Rozdiel medzi deťmi 3 roky a 4 mesiace - materská

spynkaa
30. nov 2015

Ahojte poradite mi prosim, čo mam robit, aby som dostala normalnu matersku.
Rozdiel medzi detmi bude približne 3 roky a 4 mesiace. Na matersku možem nastupit 8 tyzdnov pred porodom. A čo tie dva mesiace? Mam sa vratit do prace alebo ist na PNku? Aku budem mat potom matersku, ked budem na PNke alebo v praci. Poradte prosím.
DAKUJEM.

liz_lemon
30. nov 2015

@spynkaa samozrejme, ze sa mas vratit do prace, ak nemas rizikove tehotenstvo, tak nie je dovod na PN
materske budes mat take iste, ako predtym

dena1973
30. nov 2015

@spynkaa A kedy bude mať staršie dieťa 3 roky? A kedy máš nástup na 2. materské?

katrinka8
30. nov 2015

@spynkaa - ahoj, ja mám rozdiel medzi demi 3 roky a 5 mesiacov a medzi nimi som v práci normálne bola niečo cez 3 mesiace fyzicky + 1 mesiac som si čerpala ešte starú dovolenku, čiže vlastne spolu 4 mesiace som bola oficiálne v zamestnaní, potom som nastúpila na MD klasických 6 týždňov pred pôrodom. Materskú som mala, myslím cca, ako predtým prvú materskú 😉

spynkaa
autor
2. dec 2015

@dena1973 ahoj staršie ma 3 roky v septembri a a na november,december planujem druhe.

dena1973
2. dec 2015

@spynkaa Ty este len planujes? Tak bud nastupis na tie dni do prace, alebo pojdes na PN ( to uz zavisi od lekara, ci ta vypise na PN).