Zdravé večere pre školákov

viliama
21. sep 2014

Ahojte, je tu dostatok receptov na zdravé večere pre malé deti aj pre dospelých, ale čo rak dať školákom, aby mali zdravý spánok a na druhý deň dostatok energie. Aby neboli príliš prejedení a ráno mali chuť na zdravé raňajky.

tenerifka
22. sep 2014

@zuzkat1 No ale staci tu zeleninu dobre umyt, nie?

Je jasne, ze su farmari a "framari", treba si ich preklepnut, normalne ist navstivit a pozriet sa co pestuje a
ako to pestuje, a ak ma certifikat od ministerstva polnohospodarstva (tu v Spenielsku to tak funguje), ze je biopestovatel, neverim, ze by riskoval svoju licenciu

zuzkat1
22. sep 2014

@bambi29 presne tak...preto je u mna bio len co ja vypestujem... Inak vsetko jedno

zuzkat1
22. sep 2014

@tenerifka tak v spanielsku mozno... Asi Staci neviem,ale tie choroby pisali aj na mliecne vyrobky... Mne z toho vychadza ze je fuk co kupis,len pisali ze malinke deti sa s tym horsie vysporiadaju,teda ich organizmus

tenerifka
22. sep 2014

@zuzkat1 Lenze ked nedavas surove nepasterizovane mliecne vyrobky ci surove maso(tu je uplne jedno, ci bio ci nebio), ked nedavas neumyte ovocie a zeleninu, tak sa ani male dieta nemoze nakazit nejakym hnojom ci bakteriami z neho. Ved polnohospodarstvo tak fungovalo odjakziva, tak si nenechajme natlacit kaleraby do hlavy, ze len to umele a chemicke je bezpecne, je to presne naopak

saska112
23. sep 2014

@kamajka vsak to ...ja tiez nesuhlasim so sladkostami...ale doma sa mi dcera stazuje ze ostatni maju 😒 tak jej aj ja dam...ale nieco male...napr. malu kinder cokoladku alebo jeden cukrik 😀

saska112
23. sep 2014

@viliama mna napada : pecene zemiaky v trube, kmin, cesnak a na zaver pridam mrazenu brokolicu len trosku zmaknut a postruhany syr...k tomu acidlo alebo mlieko, dalej losos na masle, zemiaky, ladovy salat, oblozena miska (sunka,zelenina, vajce) kusok celozrnnej bagetky k tomu.... 🙂