Tomanová: Rodičom vláda nepridá, ba aj zoberie

marianeta
4. aug 2008

Tinni
budeme odkladat blocky a ked ich bude plna vlecka tak jej ich vysypem pred dom nech cita ked sa nudi
a vymysla taketo hovadiny 😀

barunka
4. aug 2008

lili, dôchodcom musia dôchodky zvyšovať. Holt každý politik vie, odkiaľ kvapká najviac hlasov. Mamičky a deti im nepomôžu.

a tiež mi prijde smiešne, že minimálnu mzdu na vyžitie pre jedného človeka stanovili cez 8 tisíc a mamičky na dvoch ľudí dostanú niečo viac ako polovicu 😅

zucha
4. aug 2008

este moze hrozit riziko, ze ked predlozis uctenku za nakup plienok, tak ti povedia, ze sa daju kupit aj lacnejsie a tak to neuznaju 😲 Podla mna to nemoze prejst, lebo nikto nebude vediet dotiahnut presne taketo detaily

tinni
4. aug 2008

lebo nemame dost starosti-este sa starat o nejake blocky!

kamilecka
4. aug 2008

Joooj ako naivne sme si mysleli ze od Januara bude 8100sk rod prispevok 😀 😀 😀 😀

A vydavky na dietako? To mam pocitat aj to ze ked periem len Davidkove veci oddelene,tak praci prasok, voda a elektrina? Alebo ked sa kupe mam pocitat kolko vody som mu napustila????

Spisme peticiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kotenko
4. aug 2008

kamilecka, beriem, spisme peiciu, aby RP bol MINIMALNE, ako je mzda. a dokonca, by RP mal byt dva krat vyssi, lebo doma su matka a dieta, nie iba dieta...

kotenko
4. aug 2008

odporucila by som pani tomanovej, aby si precitala nase prispevky, kto jej to preposle na mail? do 30 dni od odoslania sa MUSIA vyjadrit!!!

marianeta
4. aug 2008

Kotenko
radsej nic nepreposielat lebo nas ozaj zavru 😒 po tom ako sa tu o nej vyjadrujeme.Ale ta peticia by nebola na skodu.

kotenko
4. aug 2008

ale ved aj tak si to tu moze pani tomanova precitat a tak ci tak sa k tomuto raz dopatra. aj tak nevieme, kto vsetko to tu cita , tak co

emjee
4. aug 2008

ja navrhujem staci ked kazda poslete blocky za dnesok 😉 hned zajtra, snad ju po zaplave blockov prejde chut

simcas
4. aug 2008

☹ ☹ ☹ .... a tak som verila, už sa mi nechce ani snažilkovať ..... 😢 😢 😢 ... hnusni su na nas maminy na MD , ale rodiť máme ..... tak tie 3 bodky by mohli byt aj dlhšie .... určite by bolo pre nu viac titulov .... stara, už dorodila,tak nemusi nič pridavat .... 😠

petaba
4. aug 2008

😀 😀 😀 to by ostala asi riadne v soku 😀

a co s tou peticiou? mozno by to nebolo na skodu... ma s tym uz niektora skusenosti?

simcas
4. aug 2008

tak podme na nu !

kotenko
4. aug 2008

ja s peticiou bohuzial nemam ziadnu skusenost...

mareklucka
4. aug 2008

Ahojte,tak ja sa s radosťou pridám k tej petícii!!! Zatiaľ nemáme bábo,ale viem si predstaviť čo zažívate mamičky... Ved mi stačí len moja kamoška ktorá má takmer 9 mes. chlapčeka a ked počúvam čo všetko potrebuje... Hlava sa mi točí...

Hlavne,že pred voľbami chodili medzi ľudí a taaak ich počúvali čo chcú... Fuj na nich 😠 😠 😠

arieska
4. aug 2008

keď napíšem, že je p..a, tak mi asi tento príspevok zrušia, čo?
to čo má znamenať? tak ja už teda voliť v živote nepôjdem, len sľubujú a skutek utek
je mi z toho na grc. druhé dieťa si budeme môcť dovoliť možno za 10 rokov, lebo si naň budeme musieť "našporiť"

mimik9911
4. aug 2008

nuz, p. Tomanova uz asi zabudla, ako sa zije mamickam na materskej a ake vydavky mame...ja mam este par mesiacov matersku a uz sa "velmi tesim" ked budem dostavat tu almuznu - rodicovsky prispevok ☹

krasulka
4. aug 2008

baby naspiseme nejaku peticiu a posleme im to tam?

Su to sviniari, cele slovenska vlada! len hrrrr do Eu ale aby sme sa dostali na ich uroven ja po ekonomickej stranke to nehrozi 😀 😀 😀

Mne vcera pisala segra ze u nich v bagetarni strasne zdvihli ceny tento tyzdne a segra sa jej pytala tej pani ze a preco ste tak zvysovali? A ta tetka ze: ved ide euro...No nie su ti ludia sprosti doslova?

hellosona
4. aug 2008

to je fakt katastrofa 😔 uz sme sa asi mnohe predcasne vytesovali ☹
snad to este nie je stratene...

grmitko
4. aug 2008

joj ale som sa rozculila ked som to precitala 😠 ona je cista krava, ja neviem co tam este robi, uz davno mala byt odvolanaa, nech skusi zit s takeho smiesneho prispevku s dvojickami 😠 stale len slubuju a prd z toho 😠 😠 😠

kotenko
4. aug 2008

krasulka, bagetaren pri SAD v PE? asi viem o co ide, vcera som tam bola a tiez ma tie ceny trosku dost zarazili...

titkovamiriam
4. aug 2008

mna uz zarazaju vsetky ceny.a hlavne potravin 😠

krasulka
4. aug 2008

kotenko 😀 😀 😀 😀 presne ta!!! A najlepsie je ze zdrazovanie cien pre prichod eura je pokutovatelne, stara asi nekuka spravy

a si pocula z eoproti sportovej hale nasli v byte zabitu zenu? Stale to vysetruju, bola zaskrtena a hola chudatko..Hladaju vraha.

kotenko
4. aug 2008

krasulka, ip

bubba
4. aug 2008

kamoska tiez robi v krcme a ked s menili ceny koli euru samozrejme zvysovali ceny...a to bolo reci ze o nic nejde,ze zaplatite presne to co aj predtym 😠 som sotala v soku ..aj u nas isel chlieb na 30,50hal aby sme platili cele euro a nie nejakych 99,9 😅 strasne

mixka
4. aug 2008

neuveritelne 😠

nika251
4. aug 2008

Ahojte- vidim ze aj sem sa hodi link, ktory som hodila k nam do diskusie (len na pobavenie- ci pochopenie???)
http://www.topky.sk/cl/10/199930/Tomanova-zazal...

emjee
4. aug 2008

drzte sa temy baby

majka35
4. aug 2008

........................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kvôli tisícom nadávkam, ktoými by som sem prispela, som si to tu radšej vybodkovala ... je mi z toho na grc ... 😝

liliandax
4. aug 2008

nika - 😀 ta podobnost je uzasna!!! a tie jej nazory sa fakt daju prirovnat k mimozemskym 😖