icon

Kedy chodia materské dávky na dieťa?

avatar
uhlikova09
18. okt 2007

Caute baby kedy vam chodi materska?Najlepsie tie co maju tatrabanku,lebo ja som menila banku,v Dexii som mala vzdy 18. okolo pol tretej a teraz mam tatrabanku a nic preto sa pytam asi kedy vam zvykne chodit.Bojim sa lebo malemu treba kupit veci,muž v Anglicku a momentalne nemože poslat peniažky preto sa pytam Dakujeeem 😀

Strana
z2
avatar
anielik
18. okt 2007

ahoj ja som dostala vcera..cize 17teho 🙂

avatar
kotenko
18. okt 2007

Mne prisli peniaze na tatru uz 12.teho (minuly tyzden v piatok), ale to mi posielali vsetky peniaze naraz a prvy krat, tak ja neviem ako to bude chodit, tiez by som rada vedela kedy chodia do tatry... no a tu su tie moje prachy: dva rodicovske prispevky (materske), rodinne pridavky, 11 tisic od Fica a k tomu kocikove...

avatar
sunnysan
18. okt 2007

ahoj, ja mam tatrabanku a tiez som dostala matersku vcera navecer.

avatar
kotenko
18. okt 2007

peniaze na ucet chodia vzdy navecer - okolo 18-19h

avatar
vavka33
18. okt 2007

Mne chodi RD az okolo 24-25.v mesiaci

avatar
petka.m
18. okt 2007

ahojte, mne chodí okolo 15-teho 😉

avatar
andrea.m
18. okt 2007

aj mne 😉

avatar
vavka33
18. okt 2007

nie je to podla abecedy?Alebo do mensich kutov chodi neskor 😀

avatar
lidka619
18. okt 2007

mne chodí vždy 16-teho , aj manželovi prídavok na dieťa /či ako sa to volá 540 Sk/ v ten istý deň 😉

avatar
livka299
18. okt 2007

Ahojte, ja som pocula ze to ide podla abecedy... 😎a ten danovy bonus dostava manzel k vyplate...

avatar
angelos
18. okt 2007

mne prisla dnes,ja som az S,takze preto tak neskoro 😉

avatar
tinockaaa
18. okt 2007

ja som Š a mne prišla včera 😉

avatar
tinockaaa
18. okt 2007

sorry, predvčerom, 16-teho
stále mi takto chodí, mali by to totiž posielať 15-teho v mesiaci a kým to dôjde zo štátnej pokladnice tak to trvá jeden-dva dni

avatar
veronika13
18. okt 2007

mne tiež 16-tého

avatar
lilyk
18. okt 2007

mne chodi 13-teho,tatrabanka 😉

avatar
musa
18. okt 2007

mne dnes,cize 18-teho

avatar
radoslava
18. okt 2007

aj mne dnes

avatar
dannynka
18. okt 2007

ahojte,ja mam vubku,som na s a dnes este stale nic 😠 😠 😠

avatar
andrea.m
18. okt 2007

ja som M a podľa mňa to chodí podľa toho v akej banke máš učet

avatar
dannynka
18. okt 2007

adka no asi,ale ja to mam kazdy mesiac inak,neviem preco ☹ ☹

avatar
uhlikova09
autor
19. okt 2007

Dobre babenky,mne prisla včera večer okolo 19!!!! 😀

avatar
dadulik75
19. okt 2007

mne chodi okolo 17-18 dna v mesiaci vynimocne tento dosla 15....ale uz sa mi stalo ze mi nabehla na ucet aj 20!!!!!!!! takze dopredu si obcas nieco zaistit ak ti chybaju koruny a spolahnut sa na socialku tak sa neda!!!! 😀 😉

avatar
milhaus
19. okt 2007

tento mesiac mi meškala o dva dni, inak 15. teho byva, neviem podla čoho to posielaju
ja som na A a mam VUB, už ju mam skoro aj minutu, stredu rano nabehla

avatar
ramzesa
19. okt 2007

Mne tento mesiac dosli vsetky peniazky RD aj pridavky 16. mam Tatrabanku. Predtym mi vzdy prisli do 15. v mesiaci okolo tretej alebo siestej vecer. Ked 15. vychadzalo na vikend tak piatok pred vikendom hoc aj 13. mi dosli.A pismenko som B 😉 .

avatar
dannynka
20. okt 2007

ahojte mne dosli az vcera vecer teda 19-nasteho 😠 😠 😠

avatar
maca793
27. okt 2007

mne nabehúva okolo 16-17 ako kedy, viem že chodia o 2 dni skôr ako dávajú sociálky a to je od 18.dňa v mesiaci. ja mám dexiu, nemám s nimi problém. peniažky nabehúvajú tak okolo 14,30.

avatar
danuska24
27. okt 2007

😀 keby som bola vedela tak nemenim priezvisko - skok z C az na P 😀

avatar
mirka
27. okt 2007

mne chodia 15-teho, na účet, ale o koľkej neviem

avatar
emogeon
27. okt 2007

mne 14teho a mam Slsp....

avatar
vladkaz1
27. okt 2007

a zakolko baby od porodu pride prispevok samozrejme si ho poziadam a pride mi asi kedy ? neviete? alebo prva materska?

Strana
z2