Používame cookies. Viac informácií tu. OK
dai
27. apr 2012

@bleelka schvalene to zatial nie je - radicova to tak chcela ale pochybujem ze v tychto casoch sa to prijme ☹

hajanka
27. apr 2012

ja tiez silne o tom pochybuje, na jednej strane nieco slubuju, na druhej planuju rusit RP, pridavky na deti, porodne....
ja uz nicomu v tomto state neverim! Hlavne nie tomu, ze bude lepsie.

bleelka
autor
27. apr 2012

@dai
@hajanka dakujem kocky. Ja som zmetena, lebo v tom clanku pisu ako by to bolo iste. "Predĺženie o 6 týždňov začne platiť až od 1.januára 2013.".....tak teraz neviem, ale tiez pochybujem ked planuju porusit mamickam prispevky... 😒

tea333
27. apr 2012

ziadne peniaze navyse by som necakala. ak chce vlada zvladnut predsavzatie ohladom deficitu, nema sancu davat, iba okresavat sa bude

liz_lemon
27. apr 2012

@hajanka
@bleelka
kde na to chodite, ze sa bude nieco rusit? to boli len napady nejakych ekonomov, nie plany vlady, napokon Fico to aj sam hovoril, ze su to bludy

bleelka
autor
27. apr 2012

@liz_lemon akurat som preletela programove vyhlasenie vlady, ktore dnes zverejnili. Nic na podporu matiek na MD a RD tam nie je spomenute, tak predpokladam, ze na predlzenie materskej sa zameriavat nebudu a prinajlepsom to nechaju v stave, v akom to je...

liz_lemon
27. apr 2012

@bleelka ale to neznamena, ze idu nieco rusit/brat

ketrynf
25. sep 2012

dobrý deň,
ale podľa toho čo sa hovorilo,tak by mali aspoň zvýšiť vymeriavací základ z terajších 65% na 70%.
či sa mýlim?

matija
22. nov 2012

v utorok o tom písali v sme, že zostáva aj 34 týždňov, aj 65 percent...nič sa nemení... zvyšujú sa prídavky na deti na 23,10 a rodičovský príspevok na 199,60

katka198512
23. nov 2012

no to nam zvysili,mali by sme im byt vdacni

lili007
23. nov 2012

@matija
Ano aj ja som toto citala. Materska zostava rovnaka. Takze jedine zvysenie rodicovskej a pridavkov, celkovo cca o 1,5 Eur, juj to si uzijeme🙂))

Tu začni písať odpoveď...

Odošli