Ako často vám muži hovoria, že vás ľúbia?

charlottte
9. sep 2012

Ahojte maminky, chcela by som sa spýtať ako často vám muži hovoria že vás lúbia...ten môj mi to sám od seba nepovie, teda povedal keď sa malý narodil a to už má teraz 10 mesiacov....ako cítim že všetko čo robí, robí pre nás, keď sa ku mne túli, keď ma len tak pleskne po zadku-to si myslím tiež , že je prejav lásky....ale nepovie mi ľúbim ťa.... 😠

zlatanka
9. sep 2012

@charlottte ahoj mi si vravime stale,ale tiez uz menej ako ked sme spolu len zacali to sme stale milujem ta aj ja ta milujem 😀 teraz sa niekedy v noci zobudi a povie milujem ta.aj ked spolu volame,ide do roboty atd.ale uz teraz to mozno nieje take vzacne ako ked ti to povie 1krat...ale viem ze ma ma rad 🙂

sluci
9. sep 2012

ani od toho môjho som to nikdy nepočula 🙂 ale už sa tým netrápim, pretože si viac všímam jeho snahu, aby nám bolo dobre... a myslím, že to je viac, ako keby to hovoril stále, ale nerobil nič pre nás 🙂

elizabeth888
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
charlottte
autor
9. sep 2012

@elizabeth888 ja som mu to už veľakrát povedala,ale povedal že proste nie je ten typ čo to stále vraví....ale tak netrápim sa nad tým, vidím čo pre nás robí ako nás ma rád...tak som si už zvykla....

zuzka38
9. sep 2012

@charlottte ako casto to potrebujes? ako casto to hovori tebe?
mne sporadicky, vacsinou ked ja poviem, ze ho lubim tak povie, ze aj on mna..
ja som rada, ze som to pocula aspon raz v zivote 😉

charlottte
autor
9. sep 2012

@zuzka38 no myslela som tak, že malý sa narodil pred 10 mesiacmi a odvtedy som to nepočula...ale ako vravím chcela som len vedieť ako často to vravia iný muži 🙂

katkas1
9. sep 2012

my sme spolu akoro 9 rokov/myslim od randenia az do teraz/ a uz davno mi to nehovori, ide ma z toho trafit, ale keby ma nelubil, davno by tu nebol

zlatanka
9. sep 2012

moj priatel je taky ze uz ked sme len zacali spolu tak mi povedal lubim ta aj ja som bola ticho.bala som sa asi vraviet to len tak ptom mi to stale vravel tak som sa nejako aj ja naucila ale vravime si stale rano vecer,cely den len tak mi poviem pri pozerani telky milujem ta 🙂 a ja zas milacik vies co a on co?a vravim milujem ta.ale niekedy ked ma zlu naladu tiez mu nieje moc do reci.a teraz ked cakame babatko mam pocit ze sa lubime kazdym dnom viac.on je taky ze ked ma jednu tak bude lubit len ju.v noci sa zobudim nato ze mi da pusu a povie milujem ta.

mirkakab
9. sep 2012

@charlottte Nepíšeš kolko ste spolu, ale take prejavy lásky sa časom vytratia. u nás sú už tiež dávno preč, ale uplne mi stačí, ked mi spraví sám od seba kávičku a vidím že si ma váži. V manželstve som šťastná (myslím že aj môj manžel), nehádame sa a na výchovu mame tiež rovnaké názory, tak myslím že to je dosť dôvodov na to, aby som si myslela že ma lúbi 🙂))

anniera
9. sep 2012

ja som s mojím mužom 15 rokov a ani raz mi to nepovedal.....nebolo treba, viem to aj bez toho 🙂

malinkaaninka
9. sep 2012

občas.niekedy stačí,ked sa mi zapozerá do očí,tam sú slová zbytočné..

marya
9. sep 2012

@charlottte moj mi to povie raz za cas, ale vobec mi to nechyba, aj bez toho, viem ze ma lubi 😵 ono je totiz dolezite, ako sa clovek sprava, a nie co hovori...to, ze ma lubi, mi moze povedat hocikto, ale to, co pre mna robi moj manzel, naozaj robi iba on a nikto iny 😉 😵

mirkakab
9. sep 2012

dievčence mám kamošku, ktorú by jej manžel doslova zjedol od lásky (hlavne ked som u nich) a pritim od nej viem, že ich manželstvo je zlé, aj boli od seba už, on sa fláka po chatách sa kolegynami, tak som povedala nech radšej mlčí, ale nech sa správa ako zodpovedný chlap ktorí má rodinu 🙂

ginger_fox
9. sep 2012

@charlottte dôležité sú skutky, nie reči 😉

dahra
9. sep 2012

@charlottte - moj mi to NIKDY nahlas nepovedal, to sme spolu od r. 2005 a 5 rokov manzelia. 😒 Raz v zaciatkoch mi to napisal do chat-u akoby medzi recou. a popravde - ja som mu to tiez nikdy nepovedala. Ale objatia funguju, aj zvitacie pusy, my sme takí menej emoční, ale krpcovi to vraví stále, že ho ľúbi. Náš vzťah je skôr racionálny, rozumieme si, ale také klasicky zaľúbené s nekonečnými vyznaniami lásky to u nás nikdy nebolo.

anavila
9. sep 2012

my si to hovoríme každý deň, a to odkedy sme spolu, od 15tich 😵

reanda
9. sep 2012

@charlottte bud rada, ciny su viac, ako slova.. radsej uprimne plesnutie po zadku, ako prazdne kecy, nie? 😉

bosoriak
9. sep 2012

@charlottte My si to hovorime denne opakovane, hovorime to aj detom, obcas aj psovi. Manzel mi to castokrat povie, ked mu najdem stratenu ponozku/kabel/kladivo/srob/a pod. Alebo ak daco dobreho uvarim 😀

Inak sa nad tym podla mna netreba vzrusovat, mozno na to len nie je zvyknuty. Ved mu to hovor ty tak casto, ako to citis, som si ista, ze sa po case prida. U nas to bolo takto, ale naopak, z mojej strany som mala nejaky blok, prislo mi to take cudne (family issues 😀 ). Manzel to neriesil, len mi to proste hovoril celkom casto a potom uz som to zacala aj ja a bolo. 🙂

sparocka
9. sep 2012

My sme spolu 2 roky z toho 5 mesiacov sme manželia a este nebol 1 deň aby mi nepovedal,že ma miluje 🙂

qwerty81
9. sep 2012

Tak k tejto teme vam poviem jeden vtip, patri medzi moje oblubene: Zena sa na 20 vyrocie svadby pyta svojho manzela: "Milujes ma ty vobec? Nikdy mi to nepovies!" Manzel: "Povedal som ti to pred 20 rokmi, ked sme sa brali. Keby sa na tom nieco zmenilo, bol by som ti to oznamil..."
Myslim, ze to chlapov dokonale vystihuje.

dominikabartlova
9. sep 2012

@charlottte ak sa mozem podelit o nazor tak ten moj je: muz ked vam povie ze vas lubi tak to mysli aspon smrtelne vazne..tak preto to nehovoria.... za to mi zeny si myslim ze to uz hovorime tak casto ze je to zvyk aj ked ich lubime.... moj to teda vobec nehovori ale ked to uz povie tak to aspon mysli vazne a to si cenim viacej ako by som to mala pocut kazdy bohovy den ale len preto ze musi a preto lebo je to zobzvyku..... a viem ze keby ma nelubil tak nieje somnou, kedze nemame voci sebe este zavazky..... ja som nazoru ze viac ako lasku aj ked musi byt si cenim ze vo vztahu sme tolerantni, vyhovujeme si v nazoroch, a ze si vieme predstavit spolu zivot.... my zase niesme tie typy co by sme sa posebe capali ako zajace :DDDD my sa proste milujeme :DDDD

moon1979
9. sep 2012

@charlottte
pisal mi to do smsky este v časoch ked sme spolu chodili a občas do mailu, keď sa lúčime a je preč z domu na dlhšie ako dva týždne, čo je raz za velmi dlhý čas, inak za bežných okolností nehrozí 🙂

lienkan
9. sep 2012

radsej nech to muz povie len vtedy ked to tie slova maju vahu zlata - v amerike si to hovoria aj ked koncia telefonat a aj ked sa lucia ... kedze ja to z domu nemam - nikdy nic take som nepocula od môjho otca(nepotrebovala som ,ma ma nadovsetko rad) , nejak mi to ani nepride - no su chvilky ked to do ticha urobi balzam na dusi . ...

alenka600
9. sep 2012

@charlottte No mne to ten moj urcite niekedy povedal, ale tak spontanne - neviem si spomenut kedy naposledy. A ked sa ho niekedy zo srandy na drzovku opytam, ci ma miluje, tak na mna nechapavo pozrie a povie "ved si predsa jedina zena s ktorou som sa kedy chcel ozenit a mat deti"....oni vazne funguju uplne inac.
Dolezite je, ked to dokazuju skutkami, no nie? 🙂
(aj ked nevravim - sem tam by aj slova bodli 🙂

murinka
9. sep 2012

tato tema je ako provokacia 😀 dam ju precitat mm 😀 lubi ma(myslim si 😀 ) aleuz je to veru poriadne dlllllllllllllllllllllllllllllllllllllho co mi to nepovedal ☹

lucinocka
9. sep 2012

milionkrat za den..:D a ked nepovie tak posle v smske :D ale za to naopak velmi tazko mu ide pochvalit ma za nieco, alebo povedat nejaku dobru vlastnost na mne ktoru ma rad..

milka1978
9. sep 2012

@charlottte mne manžel hovorí, že ma ľúbi vždy keď ide do práce alebo keď spolu dotelefonujeme tak mi povie: "Ľubkam ŤA" možno sa to bude zdať dosť často ale mna to vie tak povzbudiť a je to veľmi príjemné

tynamartina
9. sep 2012

@charlottte my sme manželia viac ako 11 rokov a hovorí mi to denne ale každý muž je iný , ty musíš vedieť cítiť že či ťa lúbi, aj ked si neviem predstaviť že by som to nepočula čo už len 1 deň ale nie je to len o slovách ale o citoch, nehe a láske ktorú mi stále dáva a dáva mi pocítiť každý deň že som tá pre neho jediná, milovaná...

aduskatt
9. sep 2012

nie vsetci to vedia...ja mu to tiez nehovorim casto......ale uz len to povadenie sa rano v posteli cez vik, kto pojde uvarit kavu je krasny zaciatok dna 🙂........do postele chodievame spolu a zaspavame drziac sa za ruky... po vonku sa tiez drzime za ruky..tak myslim, ze to je fajn a netreba si to denne stokrat hovorit, ked to nevieme................🙂

luciferkax
9. sep 2012

HOvoríme si to denne, ani by som bez toho "strašne ťa ľúbim" nezaspala 😀 😀 😀