icon

Maminky na predĺženej materskej. Sú tu také?

avatar
lennnyd
20. jan 2009

Sú tu neaké?

avatar
lubka131
20. jan 2009

Ahoj, ja som na predlzenej materskej, aj ty? 😉

avatar
zanab
20. jan 2009

Ahojte, pridávam sa k vám.

avatar
lubka131
20. jan 2009

A ako sa Vám páči na tejto materskej? ja si intenzivne hladam pracu, ale zatial nic. Je to strasneeee. S malou si teda uzivame volnooo 😉

avatar
icerna
20. jan 2009

ahojte,aj mate vybavenu predl.matersku,alebo len koli praci?moja mala bude mat v marci 3 a do skolky ju zoberu pravdepodobne od sept. to uz bude mat 3,5. ako je to z uradmi?da sa dako dohodnut?

avatar
zanab
20. jan 2009

má to svoje výhody aj nevýhody, výhoda -ked je chorý nemám problém, nevýhoda niekedy ma to ubíja , a tiež by som išla do roboty viac medzi ludí, ale tiež sa mi nedarí nájsť si tú správnu robotu

avatar
icerna
20. jan 2009

no ved to. a kolko ma maly?aj ja hladam stale robotu,som vyucena predavacka a chcela by som robit niekde v butiku,lenze vsetko je otvorene od 9 do 21 vacsinou a to nehrozi a tie male butiky su do 18 a mne nema kto po malu chodit... 😖

avatar
zanab
20. jan 2009

icerna ved to , pracovná doba od rána do večera

avatar
icerna
20. jan 2009

😠 😖

avatar
lennnyd
autor
23. jan 2009

Ahojte kočky,
som na tom podobne ako Vy....
Malý mal 5 rokov, má oslabenú imunitu, nemôže byt v kolektíve....
Tak sa stápime doma, a neviem čo mám urobit, či ho dat už tento rok do školky alebo byt ešte doma na odporúčanie doktorky...

avatar
lennnyd
autor
23. jan 2009

Nevýhoda toho celého je, že malý môže íst na 4 hodinky do škôlky len my musíme byt nezamestnané, nakolko ked na to prídu tak prídeme aj o to nič čo nám dávaju.... 😖