Nemám nárok na materské, odkedy budem poberať rodičovský?

luuciinka11
7. feb 2019

Dovry deň, mám otázočku. Nemám nárok na materské iba na rodičak. Chcem vedieť odkedy mi bude úrad práce platiť rodičovský prispevok. Pred národenim dieťaťa alebo až keď sa narodí.?

marianat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
10. feb 2019

@marianat Tesi ma tvoj zaujem o moju osobu. 😁😉 Veľa stastia v ďalšom "lustrovani". Ale toto nie je diskusia o mne 😁😉

marianat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
10. feb 2019

@marianat Ako vidno bohuzial doteraz si to nepochopila. Nevadi.

evittam
10. feb 2019

A uz sa mazeeeee.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

mondolina
10. feb 2019

@evittam
Akurát pozerám, že to vyzerá, že trpíš samomluvou 😉😂

evittam
10. feb 2019

@mondolina Co uz.😉 "Lide jsou ruzni,...."😉

marianat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evittam
10. feb 2019

@marianat Ja? Vobec nic. A ja som nikoho neurazala a uz vôbec si tu nic nekazim. Tvoja akoze ohľaduplnosť je fakt na smiech. Ty si toho dokázala dost v tejto diskusii 😉
A v konečnom dôsledku ty si mi ukradnuta viac nez lansky sneh. Ja som len diskutovala. Ako vidim niekto to dokáže a niekto nie.

marianat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helka107
10. feb 2019

@evittam ja prosim o radu ako ostat co najvyssiu podporu? som stale zamestnana na predlženom rodicaku po jeho ukoncení idem žiadat o opatrovatelský viem, že možem a budem poberat aj podporu ale zaujima ma co spravit aby bola co najvyssia dakujem ti za odpoved

helka107
10. feb 2019

@evittam kludne aj do ss 🙂

evittam
10. feb 2019

@helka107 Ukončiť PP dohodou tak aby si vycerpala 1-2dni dovolenky a zostatok preplatiť.

baby_wanted
10. feb 2019

Ahojte baby, vietemi prosim poradit, ci mam narok na matersku? Od 1.1.2019 som vedena na urade prace, mam odpracovane na TPP 3 roky.Ani neviem ako sa zadarilo,a v oktobri mame termin (ak teda vsetko dobre dopadne). Materska sa rata z denneho vymeriavacieho zakladu za rok 2018?

evittam
10. feb 2019

@baby_wanted Nemas nakolko nie si ani v OL a ani nemas aktívne NP. Zamestnať sa aspon na par dni a potom sa ti bude pocitat MD z hrubého príjmu za r.2018

maciatkolulu
11. feb 2019

@marianat prečo vymazavas? Je to zvláštne....