Tehotenstvo po RD a zrušenie pracovného miesta

dadik174
31. máj 2019

Ahojte, prosim mate niekto skusenost?pisem druhy prispevok no zmenila sa mi situacia
RD mi konci 27.6, k tomuto datumu mi zamestnavatel ukoncil pomer pre zrusenie pozicie pocas MD kedze mi uz ani dovolenka nezostala .No som tehotna, termin mam ale az 26.11. mam narok si este nieco vybavit?matersku, PN pripadne podporu aby som neostala na holej??Na sociálke mi pani povedala ze nemam narok na nic ze uz niesom v ochrannej lehote aj napriek tomu ze mam odrobene pred materskou dost rokov , ze jedine odrobit 270 dni co je u mna teda nemozne, DAKuJEM velmi za kazdu radu 🙏🙏🙏🙏, este sa chcem ist na urad popytat v pondelok ci naozaj nemam narok na nic co mi pride dost nefer kedze som bola na Materskej a nie nezezamestnana

evittam
4. jún 2019

@bodka1234 Nemusi sa vôbec vracať do prace na den aby sa obnovilo NP.
@dadik174

evittam
4. jún 2019

@bodka1234 Aka plynie vypovedna lehota? Ved ziadnu nema. Podpísala dohodu o skončení PP.

bodka1234
4. jún 2019

@evittam ale pre Max podporu áno

evittam
4. jún 2019

@bodka1234 No to ano ale musela by mat za ten den VZ 62Eur.

dadik174
autor
4. jún 2019

@evittam och takze ak to dobre chapem tak nic, bola som zrovna na UPSVAR a pani mi nevedela poradit ze nevie ako je to s tym rodicakom a odvodmi takze zas nic ale nechapala preco nemam narok na nic to iste dnes moja doktorka, tak co uz ....😕😕😕hadam tento prispevok niekomu pomoze aspon aby sa neokaslal ako ja

evittam
5. jún 2019

@dadik174 A co ma spolocne s PN, MD, podporou a odvodmi UPSVaR a lekarka?! Preco by to mali vedieť?
A plati co som ti uz napísala. Ak oznámis nástup do práce 27.6.a zamestnavatel (mzdárka) spraví ako ma t.j.ukonci RD a obnovi PP, tak sa ti obnovi NP. A budes mat nárok na PN. Na podporu mas nárok tak ci tak.
Alebo si to poisti tak,ze oznam písomne ukončenie RD 26.6., nástup 27.6.-v ten deň napr.priepustku ak nemáš uz teda ziadnu dovolenku a hotovo.
A ako je to s odvodmi pocas RD? Si poistencom štátu. Ak trvá PP (co u teba trva) tak trvá aj PvN a NP.
@zalka
@majusqa77 😌

tykat
5. jún 2019

Nemusi podla zakonnika prace oznamit nastup do prace min. 1 mesiac vopred? Tusim paragraf 166?

evittam
5. jún 2019

@tykat No ano mala by. Ale moze to skusit. Pokial zamestnavatel postupuje ako pise tak sa tiez v dost zavaznych veciach nedrzi moc ZP.....

tykat
5. jún 2019

@dadik174 zakladna otazka je čo si vlastne podpisala (vypoved? dohodu? co je tam uvedene?)
Možno by sa dalo namietať že si to podpísala v tiesni (tehotná, málo času na rozmyslenie, nátlak zamestnávateľa, nemožnosť si to poriadne rozmyslieť, kedy si sa o tom dozvedela? kedy si to pdopísala?...chcelo by to právnika)