2 roky predĺžený rodičovský príspevok a teraz zamietnutie

helenita
12. nov 2019

Ahojte vie mi prosím niekto poradiť ako napísať odvolanie na zamietnutý predĺžený rodičovský príspevok zo zdravotných dôvodov, dva roky som ho poberala na tento posledný mi zamietli ďakujem veľmi pekne

miskaxx
23. jan 2020

@helenita no ani ja sa neviem rodičov mám vo vysokom veku a na maleho som sama.a keď idem na pohovor a poviem že mám dieťa tak mi tak podajú ruku.a na smeny sa mi nedá nemá kto byť s malým.ty na tých stoličkách si všetko ľahko predstavujú.

miskaxx
12. feb 2020

@helenita tak zamietli nam to aj po odvolaní. Ako 2x na to iste dostaneme a tretí nie dosť zaujímavé by ma zaujímalo podľa akého máte a to posudzujú keď raz áno a raz nie

helenita
autor
13. feb 2020

@miskaxx no vidíte ani ja nechápem a už neviem ani ci mam bojovať ďalej malý mi je stále doma chorý stále atb, ale aj tak si urobia po svojom

miskaxx
13. feb 2020

@helenita ja som to vzdala už kašlem ich

helenita
autor
13. feb 2020

@miskaxx teeaz sedím doma nemôžem nájsť prácu malý je stále chorý presne ako vravíte hneď sa pýtajú na deti keď chcete ísť robiť je to ťažké hlavne keď vám nemá kto pomôcť

lucka2146
17. feb 2020

Nám tak isto zamietli žiadosť. Podávala som si prvý krát teraz sa idem odvolať. Asi mali nariadené aby neschvalovali viacerím. Mam pocit ze si to ani nepozerajú len dávajú na kopu.

helenita
autor
17. feb 2020

@lucka2146 no nám ani odvolanie nestačilo aj tak neschvalili

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka2146
17. feb 2020

@helenita a nedali ste si do odvolania že chcete byť prítomná pri posudzovaní stavu dieťaťa?

helenita
autor
17. feb 2020

@lucka2146 nie nedala som si to tam bohužiaľ

lucka2146
18. feb 2020

@helenita tak si skúste dat novú žiadosť, a skúste si požiadať že chcete byť pri tom.

helenita
autor
18. feb 2020

@lucka2146 áno rozmýšľam o tom ďakujem

miniaturka19
12. apr 2020

Baby prosim vas, poradte mi postup odvolania. Vraj treba podat novu žiadosť o rodicovsky prispevok a to ked mi pride ze zamietnaju tak na to sa odvolat? Je totak?

zuzana2910
12. apr 2020

@miniaturka19 a už Ti prišlo zamietnutie? Pokial áno, treba počkať kým príde ešte že odnimaju rodičovský príspevok a tam je napísané, že je možné sa odvolať do 15 dní.

miniaturka19
12. apr 2020

@zuzana2910 ano to zamietnutie mam. Lebo som volala na urad a tam mi pani povedala ze ja mam podat znovu žiadosť o rodicak, maly mal teraz v marci 3r.

spachtosko5
10. okt 2020

dievčatá mladšiemu zistili reflux a potvrdilo sa že je alergik . Zatiaľ nevieme na čo je alargický . V správe čo sme boli na diagnosticko-liečebnom pobyte má napísané že chronický zápal nosohltana + teda ten reflux a plus začali sme navštevovať alergo . Myslíte že by som mala skúsiť podať si žiadosť na platený rodičák ? Ďakujem

miniaturka19
11. okt 2020

@spachtosko5 urcite ano

miskaxx
12. okt 2020

@spachtosko5 vyskúšaj nám.to neprešlo po dva roky ano na tretí posledný už nie ako to začali prísnejšie brať. Ale za pokus to stoji

zuzana2910
12. okt 2020

@miskaxx podobne, celý čas dcére schválili, teraz už nie aj napriek diagnóze ktorá sa vôbec nezmenila..odporúča kardiológ, pediater, no posudkova ani odvolanie v Ba neprešlo..áno, teraz potrebuje štát na iné výdavky..