj upiect korpus. plnku som miesala varechou v hlbokej miske. no a uz sme to aj zjedli :grinning: ked budem mat nejaky rychly recept, tak prispejem aj ja :dizzy_face:
22. jún 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme vyskusali a manzelik sa len tak zalizol...inac ja som to robila v obycajnom hrnci s pokrievkou a pohoda, nic sa nedostalo von predcasne ups :sweat_smile:
22. jún 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne korpus vyšiel na 1* , a zvyšok trasľatej receptury sprvaým tesne poobede,aby sme to mali čerstve :grinning: ,ale háhodou som stretla kamošku ktorá to robí (a ja sa jej šla chváliť čo idem piecť) a ona vravela že ona dáva na 1 korpus len po jednom z každého a nie po 2 -a že miesto šlahačky dáva jemný tvaroh,vraj to nie je potom take mastne-tukove,takže baby môžte skusiť. A jej brat že zas dáva miesto mandariniek domáci marhulový kopot a mnam
23. jún 2008 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už je hotova,chladí sa,ale nabuduce dám radšej tvaroh,toto mi príde fest mastne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale manžel určite neodmietne :grinning:
23. jún 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem to dnes skusit,vonku je horuco a budeme mlsat :grinning:
23. jún 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to už pučím do hlavy,tuším mi ani ten tuk nevadí :sweat_smile:
23. jún 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a naco dvate tu masu?na piskoty?a davate to do nejakej formy? :wink:
23. jún 2008 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kúpila v kauflande taký tenký korpus na ovocnú tortu
24. jún 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to je fantastycke,ja som to urobila do tortovej formy.chladil to aj mrazak a sup uz nebolo-tento recept by mal dostat cenu-jedli sme ho cela rodina,a este aj psykovia :grinning:
24. jún 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok