Prišlo vám už ročné zúčtovanie zo VšZP?

monicka1992
1. nov 2019

Dobry den prisielo vam uz rocne vyuctovanie sekom zo vzsp

cica8
1. nov 2019

Asi pred mesiacom....

sara07
1. nov 2019

treba si pozriet elektronicku pobočku alebo potom napisat zavolat do zdravotnej poistovni

benit
1. nov 2019

@monicka1992 mozem sa opytat ake zuctovanie? Tiez sme cela rodina vo vszp a nikdy sme nic nedostali.

evittam
1. nov 2019

@benit Ročne zúčtovanie. Ak si zamestnana a odvádzajú sa odvody ake maju tak nemáš co dostať.

benit
1. nov 2019

@evittam dakujem, ok, som myslela, ze ci to nefunguje ako v inych poistovniach, ze vracaju za zuby, ockovania a pod.

evittam
1. nov 2019

@benit To je niečo ine.

dadka555
1. nov 2019
Používateľ dadka555 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dadka555.

@monicka1992 mne prišiel list na konci augusta a šek na konci septembra.

angela85
1. nov 2019

Inak aj ja čakám sek z dôvery. Koncom septembra došiel papier a sek ešte stále nie.

monicka1992
autor
2. nov 2019

@cica8 a ten papier vam prisel asi kedy lebo nechapem ja som mala inde trvaly pobyt zemnila som ho mne prisel papier 28.10.2019 rocne vyuctovanie a ked som bola nahlasit bankovy ucet v ten den zdravotnej tak mi ta pani povedala preco az teraz ste dostali len ten papier do ruk tak nexhapem uz som mala mat davno aj ja vyplateny preplatok potom ci nie