Poberanie rodičovského príspevku manželom
5. jún 2012
ahojte, chcem sa spytat, ci neviete poradit, chcela by som aby manzel poberal RP, ale neviem, ako je to potom s platenim odvodov, musim sa ja niekde nahlasit prip. odhlasit? Vdaka za odpoved.
ahojte, chcem sa spytat, ci neviete poradit, chcela by som aby manzel poberal RP, ale neviem, ako je to potom s platenim odvodov, musim sa ja niekde nahlasit prip. odhlasit? Vdaka za odpoved.