Prišli vám už peniaze za OČR v čase koronavirusu?

adka_22
16. apr 2020

Ahojte 🙋🏼‍♀️, prosím Vás niekomu prišli už tento mesiac peniaze za OČR kvôli koronavirusu? Ďakujem 🙂

adrika25
27. máj 2020

zázrak sa stal u mňa a práve pred chvíľou mi nabehli.

198
27. máj 2020

Konečne som sa dočkala po 2 a pol mesiaci peniaze dorazili

monulienka86
27. máj 2020

Očr za apríl mám už na účte.

laruska
27. máj 2020

Aj ja uz mám konecne za marec aj april,a v pondelok ked som tam volala,este stale nemali moje cestne vyhl.,ktore dom 4x poslala.zazrak sa stal,nasli 🙂

jamika84
29. máj 2020

No mna asi urve.. pisem na poisťovňu kde su moje peniaze,reku sak vsetci dostali uz a ja furt nic,ze kde je zadrhel..a pani ti mi vola ze nemajú moje prehlasenie z aprila😈.Krista na tri krat som posielala v aprili a aj tak daco doje.ali!!Nechápem to aleze vobec..ako sa toto moze stať!!Este som s ňou v aprili telefonovala ci vsetko je ok,ta ze hej..no nevykotilo by vas?juuj ja mam nervy😤😭

monulienka86
29. máj 2020

@jamika84 verím a chápem vás.Mne tak rozprávali v apríli že všetko v poriadku že do konca apríla budem mať za marec a nakoniec mi prišiel marec až v máji.

majakk
29. máj 2020

mne prislo vcera aj vyrozumenie postou

jamika84
29. máj 2020

@monulienka86 no aj mne 16 maja prisli za marec este len..a teraz mi napisali mail ze maju pripravene peniaze za april a máj pre mna v najbližší termín,čiže po 15tom júni...tooolko srandy za jeden den som uz dlho nezazila..jesť a platit šeky budem za utrzky toaletneho asi😂,keď ho este mám v zasobe ovsem😆

monulienka86
29. máj 2020

@jamika84 je to fakt strasne,oni posielajú halabala ale my musíme platiť účty na cas.Chvalabohu,že môj manžel normálne pracuje celý čas,lebo žili by sme asi len o vzduchu.Mame istú rezervu,ale ľahko sa z nej berie ale už ťažšie sa tam dava naspät.Mne v sobotu volala pani ohľadom cestného za apríl a v utorok mi prišli peniaze.Hned som jej v sobotu poslala aj čestné za maj na jej mail.

domitobi
29. máj 2020

ahojte došli Vám už peniaze za očr ?mne ani za apríl a ani za máj Košice asi to budem musieť riešiť telef. papiere som posielala aj v apríli aj už za máj

jamika84
29. máj 2020

@domitobi precitaj si moje prispevky,trisku vyššie a uvidíš ci si aj ty ten pripad

domitobi
29. máj 2020

@jamika84 dakujem zrejme aj ja tam spadám žiaľ

cucoriedkacucoriedka
30. máj 2020

@jamika84 ja ta uplne chapem...to iste som mala aj ja....a uz ked mam za marec a april tak mi prisiel mail od milej pani ze mam poslat svoje poistne cislo!!! Ani neviem co to je.....ze ona mi zisti co s tym je....tak som jej odpisala ze uz je to ok...ze peniaze mam.
V maji som.cely mesiac chvala bohu pracovala ale este v juni ocr beriem lebo nedavame maleho do skolky....tak to asi uz poslem zaciatkom mesiaca to vyhlasenie;) nech potom este 3 krat je na to priestor.nooo

peppermint
30. máj 2020

Dievcata a je tu niektora z vas SZCO, ktora caka na vratenie zaplateneho poistneho? Som na OCR od 13.3. Odvody do SP som si zaplatila za narec a omylom aj za april. A stale mi nic nevratili. Vdaka!

jamika84
30. máj 2020

@cucoriedkacucoriedka paaane bože,,riadny bordel v tom majú...no mna sa nikto ani len neopyta ci mam s coho zit a podobne,to je na tom najsmutnejšie,že ta majú v riti.V telefóne ako tak zo smutným hlasom ze nevie kde je problém ale ani pardon ani nič,kdezto v apríli som len nezaixkovala celodennu starostlivosť o dieťa,dobre ma nezozrala zaziva,tam bolo počuť po hlase tu aroganciu..iba toto ma sere..a ano viem maju toho veľa,ale bordelu neusporiadaneho viacej.asi tak

jamika84
30. máj 2020

*bordelu neusporiadaneho papiera(cestneho vyhlasenia)aby to bolo presne

laruska
30. máj 2020

@jamika84 ja som bola tiez takto 5x som tam volala,ze nemaju moje papiere,poslala som 3x,potom uz spolu marec,april...a potom ze maju iba za marec...a spolu som posielala...ja som uz vracala,take nervy som mala...a na druhy den som dostala peniaze,za marec aj april...

jamika84
30. máj 2020

@laruska a mozem vedieť,dostali ste kolkeho vyplatene za tie dva mesiace,ďakujem

198
30. máj 2020

@jamika84 27. 5

cucoriedkacucoriedka
31. máj 2020

@jamika84 ja som dostala za marec 22.5....a za april 27.5

andrejbobacik
31. máj 2020

Ako spravíte krížiky vo wordovom dokumente SP k čestnému prehláseniu?skusam zaskrtnut políčka o návšteve školy..

peppermint
31. máj 2020

@andrejbobacik Hned vedla stvorceka daj pismeno x. Budes ho mat potom vo stvorceku.

adka_22
autor
3. jún 2020

Ja som tam dnes volala či mám čestné vyhlásenie v poriadku, keďže predtým som s tým mala problém a čuduj sa svet už to je aj spracované, už mám len čakať na peniaze 🙏🏻 neverím 😍

andrejbobacik
5. jún 2020

Sranda, už prišla aj májová OCR..

adka_22
autor
5. jún 2020

Áno aj mne práve nabehla 🥳

monyka92
5. jún 2020

@adka_22 prave nabehla za maj 🙂 košice

monulienka86
5. jún 2020

Aj mne už nabehla očr za maj 🙂

jamika84
5. jún 2020

No tak ja tomu uz fakt nechápem...ja este ani za apríl nemam...pekne😤

domitobi
5. jún 2020

mne uz prislo schválenie písomne v stredu a dnes aj na učet po 2 mesiacoch ale len za apríl

simusska
6. jún 2020

Ja som mala dohodu s jednou pracovníčkou, že čestné prehlásenie budem posielať iba jej. 27.4. som poslala za máj a ako ste včera začali písať, že už mate, tak mi to nedalo. Vždy mi odpíše, že jej prišiel mail no teraz nič. Tak som jej včera volala. Predstavte si, prepustili ju. Je číslo prešlo na inú ženu, no do mailu sa oni nevedia dostať. A ona nebola ani taká ochotná aby odpísala, že nerobí. Tak som to včera ešte raz posielala, teraz na korona mail. Uistili má, že do konca mesiaca peniaze pridu,no nejako neverim. Skoro ma piclo z toho systému 🙉