Bude sa od roku 2013 predĺžovať materská?
Ahojte buduce maminy. Viete mi niektore poradit ci sa od 1.1.2013 bude predlzovat materska na 40 ako to bolo slubene (kedze pre tento rok sa to neschvalilo)? Je to schvalene alebo to bol len navrh predoslej vlady a nastupom novej vlady sa to bude menit a nic predlzovat nebude? Neviete ci je to naisto alebo sa s tym neda pocitat? Dakujem velmi pekne za informacie!
http://www.finance.sk/spravy/finance/79017-mate...
ja tiez silne o tom pochybuje, na jednej strane nieco slubuju, na druhej planuju rusit RP, pridavky na deti, porodne....
ja uz nicomu v tomto state neverim! Hlavne nie tomu, ze bude lepsie.
ziadne peniaze navyse by som necakala. ak chce vlada zvladnut predsavzatie ohladom deficitu, nema sancu davat, iba okresavat sa bude
dobrý deň,
ale podľa toho čo sa hovorilo,tak by mali aspoň zvýšiť vymeriavací základ z terajších 65% na 70%.
či sa mýlim?
v utorok o tom písali v sme, že zostáva aj 34 týždňov, aj 65 percent...nič sa nemení... zvyšujú sa prídavky na deti na 23,10 a rodičovský príspevok na 199,60

@bleelka schvalene to zatial nie je - radicova to tak chcela ale pochybujem ze v tychto casoch sa to prijme ☹