Ako často vám volá muž?

9. júl 2023

Prosim Vas, ked ste niekde so svojou rodinou mimo muza (som u rodicov kedze dosla sestra zo zahranicia) a som tu od stvrtka a moj priatel mi ani raz nenapisal nezavolal (odpisal ked som mu ja napisala) Jeho odvovodnenie je, ze ma nechce rusit ked si uzivam čas so sestrou a neterkami.
Je to normalne? On vyuziva tento čas ked som mimo, ze aj on je so svojou rodinou osamote.
Ďakujrm za kazdy nazor

zmrzlinka2021
9. júl 2023

A prečo by to nemalo byť normálne? Ja keď som mimo, výnimočné zavolám, aj môj manžel.

autor
9. júl 2023

@zmrzlinka2021 Ked ja by som mu najradsej vyvolavala kazdych 5 minut, teraz mam v hlave stavy ze ma nelubi lebo mi nevola. Asi som sibnuta ja

petamich
9. júl 2023

my si tiez minimalne volame, pre dietatom takmer nikdy a teraz obcas, ked sme prec alebo som prec sama

ivik4
9. júl 2023

Pane boze, hej urcite Ta nelubi 🙄 100%

jj298
9. júl 2023

Ked je muz napr na sluzobke tak si piseme cely den (odpise kto kedy moze ale cas si najdeme). A kazdy vecer ci zavolame aj ked len na 5 minut. Robime tak od zaciatku vztahu aj po 12 rokoch

diewcatqoo
9. júl 2023

Ked sme dlhsie od seba (napr. ja na tyzden s dietatom u rodicov alebo ked on bol na sluzobke), tak vtedy si pocas dna obcas napiseme a vecer zavolame. Ale nie su to dlhe vykecavacky, tak 10-15 min, ze co sme robili cez den a ako sa mame. Keby sa mi muz 3 dni neozval vobec alebo ja jemu, tak by sme obaja mali strach, ci sa nahodou niekomu nieco nestalo.

panonia
9. júl 2023

Mne píše stále. Zaujima ho ako ten čas trávime.

viestta
9. júl 2023

Ano, mas pravdu. Prehanas to. Neviem si predstavit, ze by som bola tak zavisla (nesamostatna) aby som mala potrebu vyvolavat kazdych 5 minut

liljana
9. júl 2023

Ved si dajte headset, urobte si cez whatsup, ci skype celodennu video konferenciu, ked si tak chybate. Das si mobil na tu selfie tyc a cely den mu budes vysielat, kde si a co robis.

syslik81
9. júl 2023

su muzi co vypisuju stale a su taky kt to proste nerobia..kazdy je iny ... to ze ta neotravuje neznamnea,ze mu na tebe nezalezi... ale ze to je proste on ..a ty si bud zvykni alebo sa certi-ale nezmenis ho

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
betulinka1
9. júl 2023

Moj my zavola denne aj 5x. Uz v robote som si musela stisit zvonenie, lebo ked počujú, ze zase vola, tak uz si robia srandu, ze ci sa doma nerozpravame alebo ci je taky ukecaný, ze sa nedostanem ani k slovu 🤣🤣🤣 pravda je taka, ze on je hrozne ukecaný. Akoze mne by to vadilo keby som par dni pred a nezavoláme si aspon vecer pred spanim alebo par sms pocas dna. Ten moj ne uz ale extrém 😉😉

autor
9. júl 2023

proste moj priatel nema potrebu mi volat, ani pisat, vraj nech sa venujem rodine a ked pridem domov budeme zas spolu 24/7

zuzubb007
9. júl 2023

No mne by to islo na nervy si vyvolavat, si na navsteve uzivaj si a nebud stihacka na to maju chlapi alergiu, ani v robote si nevolam s muzom, len ked potrebujem ohladom deti surne, doma sa mozme debatovat

viestta
9. júl 2023

Co take mu potrebujes kazdu chvilu oznamovat? Co od neho kazdu chvilu potrebujes vediet?

cocolino234
9. júl 2023

@autorka žijeme spolu a keď som mimo napr. na víkend, tak si vždy zavoláme ráno po zobudení a večer, to je taká samozrejmosť. Ale niekedy aj počas dňa. Ale mimo toho si hlavne tak bežne píšeme. Napíše mi čo robím a ako sa mám a aj ja jemu. Spýtam sa na bežné veci ako to ide doma a tak. Prejavuje záujem. On má názor, že veď písaním sa neotravujeme. Ak práve čas trávim s tým u koho som na návšteve, tak odpíšem keď budem mať čas. Ale na mobile si od neho vždy nájdem správu.

Určite mi ale nepríde normálne, aby som s ním volala každých 5 minút. To si nemala nikde ísť. A tiež mi nepríde normálne ak by sa mi 4 dni neozval, lebo vraj ma nechce otravovať. Správy ma neotravujú a ani zmeškané hovory. Ozvem sa, keď budem mať čas.

iwesska
9. júl 2023

Mna by slahlo,keby mi kazdych 5 min.niekto vyvolaval. Staci,ze to robi,ked je v obchode😂Naco si potom isla bez neho na dovolenku,ked bez neho nevies byt 5 min.? Neuraz sa,ale pride mi to ako stihacka. Furt kontrola,co robis,kde si,s kym si,jedol si? A poznam pary,co sa este k tomu rozpravaju stylom Co robkas mojenko? Papal si? Dokedy budes robkat? 🙈🙊

lucia851
9. júl 2023

Mne nezavola lebo ma nechce rušiť

sapetka
9. júl 2023

My si nevolame casto ale za to si napr vela piseme aj cez den..

vanilkovazmrzka
9. júl 2023

Na to predsa nie su pravidla… ked mas potrebu sa s nim rozpravat, tak mu zavolaj, a necakaj na to, ze kedy sa ozve on. Co mate 15?

vanilkovazmrzka
9. júl 2023

Tak ale kazdych 5 minut? To uz je snad aj zrele na vysetrenie…

deninka233
9. júl 2023

Sme spolu “storočie” a síce si nevolávame, ale píšeme si nonstop. Raz za hodinu určite. Obaja sme už mali dáke zdravotné problémy, takže sa aj uisťujeme, že ten druhý je ok (napr. v rodinnom dome spadol muž zo schodov z poschodia na prízemie. Volala mi až polícia, že mi strážia deti, že mám dôjsť domov a muža vzala rychlá). Keď sme odcestovaní od seba, píšeme si vždy keď sa zmení status (vystúpila som z busu, som na mieste, už som sa ubytovala a pod.) Keď som s rodinou bez neho, posielam fotky, on ich osrdiečkuje (a vice versa). Zareagovať na správu trvá pár sekúnd a dodáva to ten punc “zaujímania sa” a zdieľania. Pokiaľ niečo neriešime, tak si nevypisujeme litánie, len správa- reakcia. Voláme si skutočne výnimočne, keď sa niečo vážne deje, vtedy ten druhý vie, že musí dvihnúť, lebo ide o niečo naliehavé. Pred manželstvom a vzťahom celkovo sme boli 6 rokov kamaráti, boli sme v kontakte minimálne raz za tri dni, max za týždeň raz. Nám to takto vyhovuje, ani jeden toho druhého nepovažujeme za “stíhača”, ale za človeka, ktorého ľúbime, a keď nemôžeme byť spolu, tak sme spolu aspoň v myšlienkach…

januska12323
9. júl 2023

Má pravdu, užívaj si rodinu a večer mu zavolaj a popraj dobrú noc. Čo také by si s ním chcela každých 5 minút riešiť?

mamelka
9. júl 2023

Tak u nás nemáme,že on ide za svojou rodinou a ja za svojou. Ale keď sme od seba, tak si vieme napísať, v ten čas ako Mária má spat napíše,že ako, či je všetko v poriadku, niekedy zavolá keď ma čas alebo aj ja, ja už viem tak po 15tej písať,že kedy príde domov až viem kvôli večeri

ivangeline
9. júl 2023

Pred detmi by sme so volavali...ci minimalne pisali...teraz s detmi ani dlhsie nie sme bez seba..ale aj ked sme,tak si piseme sms. Zvycajne vecer,ked sa vsetko upokoji.

sense
9. júl 2023

Keď ide môj chlap k rodičom na 3-4 dní tiež mu nevolám a nepíšem a zo začiatku mal tiež tiky ako ty. Prečo mu nepíšem alebo odpíšem len keď on napíše. Proste keď je u nich nech je s nimi alebo s kamarátmi. Ved preto tam šiel tých 300km

drakvak
9. júl 2023

Veď to rozumne vysvetlil, máte si na 100% užívať rodinu, potom keď sa vrátite domov, budete si zase užívať jeden druhého… to fakt ženy túžia po tom, byť stále pod kontrolou svojho muža? No mne toto nikdy nechýbalo a ani by som to nechcela 🤷🏻‍♀️

xsandrax
9. júl 2023

Nestresuj, je to normálne, ja tiež keď som mimo domu nevyvolávame si každú chvíľku 🙂 keď je niečo treba, tak si zavoláme, ale nie len tak ako sa vyspinkal a co papal k obedu... 🤷‍♀️

sheila121
9. júl 2023

Buď rada že ti nevola 5x do dňa ako ten môj a to spolu bývame 🫣🫣🫣🫣

rakywanda
9. júl 2023

Ja som z čias, kedy mobily neboli samozrejmosťou, a už vôbec nie internety. Frajer na vojne, pevnú linku malo 5 ľudí v dedine. Mňa toto nikdy ani len nenapadlo....