Mám nárok na materskú, ak som na úrade práce?

zara19
3. sep 2013

ahojte 🙂 , mam taku dilemu, zamestnanie som ukoncila 15.maja 2012, od vtedy som evidovana na urade prace, bola mi vyplatena davka v nezamestnanosti po dobu 6 mesiacov, teraz som v 5,mesiaci tehotenstva a stale na urade prace, mam vobec narok na matersku davku a rodicovsky prispevok, popravde uz som z toho vsetkeho jelen ☹ , dakujem vopred za rady, ci odpovede 😉

evittam
7. sep 2016

@ana10 Áno len na rodičovský príspevok budeš mať nárok od narodenia dieťaťa a rodinné prídavky.

ana10
24. okt 2016

A ten rod príspevok mam nárok po narodení dieťaťa

zuzulale
29. okt 2016

Ahoje volam sa zuzana chcem sa poradiť tak bola som zaevidovana na urade 2 tižne pred tym som pracovala asi rok a pol na zmluvu v kupeloch teraz som si našla robotuu novu pracu ale chcela som sa opitať že či budem mať narok na matersku ak by som otehotnela v tich troch mesiacoch alebo ak som tehotna už teraz ked nastupim teraz do ten prace . lebo ak mam pracu na dohodu ale viradia ma z uradu tak neviem ako to bude. je to postavene tak že je to dohoda ale som viradena z uradu .neviete mi poradiťsom s toho mimo

grediova
20. nov 2016

Dobrý deň potrebovala by som poradiť naša firma končí a máme možnosť dať výpoved z dohodou aj z odstupným alebo odrobiť až do konca a tiež dostaneme odstupné ,nakolko som v štvrtom mesiaci tehotenstva tak som sa rozhodla odísť z dohodou a vychádza to tak ze by som bola nejake štyri mesiace na urade a potom nastupujem na materskú neviete mi niekto poradit z coho mi vyrataju matersku a ci sa mi ta podpora dotkne materskej ja som posledných 5 rokov robila v jednej firme dakujem pekne

tehotnica
27. nov 2016

Chcem sa spytat ci mam narok na matersku nakolko som v takejto situacii:
Do decembra 2015 mam odpracovane 4roky na zmluvu. V roku 2016 som bola uz evidovana UPSVAR ale medzi casom som bola zamestnana aj ale iba 2 dni a v case tejto vypovede som uz bola tehotna a 8mesacna lehota mi stale plynie az do nasledujuceho roku. Termin porodu mam 14.2.2017 ale mam rizikove tehotentvo kedy by som mohla nastupit na MD skor a nie som si ista ale kedy. A taktiez neviem ci musim mat vypisanu pn-ku pri skorsom nastupe na MD. Zatial pn-ku nemam pretoze je pre mna bezvyznamna nakolko som na urade prace.

majusqa77
27. nov 2016

na matersku v ochrannej lehote MUSIS nastupit 6tyzdnov pred tp

evittam
27. nov 2016

@tehotnica Tak ako ti píše @majusqa77. A na platenej PN si kľudne mohla byť - tá ochranná lehota sa vzťahuje aj na PN.😉 Ale ak poberáš podporu tak samozrejme nie.

tehotnica
16. jan 2017

Este otazka, ak mi schvalili narok na matersku s nastupom 31.12.2016 pri termine porodu 11.2.2017 a porodim nahodou neskor tak mi zanikne narok na poberanie MD? Lebo za rok 2016 mi nemaju z coho vyratat kedze poriadny prijem som mala v r.2015

evittam
16. jan 2017

@tehotnica Nie,ak mas raz narok na MD tak uz nezanikne.😉

martinecka_999
4. feb 2017

Ahojte, velmi by som potrebovala poradiť, lebo už som zmätená. Otázka sa týka materskej. 3 roky (do júla 2016) som bola zamestnaná. Potom som dala výpoveď a odvtedy som zaevidovaná ma úrade práce, kde do tohto mesiaca (február 2017) poberám dávku v nezamestnanosti. Medzitým som zistila ze som tehotná. Momentalne som v piatom mesiaci. Chcem sa spýtať, ci mi viete niekto poradiť ci mam nárok na materskú, kedze 270 dni som si platila nemocenské, pripadne ako si ju vypočítam. Bola som sa na to spýtať v soc.poistovni, ale pani tam bola strasne neochotna, nic som sa nedozvedela, skor som nala pocit ze som vošla do nesprávnych dverí. Dakujem pekne.

majusqa77
4. feb 2017

@martinecka_999 nemas aktivne nemocenske poistenie = narok nemas. Treba sa bud zamestnat, alebo si zaplatit dnp

martinecka_999
6. feb 2017

Ahoj, ďakujem za radu. Len, niekde som čítala, že už nie je možné platiť si dnp. Myslíš, že to bola blbosť? Ak sa môžem spýtat, koľko dní, alebo ako obdobie musím toto poistenie platiť, keď už tých 270 dní mám? ďakujem 🙂

majusqa77
6. feb 2017

@martinecka_999 este mi napadlo - bola si v case skoncenia prac.pomeru tehotna? Lebo ak ano, tak si v ochrannej lehote

martinecka_999
6. feb 2017

@majusqa77 bohužiaľ nie, otehotnela som mesiac po mojej výpovedi.

majusqa77
6. feb 2017

@martinecka_999 teoreticky by mal stacit jeden den. Len si myslim, ze potom budes mat ratane z minima

martinecka_999
6. feb 2017

@majusqa77 nevieš asi kolko je to minimum, však?

evittam
7. feb 2017

@martinecka_999 Minimálny VZ pre r.2017 je 441,50 Eur - čiže z toho 75%. A DNP je možné si platiť - ale už nie v súbehu so zamestnaním.

martinecka_999
7. feb 2017

Rozumiem. Čítala som si o tej ochrannej lehote, ale celkom tomu nerozumiem. Ked som v júli skončila a v septembri skončila, ale mam tych 270 dni nemocenského, nie som v ochrannej lehote? Neviete mi pripadne poradiť co by som mala v mojej situácii robit? Koncom apríla by som mala nastúpiť na materskú a chcela by som aby som na nu nárok mala, len neviem ako to mam spraviť. :/

evittam
7. feb 2017

@martinecka_999 8-mesacna ochranna lehota plati vtedy ak otehotnies este pocas PP a skonci ti napr.zmluva.
No v tvojom pripade si uz radu dostala od @majusqa77. Nic viac sa neda spravit. Uz ani nestihnes sa napr.zamestnat na 90dni bez PN a OCR na vyssiu mzdu aby si mala MD vyssiu. Bohuzial riesis to dost neskoro.

martinecka_999
7. feb 2017

Ano, viem. Vobec som netušila ze to je taketo komplikovane. Hlavne som tehotenstvo neplánovala. Dakujem pekne 🙂

tehotnica
7. feb 2017

@martinecka_999 Staci ti aby si sa zamestnala co i len na 1 den ale nepriznala tehotenstvo ak to nie je vidiet uz 🙂 Potom uz ti mozu dat vypoved aj na druhy den ale v case vypovede budes tehotna a tak budes aj v 8.mes.ochr.lehote. Alebo sa mozes dat na PN ak by ti nevyhovovalo chodit do prace. A nemusis si tympadom nic platit

martinecka_999
7. feb 2017

A nie je to protizákonne, zatajiť tehotenstvo pred zamestnávateľom? Inak to neznie zle. 🙂

evittam
7. feb 2017

@martinecka_999 Ziadny zakon ti neprikazuje oznamovat tvoje tehotenstvo komukoľvek.

tehotnica
7. feb 2017

Presne tak nikto ti nemoze prikazat oznamit tehotenstvo a je skoda sa nechat na minimalnom prispevku ked na to fakticky mas narok a mas odpracovane kolko treba. Netreba krmit štát a nechat to prepadnut 😎

martinecka_999
7. feb 2017

Máte pravdu. Keby som vedela, ze nemusim oznamovať zamestnávateľovi ze som tehotná, pracu si uz hladam davno. Moja nevedomosť. Dakujem vam velmi za rady. 🙂

petatrubicka
7. feb 2017

@martinecka_999 chod sa rovno pýtať na sociálku ja som pri prvom tehotenstve firma isla do likvidácie a potom som zistila že som tehotná lekár mi povedal že som v ochrannej dobe že môžem ísť na PN a budem mať všetko platené a teraz pri druhom drobcovi som nastúpila do práce a po skončení skusobnej doby som otehotnela tak keď som ešte chodila do práce bola som sa pýtať či budem mať nárok na materské keď som nastúpila mala by som keby som išla v termíne rodit ale maly sa mi narodil 31 t tak mi chybalo 10 dni aby mi vznikol nárok ...

majusqa77
7. feb 2017

@petatrubicka na socialke musis mat sakra stastie, aby si natrafila na niekoho, kto ti naozaj dobre poradi...

petatrubicka
7. feb 2017

@majusqa77 ja som išla k okienku a poprosila som či budem mať nárok ,len zobrala občiansky tukla do počítača a hned mi povedala bola som asi za 5 mín vybavená...🙂 Ved nato sú tam 😉

majusqa77
7. feb 2017

@petatrubicka tak to si mala fakt stastie (vlastna niekolkonasobna skusenost hovori inak).. ..a nieraz sa mi dostalo odpovede ze: a to naozaj je takto?? 🙂)

evittam
8. feb 2017

@petatrubicka Súhlasím s @majusqa77 . Si mala veľké šťastie. Mne väčšinou nevedeli odpovedať pomaly na veľmi jednoduchú otázku - čučali do PC a pri najlepšom povedali, že také informácie nesmú podávať alebo ešte lepšie, že chcem zneužívať systém.....
Ty si bola v ochrannej dobe, lebo si otehotnela počas zamestnania - už sme to tu niekoľkokrát písali.😉