Kedy chodia materské dávky na dieťa?
Caute baby kedy vam chodi materska?Najlepsie tie co maju tatrabanku,lebo ja som menila banku,v Dexii som mala vzdy 18. okolo pol tretej a teraz mam tatrabanku a nic preto sa pytam asi kedy vam zvykne chodit.Bojim sa lebo malemu treba kupit veci,muž v Anglicku a momentalne nemože poslat peniažky preto sa pytam Dakujeeem 😀
Mne prisli peniaze na tatru uz 12.teho (minuly tyzden v piatok), ale to mi posielali vsetky peniaze naraz a prvy krat, tak ja neviem ako to bude chodit, tiez by som rada vedela kedy chodia do tatry... no a tu su tie moje prachy: dva rodicovske prispevky (materske), rodinne pridavky, 11 tisic od Fica a k tomu kocikove...
mne chodí vždy 16-teho , aj manželovi prídavok na dieťa /či ako sa to volá 540 Sk/ v ten istý deň 😉
Ahojte, ja som pocula ze to ide podla abecedy... 😎a ten danovy bonus dostava manzel k vyplate...
sorry, predvčerom, 16-teho
stále mi takto chodí, mali by to totiž posielať 15-teho v mesiaci a kým to dôjde zo štátnej pokladnice tak to trvá jeden-dva dni
mne chodi okolo 17-18 dna v mesiaci vynimocne tento dosla 15....ale uz sa mi stalo ze mi nabehla na ucet aj 20!!!!!!!! takze dopredu si obcas nieco zaistit ak ti chybaju koruny a spolahnut sa na socialku tak sa neda!!!! 😀 😉
tento mesiac mi meškala o dva dni, inak 15. teho byva, neviem podla čoho to posielaju
ja som na A a mam VUB, už ju mam skoro aj minutu, stredu rano nabehla
Mne tento mesiac dosli vsetky peniazky RD aj pridavky 16. mam Tatrabanku. Predtym mi vzdy prisli do 15. v mesiaci okolo tretej alebo siestej vecer. Ked 15. vychadzalo na vikend tak piatok pred vikendom hoc aj 13. mi dosli.A pismenko som B 😉 .
mne nabehúva okolo 16-17 ako kedy, viem že chodia o 2 dni skôr ako dávajú sociálky a to je od 18.dňa v mesiaci. ja mám dexiu, nemám s nimi problém. peniažky nabehúvajú tak okolo 14,30.
a zakolko baby od porodu pride prispevok samozrejme si ho poziadam a pride mi asi kedy ? neviete? alebo prva materska?

ahoj ja som dostala vcera..cize 17teho 🙂