Agresívny partner

amy8
4. okt 2016

ahojte ... v nedelu sme sa blaznili aj s dcerou ... uhryzla som priatela nechcela som tak silno robievame to v ramci blaznenia no on ma udrel 2x po hlave dost silno a povedal mi ze som krava sprosta .... dost ma to zamrzelo dala osm malu spat sla do inej izby si porevat cakala som ze sa dojde ospravedlnit a on nic .... tak mu hovorim po case ze co to bolo on ze reflex a ze mam drzat hubu ze ja sa mam osp lebo som mu ublizila kukam ok sorry nechcela som tak aby ta to bolelo ale to co si ty urobil je trosku viac ... tak zacal byt nervozny na mna ze sa osp a hned je za tym ale a hucal na mna nech vypadnem kedze byva v mojom dome tak ma dost urazilo ze ma vyhadzuje z mojho domu plus budem mat este menzes tak sa vo mne ani neviem kde zhromazdilo tolko agresivity ze som zacala na neho neskutocne vrieskat nikdy som tak nehucala ze nech vypadne on co ma vyhadzuje atd.... zacal ma skrtit a hodil ma do sedacky vraj aby ma spacifikoval a mam sa ukludnit .... vav dalsia rana pre mna dalsie nasilie nikdy som sa s tymto nestretla pri nom a to sme sa hadali uz x krat .... kukam ak puk a kludne mu vravim ze pocuvaj to co robis atd a zas zacal na mna ze si neviem priznat chybu a ze len do neho idem ze on je na vine ... tak som mu povedala nech ide prec kedze som vedela ze toto nebude pokracovat inak ako len dalsou hadkou tak sm chcela nech sa ide prejst a vyvetra si hlavu potom sa porozpravame ... ak odchadzal povedal mi ze som pip prije.... nikdy v zivote mi nepovedal ani len to krava co na zaciatku nikdy som na moju adresu nepocula ziadnu nadavku .... a zrazu toto .... vravim mu pockaj to co malo znamenat zas bolo mi to hrozne cele luto chcela som si to vysvetlit ... a zas chytil nervy a zacal ma skrtit tento krat na zemi ze nech uz drzim hubu ... pochopila som ... nechala som ho ist ... striedal sa vo mne pocit nechapavosti a smutku s bolestou v srdci a s tym ze zvazujem ci zavolam policiu co to robi? .... ukludnila som sa po case prisiel domov ... povedal ze to prehnal ale ze ja tiez ... a nejak sme sa o tom uz nebavili .... vo mne to stale vyskakuje ze co to ... nikdy sa to nestalo ... ano viem urobil to raz urobi to znova .... a pravdepodobne mi tu vsetky budete pisat ako ho mam opustit .... ja to viem ja to citim .... len som sa chcela vyrozpravat ... nezvladam to dusit v sebe .... a najhorsie je ze ked ma skrtil som myslela len nato ze kiez by ma zabil a mala by som pokoj ... mam hrozne depresie posledne obdobie a preto uvazujem ci somto podvedome nevyprovokovala aby mi fakt ublizil .... neznasam svoj zivot keby nie je mojej dceri davno tu nie som .... milujem ju najviac pre nu vsetko .... ale uz je toho na mna tolko ze nevladzem sa postavit a zit .... vkuse problemy .... s partnerom okolo malej s jej bio otcom s mojou mamou s tou je to asi najhorsie .... mam chut sa od vsetkych odstrihnut a mat pokoj len ja a mala ... a nasledne si zas neviem predstavit zivot v samote .... depresie su svinstvo ... chcem aj zajst k psychologovi ci mi pomoze .... ale mam strach zeby povedal nieco s cim by som sa nevedela zmierit ....

tarvika
4. okt 2016

Urcite zajdi k psychologovi, tam si postupne ujasnis ake mas presne problemy a ako ich riesit. A teda ak by mna niekto skrtil tak s nim koncim navzdy bez pardonu.

lenka0305
4. okt 2016

@amy8 nooo tazko je toto, necita sa to dobre.... ja by som asi nachvilu vypla od toho vsetkeho a bud sa zobrala s malou ci sama niekam na vikend welness ale tak jednoducho si hlavu vycistit a utriedit si myslienky....alebo si dajte nachvilu s priatelom pauzu a chod k rodicom a casom sa ukaze co dalej...kedze priatel ako si pisala taky v zivote nebol....noo prepac ale aby ta skrtil na dlazke?! to kde sme?! z nicoho nic taky byt nemoze preboha nieco tam byt musi.....a vsetku vinu nehadz na seba...

ewelyn3
4. okt 2016

Od neho okamzite odist!!! A vyhladaj pomoc odbornika, taketo depresie ti tu mi tazko pomozeme vyriesit!!! Moze to byt len poporodna depresia, pretlak hormonov, nerovnovaha, najprv by som zasla ku praktickemu vseobecnemu lekarovi a ten ta uz dalej odloruci. Ale tomu magorovi uz never ani nos medzi ocami...ak vie byt takyto agresivny, tak takym aj vzdy bol, len to doteraz skryval. Hlavne si ver, ze si silna a sebavedoma zena, ktora vsetko dokaze zvladnut, aj ked by si zostala sama s malou...musis byt silna pre nu, ona ta velmi potrebuje! Potrebuje citit ze ma silnu matku, ktora ju dokaze ochranit!!! Neboj, zvladnes to!!!

sissy27
4. okt 2016

@amy8 ak máš depresie a nevieš čo so sebou, tak určite smer psychológ...
to, že ťa chlap udrel, škrtil ťa, vulgárne ti nadával - na to nie je žiadne ospravedlnenie, musí ísť preč, aj pre jeho vlastné dobro...
z toho, čo si napísala, dedukujem, že vy máte problémy už dlhšie, resp. nie je s tebou šťastný (možno to nejako súvisí aj s tvojimi depresívnymi náladami) a že toto bola len špička ľadovca... nikdy predtým ti nič podobné neurobil - a zrazu z ničoho nič kvôli jednej hlúposti? nezdá sa mi to... tým ho neospravedlňujem, chlap nemá čo na ženu dvihnúť ruku... len si jednoducho myslím, že už aj naňho je toho veľa a vybuchol... ale keď už raz prekročil túto hranicu, tak druhýkrát mu to pôjde ešte ľahšie...
čo ťa vlastne trápi? aké problémy máš, že sa ti nechce žiť? strechu nad hlavou máš, dieťa máš zdravé... v čom je problém?

emka530
4. okt 2016

@amy8 dnes ťa škrtí a zajtra bude na titulke v denníkoch dalšia vražda...
on nie je otec tvojej dcéry? ani muž? a toto mu dovoluješ? no, tu by som veľmi premýšľala o význame spoločného žitia s takým agresorom..

mamutka
4. okt 2016

@amy8 ty si tu nedavno pisala, ze je zavisly na marihuane? Zbav sa ho konecne, uz mas depresie, chces aby ta stiahol na dno a tvoja dcera pride o matku? ved skonci v decaku, ked on bude takto jednat...

dominika6
4. okt 2016

@amy8 vieš čo? nebudem ťa šetriť...
ako môžeš povedať v jednej vete že si si priala nech to dokončí a že svoju dcéru nadovšetko miluješ?
máš naozaj veľký problém moja milá a to že žiješ s debilom,ktroému odpustíš aj to žeby ťa prizabil a nakoniec dobreženie mu uvaríš chutnú večeru a pomiluješ ho,to je už extrem...
na jojke bolo v správach ako deň pred svadbou zabil svoju snúbenicu partner,kým triedili svadobné koláče,pričom sa pohádali a on ju dobodal nožom a zakopal v jame...
nadávky každému raz vypadnú nechtiac z úst a vie si to uznať aj sa ospravedlniť...
ale ak by ma partner 2 x škrtil,hádzal o zem tak a ešte mi prebleskne hlavou že ok,ved ja som na vime?
šibe ti? to si ozaj bez chrbtovej kosti aby si ho opustila?

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amy8
autor
4. okt 2016

@sissy27 mam vkuse sudy a tahanice s jej bio otcom nechce platit na nu nezaujima sa o nu atd to ma trapi v celku dost plus partner tieto hadky su uz castejsie a dlhsie lebo hej mas pravdu moje depky a nalady ho isto stvu ale je to aj preto lebo uz sm riesila inu diskusiu huli travu .... chcem ho opustit ale potom ostanem sama na mega dom penazi budem mat minimum ... otec moj je prec a mama ta sa zaujima o brata nie o mna .... vkuse sa hadame kvoli malej stale mi vyhukuje ze som na nic matka ze pri mne trpi atd ... dovod si vzdy najde ci je to ze mala nema tielko ked podla nej mala mat a ja si myslim ze jej netreba alebo preto ze k nej nepride tip top oblecena ale v teplakoch sak ideme len o ulicu dalej k babke nie do mesta ani na prehliadku tak som chudina co ju oblieka ako zobracku nikdy neprisla spinava nikdy ale pre nu su teplaky odpad .... a toto mi robi prerusim s nou kontakty uz sm to par krat urobila zas ma sere ze je sama brat je skole na vs atd ... proste vkuse nieco ... uz saliem ...

bratislavcankanm
4. okt 2016

@amy8 predpokladam, ze je to ten isty priatel, ohladne ktoreho sa uz si tu mala temu cca "partner je zavisly na marihuane", tak mesiac dozadu... tam ti par ludi napisalo aj to, ze to nevadi, ze sa to da udrzat pod kontrolou, aj sami sa tusim niektori priznali, ze tiez marisku uzivaju a maju to pod kontrolou... Ale zda sa, ze tvoj priatel rozhodne sam seba pod kontrolou nema... ci je za tym ta trava, tazko povedat, mozne to je... v kazdom pripade ...moja rada je - odid od neho, resp. vyhod ho, kedze on je u teba, a najleosie, ked u toho nebudes sama, len ty a on, ked ho budes posielat prec, aby ti alebo nebodaj aj dcerke neublizil

amy8
autor
4. okt 2016

Nemal by som a aj som to oľutoval. A nechcem vravieť ze som nič nespravil, ale vlastne som ani nespravil. Nechcem to znižovať ale chápeš? Keby som chcel reálne ublížiť tak to vyzerá inak. Ty si mi mohla svojim počínaním ublížiť viac ako ja ze som ta len držal nech sa nehybes. Ešte raz nechcem to bagatelizovať, ale nerob zase somna násilníka.

toto napisal ... a aby ste pochopili hodila som po nom pradzdnu flasu v nervoch ked ma vyhadzoval .... takze tak .... hm nwm ospravedlnuje sa ale vzdy je tam to ale nechapem to uz ....

daisybutton
4. okt 2016

urcite vyhladaj odbornu pomoc. depresie lieci psychiater, ked mas taketo stavy ( chut nebyt). nie je to hanba, liecia sa herci, spevaci, umelci.
a podruhe, toho chlapa posli kade lahsie, lebo ti nielen ze bude prehlbovat depresie, bude ta aj fyzicky tyrat (ak s tym raz zacal, bude pokracovat). a ty mas pre koho zit - tvoje dieta ta potrebuje.
ty to zvladnes, neboj sa, my zeny sme silne! 🙂
drzim palce!

mamutka
4. okt 2016

@amy8 on sa neospravedlnuje! oznamuje ti, ze si mas dat bacha, lebo bude horsie:
"Keby som chcel reálne ublížiť tak to vyzerá inak" podprahovo ta vydiera a vyhraza sa.
Ty sa obklopujes nespravnymi ludmi. Radsej sama s dietatom ako s kretenom. Zalezi ti predsa iba na malej, nie?

emka530
4. okt 2016

@amy8 kolko tem tu chceš ešte založiť aby si pochopila čo si už dávno mala spraviť???
veľa žien tu je so všelijakými osudmi, nie si prva ani posledná čo ma na h*vno vzťah..len aby to nedopadlo tak že sa nám tu natrvalo neprestaneš ozývať 😖
tak sa dievča preber a konaj!

libawet
4. okt 2016

@amy8 v prvom rade sa musíš dať dohromady Ty, a potom riešiť všetko okolo. Zostaneš sama na mega dom? Tak ho predaj, ak Ti patrí, choď do menšieho a peňazí budeš mať dosť. S mamou, ak Ti takto vadí, sa stýkaj čo najmenej. Priateľa, ktorý to asi nemá v hlave celkom v poriadku sa tiež zbav, asi sa mu mení osobnosť, ak je na marihuane.

amy8
autor
4. okt 2016

pojdem k dakemu psychologovi a ked si budem sebou ista tak to spravim zatial som na pochybach ci ho fkat schvalne neprovokujem viem je to chore ale kks schvalne to isto nerobim :(

sissy27
4. okt 2016

@amy8 už si spomínam aj na tú tvoju predchádzajúcu diskusiu... ako ja neviem... píšeš, že najviac na svete ti záleží na dcére - a preto ju vychovávaš s takýmto...?? a presne, ako som si aj myslela - to, že ťa "z ničoho nič" napadol kvôli úplnej hlúposti len tak z ničoho nič vlastne nie je...
kopni ho to zadku ešte dnes... bývanie - no presťahuj sa do menšieho, kde to bude pre teba finančne únosné... súdy s exom - tým sme si prešli každá druhá, nič zábavné, no ale tak zas ani nič, kvôli čomu by sa oplatilo skákať z okna... ale rovno ti poviem - tento partner ti oporou nebude, práve naopak, bude ti len a len na príťaž...

lenka0305
4. okt 2016

UZ len kvoly malej by som od neho sla, ved nemoze zit v takom prostredi, to je to najhorsie co moze byt....ale v zivote by som sa nenehala skrtit chlapom na zemi....v zivote!! Podla mna, tam boli problemy u vas aj predtym lebo takto vybuchnut je cez. Nadavka ozaj v nervoch ludom z ust vyskoci to sa este da ospravedlnit ale skrtenie nie. A to ze fajci marihuanu tak ani to by som nedovolila, ved ma priatelku a malu dceru a toto robi?

dominika6
4. okt 2016

@amy8 moja zlatá...ak by ťa chcel spacifikovať aby si prestala hysterčiť,tak nie škrtením...debil...mal ťa vziať do náručia a nepustiť,kým sa neukludníš,nevyreveš,nevykričíš..čiže jeho chabá správa s výhovorkou žeto bolo bolo vlastne v tvojom záujme,je ozaj na hlavu..
si ľahko manipulovateľná a za každú cenu si chceš urdžať niekoho pri sebe,len aby si neostala sama s malou bez peňazí,alebo na ulici.. máš dom? tak ho predaj..a chod do 1izb. bytu bývať sama..

mamutka
4. okt 2016

@amy8 no pozri, keby vas dcerka pristihla, ze ta skrti ( a coskoro vas asi aj pristihne ) tak ma z toho riadnu traumu. zacne mat nocne mory, bude sa pocikavat kade tade a pod. Tak si teda pockas, kym pan "vybuchol som" zakroci aj voci dcerke, hej? Lebo to je to co robis, kym si s nim. Drzis ju pri vybusnom nekontrolovatelnom hovade

dominika6
4. okt 2016

@mamutka malá to nemusí ani vidieť...ak po sebe vkuse ziapu tak to naisto počujú aj susedovci,nie len ona a chuda nevie čo sa deje..

bruneta880
4. okt 2016

Nooo poviem ti teda, že to čo som ti v tvojej minulej téme písala, že mu máš pomôcť atď...tak teraz sa na to vykašli!Ak raz príde agresivita a takéto správanie už sa to nezmení, a seba rozhodne neobviňuj, akékoľvek depresívne stavy by si mala na toto nemá právo...ale tie depky rozhodne rieš, pretože môžu prerásť do choroby...nabudúce dostane skrat a čo?Kto pomôže tebe?Zabije ťa?Aj to bude tvoja vina lebo si provokovala?S ním už nič nerieš, aby sa do takéhoto stavu zase pri hádke nedostal...popros rodičov, povedz čo sa stalo nech ti pomôžu.A urobila si chybu že si nevolala políciu...zaleží ti na dcére, tak treba aby si ty bola v poriadku.Ľutujem čo som ti v tej predošlej téme písala, lebo takýto človek si pomoc síce zaslúži, ale ak o ňu nestojí a reaguje takto v takom prípade seba ohrozovať tým že s ním zostaneš nemôžeš.

mawka
4. okt 2016

no a je to tu. ale ked sme pisali, ze podla opisu sa na neho vykasli a utekaj co najdalej, boli sme tie zle. nie, nezvlada to a neprekvapilo by ma, keby v tom nebola len marihuana. naco s nim si vlastne? aby si mala chlapa? ako baby radia, predaj dom, kup nieco mensie, ostanu ti este aj penaize. netaha ich z teba nahodou aj on? potrebujes aby ta prizabil alebo malu? az potom sa spamatas?
raz by na mna chlap vztiahol ruku a tahal by do riti, to mi mozes verit. aj keby som mala na ulici ostat. toto bol len zaciatok... kaslala by som na psychologa, ty potrebujes konat a hlavne sa zbavit agresora. mala z vas musi byt uz na nervy!

amy8
autor
4. okt 2016

nemozem ten dom predat ... je aj bratov aj ocovho brata z casti neni to len tak ....

atenna
4. okt 2016

okamzite by som to s nim ukoncila!!!!!!!!!! tam neni o com!!!!! bude ti lepsie bez neho len s tvojou dcerkou..ak nechces dopadnut ako ta zo spisa tesne pred svadbou, prec od takehoto chrapuna!! Ty si fakt nic zle neurobila, NEMAS SA ZA CO OSPRAVEDLNOVAT!

Zenske hlupe, nedajte sa takto manipulovat takymito chrapunmi!!! Este aby oni vo vas vyvolavali pocity viny a ospravedlnenia, to uz je fakt vrchol!!!

mysga
4. okt 2016

A tu travu si ako poriešila? Neobmedzil to? Ja som ti vtedy pisala sukromne, jeden z tých benevolentnejších nazorov na travu,ale s tym, že sa to nemoze prehanat.

Poznam zo svojho okolia "beztravovu" nervozitu. Človek je upindany... Ale toto je extrem. Absolutne by nemal žiadnu šancu už. Veď ťa zabije,bez srandy.

mysga
4. okt 2016

To je moc, ja ked si predstavim,ze by moje dieta spalo vedla v izbe a nejaky cudzi blbecek by ma tam fyzicky napadal... keby ti rozbije hlavu alebo mas nejake stopy po napadnuti, tak čo povieš dieťaťu? To nic, to len sa XY nahneval? Ako,aj ja som parkrat ublizila nechtiac tomu svojmu,aj mi "vynadal", teda hlasno zdoraznil ako ho to boli. Ale toto je chore.

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mawka
4. okt 2016

@veronika295 hej, je xy moznosti, ale tu sa nic neda a nebude sa dat. neda sa vyhodit partnera z baraku, ved on tak velmi nehuli, ved jemu z toho nedrbe, ved je to "len" marihuana, ved to bolo len v amoku, ved ju len skrtil a inak neublizil. ved vlastne o nic nejde, preco by riesila vysporiadanie nehnutelnosti a ved preco by zila kludny pokojny zivot bez kretena, ked moze mat kazdy den vzruso...

mysga
4. okt 2016

Ja sem pisem treti prispevok ale ja som proste v šoku z debility.prepac. ale FAKT si ho k sebe pustila? To sa nebojíš? Ked nie o seba, nebojiš sa,že tvoje dieťa raz zbada niečo hrozne a bude mať traumu do smrti? Moj tatko raz mamu oplieskal o stenu, že jej krv šla z ust,nosa... a nerodychala som to doteraz, mala som 2-3 roky! Ako to mozes tomu dietatku urobit?