Ako často vám volá muž?

9. júl 2023

Prosim Vas, ked ste niekde so svojou rodinou mimo muza (som u rodicov kedze dosla sestra zo zahranicia) a som tu od stvrtka a moj priatel mi ani raz nenapisal nezavolal (odpisal ked som mu ja napisala) Jeho odvovodnenie je, ze ma nechce rusit ked si uzivam čas so sestrou a neterkami.
Je to normalne? On vyuziva tento čas ked som mimo, ze aj on je so svojou rodinou osamote.
Ďakujrm za kazdy nazor

jazula
9. júl 2023

Keď som s malou u rodičov na predĺžený víkend, priateľ mi skoro nikdy nevolá. Maximálne ak sa udeje niečo fakt zaujímavé, pošle info na messenger. Skôr ja mu pošlem sem tam foto alebo info. Ak sme z domu na dlhšie, tak mu tak každý druhý deň volám. On chce, aby som si plne užila rodinu a ani mi nenapadlo, že by ma kvôli tomu ľúbil menej… Ale je pravda, že tak prvý rok som to vnímala intenzívnejšie 🙂.

candii
9. júl 2023

Buď rada. Môj muž mal obdobie keď mi volal naozaj každých 10 minút keď som bola mimo a je to obťažujúce 😁

timilv
9. júl 2023

No mne minule povedal muž, že už má v hlave hororové scenáre keď vidí, že mu volám. Ja mu reálne volám asi 10x do roka a to vždy len keď sa niečo stalo (úraz dieťaťa, doma sa niečo pokazilo čo som nevedela opraviť, vyskratovaná elektrina na dome a podobne 😂)... Tak som mu sľúbila že mu teda budem volať častejšie a mesiac zasa nič a vieš kedy som mu zavolala? Keď malý (9mes.) spadol z postele 😅
Proste ja fakt nemám potrebu mu vyvolávať, že ako sa má... Beriem, cez deň mu priebežne napíšem že sme ok a žijeme (som na rodičovskej a on v práci) ale to je tak celé. Jedine čo mu fakt pravidelne píšem je zoznam vecí, ktoré má kúpiť v obchode keď ide z práce. Ja som zástanca osobnej komunikácie, mne to padne oveľa lepšie sa normálne porozprávať keď sme spolu. Veď spolu budete a všetko si vynahradíte 🙂

alenkabaj
9. júl 2023

Ja keď idem so synom na dovolenku za rodinou na SK (byvam v zahraničí) tak mu len napíšem alebo zavolám, že sme v poriadku. A za celé 2 týždne si zavoláme len sem tam, alebo večer keď sme v posteli. Mame to tak, že si od seba trocha oddýchneme a ja si chcem užiť ten čas s rodinou. Zo začiatku mi to vadilo, ale už som si po tých 13 tich rokoch zvykla

skeblicka77
9. júl 2023

Môj pracuje na turnusy a volavame každý večer, niekedy aj pol hodinu, niekde pár minút. občas keď má doobeda menej roboty, tak mi zavolá. No väčšinou to vybavím do 3 minút, vtedy mi to vadí, doobeda mám kopec roboty 🤣. Ale zasa nikdy nepíše a mne by sa aj po 18rokoch manželstva niekedy páčilo prečítať dobré ránko 🤭🫣

nikpa
9. júl 2023

Nechápem, veď keď sa mu ozveš ty tak načo ti ma ešte on volať? Či ti ide o hru, kto sa ozve skôr? Podla mňa je to úplne normálne.

babulkomale
9. júl 2023

@jj298 to na tej sluzobke toho vela nerobi...moj maka cely den, ma jednania, vecer vecere s klientmi, padne vecer ako vrece, neviem si predstavit, kedy by pracoval, keby cely den vypisoval.

sunshine_18
9. júl 2023

Moj ked je pracovne prec cez den sice pisat nemoze ale kazdy vecer si volame..

jj298
10. júl 2023

@babulkomale no, moj manzel ma iny typ sluzobky ako tvoj. Neveceria s klientmi a nevypisuje mi na ukor pracovnych povinnosti.

alison11
10. júl 2023

My si len vtedy voláme ak sa zdržíme dhšie než sme si povedali.

annalena
10. júl 2023

Ja ked idem s detmi k rodicom , byvame v zahranici, napisem vzdy ako sme prisli, aby nemal starosti, to ocakavam aj od neho, ked niekam cestuje bez nas, ze ako dorazil do ciela.
V priebehu "pobytu" obcas poslem nejaku foto deti/Info ak robime nieco zaujimave. Ale inak si nevolame cez den, len am je nieco dolezite, inak travim cas s rodinou.
Vecer si niekedy na chvilku zavolame, niekedy nie. Vacsinou skusime raz, ak druhy nebere, bud zavola neskor naspat alebo napise spravu.

vilma7
10. júl 2023

A prečo ti ma volať?
Mne sa úplne páči že "neotravuje" telefonatmi, ale nechá ta vychutnať si víkend. Véd ináč ste stále spolu.
Môj manžel bude od budúceho pondelka sám s deťmi na Slovensku pri rodičoch a určite im nebudem denne volať, veď budú si užívať výlety, babkovcov atď. A to majú deti 4 a 6.

natalka13
10. júl 2023

Nevola ani muz ani ja. Iba nutne veci.ziadne co robis, co si jedol?🙈
Sem tam nejaku fotku z vyletu si posleme. Ale fakt vynimocne.

natalka13
10. júl 2023

@babulkomale keby som mojmu zavolala , ked je na sluzobke ,ze co si ranajkoval? Ako si spal? A pocuj v sobotu ideme k tym Novakovcom, mam kupit suche , ci polosladke vino?😀 asi by si o mne pomyslel ze som sisi🙈

drakvak
10. júl 2023

@natalka13 A ešte to zaklincovať zdrobneninami, ako “Čo robkáš, macko?” , hlavne keď ide s kolegom v aute, to muži úplne milujú 😂😂😂

maryetta
10. júl 2023

Ja ked idem s detmi k rodicom tak vecer si napiseme ci je vsetko ok 🙂 to je vsetko. Veru on ma cas pre seba. My tiez pre seba a starych rodicov. Takze casto aj tak telefon ani nemam pri sebe.
Ak by sa ti neozval vobec tyzden…. Vtedy by mi to divne bolo.

simca06022011
10. júl 2023

pre mna je to normalne.. ja neznasam vyvolavajucich ludi...

natalka13
10. júl 2023

@drakvak 😹

ivanaks
10. júl 2023

Keď nezavolám, muž mi obvykle sám nevolá. Vraj nevie, či už mám čas s ním pokecať. Tak mu zavolám (alebo len prezvoním) a potom kvákame aj hodinu (alebo kým nedobehne syn, že má súrne potrebuje...).

majka99999
10. júl 2023

Volame si rano a vecer, ked je jeden mimo domu. A obcas foto cez den. Ked je v praci, tak len minimum, skor take, ze co treba kupit alebo ci je starsi uz doma z druziny a tak.

tehotna40
10. júl 2023

Moj muž bol nedávno 3 mesiace v zahraničí, s detmi si volal každý večer ale my sme volali spolu tak raz za týždeň alebo ked som nieco potrebovala vediet ohladom domu. A keď prišiel prerozpravali sme celý deň a noc a boli sme si o to vzácnejši. Keď tak veľmi chceš zavolaj, ako sa má a ze ti chyba. Ale že máš potrebu mu volať každých 5 min nieje zdravé podľa mňa. Nedávno som toto riešila zo sestrou, muž je v práci cely deň a volá jej každú pol hodinu co robi a pod, potom večer príde a nemajú sa o com rozprávať.

domcci72
10. júl 2023

tak zalezi aky mame program, kto co robi a tak podobne, ale ja to nehrozim, viem, ze ani ja niekedy proste nemam cas sa ozvat a niekedy ani muz, proste ide aj o to aky mate vztah 🙂